Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2013/2014 - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by apacrow View Post
    Koliki je Živin procenat?
    Miskovicu ide 350.000, pa mozda on podeli sa covekom koji igrace dovodi za vrecu krompira.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      Koliki je Živin procenat?
      Opste je poznato da je Bata Ziva radio ceo zivot za 100 maraka iz ljubavi prema fudbalu, a jos vaznije prema Bogu. Nece veliki as uzimati procenat.
      sigpic

      Comment


      • Tačno sam znao da će Živa i ovaj put biti izigran od raznih menadžera,
        mešetara, jaraja i lovaca u mutnom. A bio mu je kao otac...
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Originally posted by apacrow View Post
          Tačno sam znao da će Živa i ovaj put biti izigran od raznih menadžera,
          mešetara, jaraja i lovaca u mutnom. A bio mu je kao otac...
          To je ta ljubav.

          Abubakar, to je decko bez roditelja, ja sam ga licno doveo ovde, ja da vam kazem. Svi ga znaju kao Oumaru a ja ga zovem Abu. On je radio sa mnom godinu dana u Kini i narod je tamo toliiiikooo ludeo za njim da su hteli da mu daju pasos i da igra za Kinu. Ja sam to sprecio. Rekao sam mu, ides u Zvezdu, veliki klub a iz Zvezde ides gde oces. Da su radili sa njim kako treba, on je, dozvolite, mogao da bude jedan od najboljih spic igraca u Evropi. Samo, dozvolite, cim je stigao, tamo ga je sacekalo drustvo, upravo ovih menadzeeera. On je tamo za 6 meseci primio samo pola plate. Ja sam ga pitao: "Abu sine, koliko su uzeli?" On meni nije, dete moje, hteo da kaze, samo je rekao: "Sefe, uzeli su mnogo." Posle je preko OFK Beograda dosao do Vojvodine gde je bolji rad jer on, dete, ako nema intenzitet treninga nije zadovoljan. Zato sam ga ja i uzeo jer sam video da je decko koji voli da radi. Ponavljam, on je mogao da bude jedan od najboljih spic igraca. On je toliko dobar decko i toliko zahvalan da je na svom sajtu napisao da sam ja njegov otac.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Dinamo ce opet u LS bez teskog meca, ljudi u 3 godine imali samo Ludogorec kao tezak mec i to znamo kako su i to prosli.
            Fener-Arsenal derbi...
            Meni opet dosta zanimljiviji susret PSV-Milan. Milan dosta 'ranjiv', nije to onaj prepoznatljivi Milan, dok je PSV itekako neugodna ekipa sa velikim iskustvom igranja u evropskim natjecanjima. Ako Fener bude igrao kao u dvomeču protiv Salzburga, Arsenal će ih doslovno pregaziti. Fener se provukao protiv Salzburga iako su ih Austrijanci pregazili u Turskoj. 3 udarca u okvir gola i sva 3 su bili golovi, bekovi strašno loši gotovo da nisu postojali i tu ih je Salzburg 'pojeo'. Ali, eto nisu imali prisebnosti, lucidnosti i na kraju krajeva sreće, a da su bili bolji i to daleko bolji - jesu.

            Dinamo bi se mogao namučiti protiv Austrije, mada Dinamo je ekipa koja ima usađen taj pobjednički mentalitet, igra se dok sudija ne svira kraj, a i godine redovnog igranja u Evropi su učinile svoje tako da Purgeri imaju strašno iskustvo. U većini utakmica upravo taj presudni faktor bilo je iskustvo. Austrijanci su muku mučili sa Islanđanima, no tvrda su ekipa i biće teško za Dinamo.

