Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaoo bre zakasnim na pocetak 5 minuta i nasi daju gol,posto ej Ddjordjo onda neki korner verovatno,ako moze neko posle tekme da okaci gol
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Jaoo bre zakasnim na pocetak 5 minuta i nasi daju gol,posto ej Ddjordjo onda neki korner verovatno,ako moze neko posle tekme da okaci gol
      Gužva neka brat i stoje ovi Interovi iz odbrane ko statisti, prođe čovek i zakuca je kroz Handanovića.

      Comment


      • Samo 3:0, Arturo King Vidal !

        Ovaj Handanović nije normalan šta brani !

        Comment


        • Kazem ti ja kume na poluvremenu mozda i 5 bude
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • hhaah koliko je smesna odbrana Intera,Arturo KING bravo
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ovo Macari uvodi novog odbrambenog ili mi se cini?Koliko vidim ide sad 4-4-2 posto ej D'Ambrosio odbrambeni ili ne?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • D'ambrozija, da...ma ne menja se ništa, zameni čovek beka za beka.

                Comment


                • Joj Pogba sto posla coveka po burek...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Joj Pogba sto posla coveka po burek...
                    ....i zanese se te ne odigra završni Lištajneru, već nešto zamrsi.

                    Comment


                    • Koji put ove sezone primamo ovakav gol pitam se
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Šta rade ovi ljudi

                        Comment


                        • Inter je poklonio 2 gola a ovde ništa ne može da se krivi Juventusova odbrana, ogroman broj igrača u kaznenom prostoru baca se na svaku loptu i srećom po Inter Rolando je poslao kroz jedinu moguću putanju...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Joj Tevez koliko si los veceras molim te izadji brate.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Jaooo kako mi je krivo sto ga ne dade Vucko sad bas steta,ali odlicna utakmica,nismo trebali ovaj gol da primimo ali nema veze idemo dalje.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Tevez je doktorski odigrao u odnosu na Palasija.

                                To je to očekivano i ovako a pogotovo bez 3 bitna igrača na sredini terena. Inter još u očajnoj formi, 5 vezana meča 1 gol!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X