Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2013/2014 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FUCK, uključujem se sad i imam šta da vidim. Posle Interovog kornera brza kontra Bolonje... Još se Nagatomo povredio.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Šta se buni Guarin, Interu se ne sviraju penali i to je to...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Na oficijalnoj stranici lige na fejsu

        Jonathan compie una nuova "magia"
        uvek se nasmejem posle prošlogodišnjih partija Džonija, ali ruku na srce preporodio ga Macari.

        Comment


        • Trese se prečka još... Novi prokockani bodovi. Idemo dalje u borbu za LŠ, možda će biti bolja pojačanja u januaru posle ovog...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Uklet klub Inter, kad god je trebalo da odrade tekmu da istu moraju kako bi uzeli cilj, oni zagovnaju, plus nedostatak sreće i eto.

            Odlična je ovo prilika bila, no tek je 13. kolo, ima da se ćeraju još dosta.

            Comment


            • Svi kiksnuli ovo kolo od vodecih,Viola,Napoli,Inter pa i Verona moze se reci,samo Juve opravdao ulogu favorita,ceka se Roma sutra a ja bih voleo da bude nereseno
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Što se Juventusa tiče cenim da je isti svoje kikseve ispucao za prvu polusezonu, možda još jedan X tipa sa Romom, ali kako je taj meč u Torinu...

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Što se Juventusa tiče cenim da je isti svoje kikseve ispucao za prvu polusezonu, možda još jedan X tipa sa Romom, ali kako je taj meč u Torinu...
                  Prebahato, prebahato... Videćemo.
                  Posle onog lošeg početka, sad se tek jasno vidi da je Juve glavni kandidat za skudeto. Preduga klupa, Tevez i Ljorente proradili.
                  Danas vam je sam Ljorente doneo 3 boda. Moment of briliance kod prvog gola, a kod drugog se majstorski gradio i napravio Tevezu poziciju za šut. Ne vidim kako Vučko i Kvalja mogu do prve postave.

                  Comment


                  • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                    Prebahato, prebahato... Videćemo.
                    Posle onog lošeg početka, sad se tek jasno vidi da je Juve glavni kandidat za skudeto. Preduga klupa, Tevez i Ljorente proradili.
                    Danas vam je sam Ljorente doneo 3 boda. Moment of briliance kod prvog gola, a kod drugog se majstorski gradio i napravio Tevezu poziciju za šut. Ne vidim kako Vučko i Kvalja mogu do prve postave.
                    Što prebahato, pa pazi raspored

                    Udineze (H), Bolonja (A), Sasuolo (H), Atalanta (A), Roma (H), Kaljari (A) - realno je da Juve može sve ovo da pokupi, a lično više se pribojavam gostovanja Atalanti i Kaljariju nego utakmici sa Romom u Torinu.
                    Rotiraće Konte dosta opet napadače, evo protiv Udinezea sledeće kolo očekujem da bar jednog od dvojca iz jučerašnjeg meča odmori i da ubaci Vučka ili Kvaljarelu, jer nam se bliži odlučujući meč sa Galatom u LŠ u Turskoj. Naravno pre toga očekujem da se počisti Kopenhagen sa 4, 5 komada razlike.

                    Na kraju dodam i sliku koja nema baš puno veze sa postom, ali je impresivna statistika mlađanog perspektivnog napdača Azura

                    Last edited by Brajkula; 25-11-13, 11:58.

                    Comment


                    • 14 bodova uzimaju sa pola gasa, mislim da je 16 realno, jednu neresenu do kraja polusezone... vidi se da je mozaik sklopljen, bilo je problema u ofanzivi dok se Apac i Lav nisu uigrali sa ostatkom tima a odbrana je malo brljala na pocetku, sad je to proslost, ocekujem ono sto sam prognozirao na pocetku posta u ligi i laganih 4 do 6 bodova u LS, prolazak dalje sa druge pozicije

                      *Ovaj mali bolji od Matrija
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Imaju tu između mečeve LŠ-a koji će ih zamoriti. Naravno da je Juve favorit u svim tim utakmicama. Ove kod kuće verovatno dobijaju, jedino će se sa Romom namučiti. A svaka utakmica na strani u Seriji A je čupava, Kaljari ima finu ekipicu, Atalanta u zadnje vreme u padu forme, sledeće kolo igraju sa Romom, a i ovaj Udineze kod kuće će da bude čupav.

                        Naravno da će da rotira napadače kad ima dosta utakmica (Serija A, LŠ, sledeće nedelje i Kup, čini mi se), ali cenim da će u svim jačim utakmicama Ljorente i Tevez biti starteri.

                        Berardi odličan igrač, kako se samo igrao sa Romom. Odličnu levicu ima.

                        Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          14 bodova uzimaju sa pola gasa, mislim da je 16 realno, jednu neresenu do kraja polusezone... vidi se da je mozaik sklopljen, bilo je problema u ofanzivi dok se Apac i Lav nisu uigrali sa ostatkom tima a odbrana je malo brljala na pocetku, sad je to proslost, ocekujem ono sto sam prognozirao na pocetku posta u ligi i laganih 4 do 6 bodova u LS, prolazak dalje sa druge pozicije

                          *Ovaj mali bolji od Matrija
                          Nije nerealno stvarno da ode u skor 16-2-1, s obzirom na formu, raspored i kvalitet tima.
                          Četiri je dao iz penala, čisto da se nadovežem na malog Berardija, no mali je perspektiva, nema greške.

                          Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Imaju tu između mečeve LŠ-a koji će ih zamoriti. Naravno da je Juve favorit u svim tim utakmicama. Ove kod kuće verovatno dobijaju, jedino će se sa Romom namučiti. A svaka utakmica na strani u Seriji A je čupava, Kaljari ima finu ekipicu, Atalanta u zadnje vreme u padu forme, sledeće kolo igraju sa Romom, a i ovaj Udineze kod kuće će da bude čupav.

                          Naravno da će da rotira napadače kad ima dosta utakmica (Serija A, LŠ, sledeće nedelje i Kup, čini mi se), ali cenim da će u svim jačim utakmicama Ljorente i Tevez biti starteri.

                          Berardi odličan igrač, kako se samo igrao sa Romom. Odličnu levicu ima.
                          Kopenhagen u Torinu je meni lakša tekma od npr. Kaljarija na strani, lagano taj meč preskačemo, a što se Galate tiče nisu oni onaj tim od prošle sezone, lako izgubili derbi sa Fenerom, kasne u borbi za titulu, pa i Kopenhagen ih preskočio, msm da je 1 bod tu meni bez problema bez subjektivnog preterivanja, tako da nema tu baš puno trošenja ekipa. A i roster je na sve to porpilično dug, 5 napadača, 4 vezna, odbrana puna kao oko, realno da Juve kiksne samo još jednu u ligi do kraja polusezone.

                          Kup jeste sledeće nedelje, ali se ovi jači uključuju tek u januaru, uz izuzetak Intera koji je kao 9. prošlem sezone krenuo ranije.

                          Comment


                          • Comment


                            • Rosso jesi li vidio sta je prije toga promasio Gervais,stativa glavom skoro prazan go
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Rosso jesi li vidio sta je prije toga promasio Gervais,stativa glavom skoro prazan go
                                Nisam ne gledam utakmicu ovo sam naletio na video , slab mi net skroz stranicu mi otvara 5 min.

                                Moze li Roma do pobjede?

                                Comment

                                Working...
                                X