            Mariboru bi ovdje trebao biti kraj, Plzen je svoju snagu pokazao protiv Estonaca, dok je prethodno protiv Želje to izgledalo dosta traljavo i loše, međutim to je ipak bila premijera u Evropi ove sezone tako da iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje. Ova ekipa je tu već dosta na okupu, nisu mnogo izmijenili sastav i uglavnom je to ekipa koja je pocijepala Napoli. Maribor sa druge strane već priredio malo iznenađenje izbacivši APOEL, budući da su Kiprani bili favoriti u ovom dvomeču.

            Biće zanimljivo i u meču Sociedada i Lyona. Lyon također prilično slabašan ove sezone, nisu pokazali mnogo protiv Grasshopersa, a i već je opšte poznata činjenica da se ona ekipa koja je značila nešto u evropskom nogometu rasula. Sociedad je sa druge strane uprskoj dosta jakoj konkurenciji u Primeri izborio Ligu Prvaka, ekipa su koja ima i glavu i rep i mislim da ovdje mogu do prolaza.

            Moja prognoza:

            Dinamo - Austria
            Ludogorets - Basel
            Plzen - Maribor
            Karagandy - Celtic
            Steaua - Legia

            Lyon - Real Sociedad
            Schalke - Metalist
            Ferreira - Zenit
            PSV - Milan
            Fenerbahce - Arsenal
            Last edited by Merlin; 09-08-13, 11:56.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Lane Jovanovic i Simon Vukcevic trenirali sa Vojvodinom, verovatno potpisuju tokom vikenda. Ako ode Trajkovic zamena je Stepanov.

              Igrace protiv Serifa, i zasluzili su malo srece.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Vojvodina-Serif, ako sad ne urade nesto nikad nece.
                sigpic

                Comment


                • Eto Vose u LE. Ako, ako..zasluzili su.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Ima Boga, ko ima muda ima i srece, a kurve nikad nemaju!
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Воша је заслужила и мало среће у жријебу након оваквих игара. Отворен пут ка ЛЕ нема шта, само сад да не покажу и ону другу страну када су знали декласирати Звезду па изгубити од Борче. Неће ваљда, ово су одговорни момци.
                      Срећно Новосађани!

                      Ријека - Штутгарт

                      Партизан - Тун ---- биће јебаде с овим Швајцарцима

                      ............

                      Динамо - Аустрија (ЛШ)... динамо по ко зна који пут миљеник среће у овом жријебу.

                      Некако ми нереално звучи два српска клуба у ЛЕ, чини ми се да никада није то било али шанса је стварно добра
                      Last edited by ФК Борац Бања Лука; 09-08-13, 12:26.
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Polako, znajuci mentalitet, ovo ce biti nezgodnije nego da su dobili Totenhem. Nije bas operisan tim a tu je i dugo putovanje. A tu je i brat Kadu
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Sreća prati hrabre. Srećno Vošo..
                          http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                          Sve je rečeno...
                          Majstor svoga posla...

                          Comment


                          • Nije Dinamo miljenik srece, Dinamo igra u Evropi svake godine, za razliku od nasih timova. Njihov jedan igrac ima platu kao cela ekipa Zvezde i Partizana. Ovaj lik sto je sada dosao u Dinamo, Soudani bese, je klasa od igraca i odavno nisam video tako dobrog stranca u Ex-Yu timovima. Plus imaju Maminja, covek od njih napravio balkanski Porto.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Jbt Vojvodina u LE a mi mozda necemo... Ovaj Serif je sprdnja, pa Kadu im glavna akvizicija, Dinamo ih posramio u oba meca, na Maksimiru moglo i 5:0 biti, nije htela u gol... Ako budu igrali kao protiv Burse lagano ce da ide...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Prolazi ovo Vosa glat, gledao sam ovaj Serif nista specioalno, znaci samo kuci pobjediti barem jednim golomrzlike i to je to, i onda kao gospoda imaju sest utakmica u evropi.

                                Ovaj Thun mi je nepoznanica, bice to borba, volio bi da i nesrecnici prodju, pa da imamo dvije ekipe malo da pratimo.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X