Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma izginuce djokovic u nedelju samo ako dubl dobijemo,videcete.

    Comment


    • Originally posted by Zika View Post
      pomiluj ga pa ga onda blokiraj kao dikembe mutombo
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Da bi Srbija dobila dubl Janko i Ziki su najbolja kombinacija jer ako ne dobiju dubl sve je gotovo i ispadaju iz daljeg takmicenja pa zato moraju biti u najjacem sastavu.............Janko i Ziki su ipak dobili jedini dubl mec u prosloj godini iako protiv slabih Hrvata ipak se njih dvojica najbolje uklapaju a i Janko je 50 na listi dublova pa i to nesto znaci, Viktor i Nole su iza njega..................Nije dubl toliko zahtjevan i imace Janko vremena da se odmori za Nalbija
        Mozemo mi ovde pricati na ovu temo do sutra ne mozemo uticati na to ko ce na kraju odigrati danasnji mec ali zanimljivije mi je kad pravim kombinacije

        Comment


        • joj kad bi tomic dobio federera.

          Comment


          • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
            joj kad bi tomic dobio federera.
            можда може на телефон?
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Zika View Post
              можда може на телефон?
              100% ga moze dobiti. pa imao je djokovica na wimbledonu a federer je trenutno losiji od noleta

              Comment


              • Nema on dovoljno iskustva za tako nesto. Fedex u maximum 4 seta, posto se igra n 3 Tomik/c nema sta da trazi (jos).

                Mada ako krene drsko i bez respekta, onda je sve moguce ;)
                "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

                Comment


                • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
                  100% ga moze dobiti. pa imao je djokovica na wimbledonu a federer je trenutno losiji od noleta
                  za igrace poput Tomika Federer nikad nece biti losiji od Noleta...
                  Izjavio je Tomik da je bio jako nervozan dok je igrao protiv Stana...iz razloga sto je Roger gledao mec...pa je pitanje koliko ce onda biti nervozan kad taj isti roger bude s druge strane mreze...okolnosti su takve da je Svajcarska jako blizu poraza...i pitanje je koliko ce Roger biti motivisan sutra...jer je ocigledno i on svjestan da ce Stan tesko do pobjede...i jedina Tomikova sansa je ta da Roger bas ne bude na nivou...u protivnom mislim da nema sta da trazi protiv svog idola...

                  Comment


                  • Mozda je to Tomic(k) namjerno rekao da bi Roger pomislio ma nista , ovaj ce se prepasti .

                    Salim se , mislim da ce Roger to dobiti nekih 3-1 i onda bi mec izmedju Lleytona i Stana mogao biti spektakularan , naravno nadam se pobjedi Lleytona
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Indigo, molicu da se javis na MSN ili PP kad ovo vidis.

                      Comment


                      • cilic/dodig vs klaasen/de voest 6:2 prvi set.

                        Comment


                        • koje mico gluposti valja
                          kao mi smo ultra veliki favoriti koji NE MOGU izgubiti ovaj mec a protivnici zapravo imaju bolje CH. sa jedan losiji u paru od cilica drugi ko dodig. ne smije se tako podcjenjivat protivnika. igraju doma i igraci su parova i to je DC...mogu dobiti bez problema. premda se vidi da su losiji ali neka ovi malo podbace i to je to.
                          nikad nisam vidio ovako mekano navijanje u DC i ovako postene suce.
                          Last edited by ajmooooooo!!!; 17-09-11, 13:28.

                          Comment


                          • Ipak igraju Chela i Monaco protiv Zikija i Viktora, i dalje mislim da je trebalo da igra Janko, ali šta je tu je.


                            DavisCup Davis Cup
                            Dubs teams in #Belgrade confirmed Zimonjic/Troicki v Chela/
                            Monaco ... Troiki replaces @TipsarevicJanko
                            sigpic

                            Comment


                            • samo da danas prezivimo pa idemo u finale, bice tesko i sutra ali se imamo cemu nadati...nas dubl je gubio od amera, ceha, francuza, sveda - sto je mnogo, mnogo je....e zato je red da danas to prekinemo. a sramotno navijanje od juce, bolje da ne pominjem
                              zato danas svi u arenu !!...zasluzili su momci da ih mnogo jace podrzimo i nekako dignemo i uz malkic srece;) pobedimo !!

                              Comment

                              Working...
                              X