Announcement

Collapse
No announcement yet.

Davis Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ajmooooooo!!! View Post
    da, ali toricki prvo mora dobiti del potra.
    ja nakon prvog dana ocekujem 1:1. dobjaju toicki i del potro. ali sad bi tipsarevic mogao poluditi jer je u formi karijere a i sigurno si misli da on nije izgubio od djokovica zasluzeno nego samo zbog ozljede. tako da je bas u formi. ali del potro je klasa a on je cudna biljka, vjerovatno i umorna.
    u subot uce biti 2:1. odlucit ce mec del potro vs troicki, ako argentina to dobije, dobit ce i zadnji.

    Del Potro neće igrati sa Troickim. Ako se u nedelju uđe sa 2-1, igraju Novak i Del Potro i to je 2-2. Zato sam rekao da će onda sve spasti na rulet 50-50 za prolaz, tako da ne mora značiti da se poslije 2-0 otpada.

    Comment


    • Originally posted by dJOLEX View Post
      Boki, nadam se da si u pravu, ali ako padne teret na Tipsarevica i ne daj Boze izgubi, sa 2-0 se tesko vraca, a uz to nismo dobili dubl zadnja 3 meca. Zimonjic kao da ne moze da igra ni sa jednim, ni s Tipsom, ni s Troickim a pogotovo ne s Djokovicem (voleji - losi za dubl)
      Janko je dokazao jos prosle godine(kada je objektivno bio u losijoj formi nego sada)da se na njega moze osloniti jer je tada pobedio i Berdiha i Stepaneka sto je trenutno vrlo blizu formi Delpa i Nalbija,vec sam pisao da ce nam on biti glavni adut protiv gaucosa a tek ce pokazati koliko potencijal poseduje jer mislim da je "sazreo"za mnogo vece domete nego sto ima trenutno ,sledeca godina bi mu mogla donteti mnogo toga ako podigne fizicku pripremljenost na visi nivo sto ga trenutno koci za postizanje vecih rezultata

      Comment


      • Bice danas jako tesko i sa Nalbijem i Del Potrom.....Da se nadamo jakim igrama Viktora i Janka i da David ne poludi...mozemo i do 2:0...mada cemo preziveti i sa 1:1...
        a sad na spektakl-ne igraju svaki dan svetski sampioni ;)

        Comment


        • Ma, samo tek Tipsa rokne Nalbandijana na pocetku, i za prolaz necu brinuti uopste ;))

          EDIT: Troicki, greska u kucanju
          Last edited by dJOLEX; 16-09-11, 13:23.
          "Ne zelim da izadjem na teren i pruzim maksimum, zelim da izadjem na teren i pobedim." - Novak Djokovic

          Comment


          • Tomicu je Fed idol:

            Federer makes Tomic nervous

            'In the first set I was (nervous),' said Tomic.
            'I didn't play my game in the first few games and was a little bit nervous; having Roger watch you is a bit difficult.
            'I saw him there, it's a bit difficult when you look up to your idol ... but it's a good thing I got the team off to a good start.'


            'You'd love to think you could go out against Roger and just play like that but he's one of those guys who plays a bit different and can get you in positions where you can't really play, like I do to some people,' Tomic said.
            'So it's hard to come out and play good quality tennis against a player like Roger.'
            Asked about how he'd tackle arguably the greatest tennis player to have lived he wasn't exactly equivocal.
            'I don't know. I think I'll just pray that he doesn't like my game and that's it,' he said.
            'If he likes it, I'm screwed.'
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Marin 6-0 6-0 a pitanje je dal ce i Murray danas protivniku dati ijedan game

              Comment


              • Šteta što nemamo priliku češće da gledamo Van der Merwe-a, i što je propao jedan takav potencijal.

                Comment


                • Где Фекија јуре на трави? Можда због Томића јер се показао на Вимблдону?

                  Знао сам да неће Ноле да игра, мислим да је то последица оних избора за председника?
                  Last edited by Žika; 16-09-11, 14:14.
                  sigpic

                  Comment


                  • kad je cilic prije dobio, sta je ovo?
                    koji je rezultat bio?

                    sad sam vidio, marin je ponovio igru sa USO, potovo mec protiv tomica. cilic za divno cudo drzi formu vec 2 mjeseca (od hamburga ili umaga). postao je pravi oslonac u DC: u zadnje 2 i po godine je upisao 8 pobjeda i samo 2 poraza u singlu (plus po 2 pobjede i poraza u paru). sve su to bili zivi mecevi. do tad je imao 2:4 u singlu i 1:2 u paru.
                    ako ovako nastavi vraca se u top 10. forehand opet razara, udarci su jako snazni, servis je dobar i izvlaci se iz neugodnih situacija.
                    Last edited by ajmooooooo!!!; 16-09-11, 14:30.

                    Comment


                    • 6-0 , 6-0 i decko predao hihi

                      Ferrer razbija Simona .
                      Last edited by Dale; 16-09-11, 14:25.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Nadal je dobio svoj meč poprilično lagano Ferrer igra jako dobro takođe već vodi protiv Simona.I mislim da Argentince ne treba nikako podcjeniti ,jao kako bi volio da mogu doći gledati te mečeve uživo.Ali eto bit će mi dragao zbog onih koji to urade.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Виктор брејкнуо Набалдијана.. то мајсторе!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Zika View Post

                            Знао сам да неће Ноле да игра, мислим да је то последица оних избора за председника?
                            Prije ce to biti razlog nego sto je tek juce dosao,nije trenirao,ima problema sa vremenskom razlikom,a mozda i to sto je imao za manje od nedelju dana dva meca od po 4 sata.Kad bi mogli bez ovakvih komentara,mislim da ima dovoljno portala koji se bave ovom problematikom...

                            Viktor mora mnogo bolje da servira,lako je to reci,Nalbandian je sjajan riterner,ali mora da racuna na brze poene.Nalbandian ce vjerujem biti u problemu sto je mec duzi,znaci Viktor mora ovaj mec da ucini duzim,da razvlaci Argentinca po terenu,medjutim ni to nece biti lako posto za sad Nalby ide po poene,blizu je linije.
                            Podloga nije toliko brza koliko je na RTSu predstavljaju,ali je odskok stvarno nizak ;)

                            Au sta je napravio Marin Van Der Merwe-u
                            Haider Maurer ide ka pobjedi,ako on ovo izgura do kraja Austrijanci su vec prosli cini mi se.
                            Ferrer i Simon su odigrali nevjerovatna 3-4 gema,bilo je tu poena koji nisu sa ovog svijeta,cim ga je Ferrer brejknuo prvi set je bio gotov
                            sigpic

                            Comment


                            • Zasto je predao Merwe?

                              Comment


                              • Previse pasivan Troicki, pogotovo na brejk lopte. Ceka da mu Nalbandian sam pokloni brejk, umesto da bar ponekad sam potegne.

                                Comment

                                Working...
                                X