Announcement

Collapse
No announcement yet.

Miami 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Has vrhunski koristi Novakovu ocajnu partiju i za to mu treba odati priznanje, ali ne treba preterivati. Evo, cim je Novak prestao da izbacuje sta ostade od njegove velike igre
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • E sad malo da gledamo mec...dosta je bilo hasovanja.

      Comment


      • Ocito da je nekima tenis igra u kojoj Novak sve diktira,i moze ga neko dobiti samo ako ima los dan..Previse subjektivizma

        Da ne govorim,da svi drugi ne mogu dobro igrati,nego Novak igra lose...Evo sad je poceo igrati,pa da vidimo

        Comment


        • Tako bre, tako majku mu! Ne treba nikakav spektakularan tenis da se ovo okrene, samo da nije onaj totalni raspad..

          Comment


          • Mislim da Novak sad treba samo da ga ceka, da ne izbaca najmekse moguce lopte, drzi je u igri i ceka ga da pogrijesi, a grijesice Tommy cim bude agresivan i cim bude ravnije udarao. Neka ga navuce malo ako vec nema sigurnost da udara ljudski po lopti.
            sigpic

            Comment


            • Ne znam da li da pogledam uopšte statistiku.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by luka View Post
                Ocito da je nekima tenis igra u kojoj Novak sve diktira,i moze ga neko dobiti samo ako ima los dan..Previse subjektivizma

                Da ne govorim,da svi drugi ne mogu dobro igrati,nego Novak igra lose...Evo sad je poceo igrati,pa da vidimo
                O cemu ti pricas, covece? Na IW-u te nije bilo, sta? Del Potro je igrao bolje, Del Potro je igrao fenomenalno, Haas ne igra ni 5% od toga. Jedini subjektivan si ti, jer ocigledno tebe zaslepljuje to sto ne volis Novaka. Ah, da, siguran sam da to nije tako.. izvini.

                Comment


                • Napredak vidljiv mada daleko je i dalje od Novakovg ozbiljnog nivoa, no je ovaj sad poceo da cisti linije, neka se smiri i neka ga to ne nervira, nece cistit' linije vjecno. Evo je i u pretposlednjem poenu u Tommyevom servis gemu klepio po lopti i naravno Tommy je jedva to i do mreze vratio.
                  Evo sad opet izbacanje posle ovog smijesnog ritma
                  sigpic

                  Comment


                  • Da, kao da ga je pustio da se ispuca u prvom setu a sad Tomi citam sa usana vec shajzuje ali opet u njegovim godinama ...i samo sa 13 titula za skoro 17 godina pro tenisa.....
                    Kvalitet signala jednak kvalitetu signala sa Meseca

                    Comment


                    • Napada Tommy, napada i posle ispadoh subjektivan
                      Samo me nervira kako ga magarci Tommy Haas, ej Haas jbt!
                      sigpic

                      Comment


                      • Šta je ovo, kakav ovo tenis?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          O cemu ti pricas, covece? Na IW-u te nije bilo, sta? Del Potro je igrao bolje, Del Potro je igrao fenomenalno, Haas ne igra ni 5% od toga. Jedini subjektivan si ti, jer ocigledno tebe zaslepljuje to sto ne volis Novaka. Ah, da, siguran sam da to nije tako.. izvini.
                          Cilj mi je biti objektivan opcenito u zivotu,i glupo je govoriti da mrzim nekoga...Nije niko poredio Delpa i Haasa,jer je to trenutno glupo usporedjivat..Kazem da sada Haas igra za svoje godine,perfektno,koliko moze...I isto tako tvrdim da je ta njegova igra dobro utjecala na Novakovu losiju igru..Jeli to SUBJEKTIVNO? Ili ja ne znam sta je tenis,ili ne gledam ga sta li..Delpo ga je dobio zasluzeno,i ako Haas dobije bice zasluzeno..Isto kao sto je tvoj ljubimac zasluzeno osvojio dosad sve sto je osvojio..Uzivaj u svom "objektivnom" pogledu na tenis

                          Comment


                          • On dodaje toliko spina i opet nije ni blizu da je ubaci u polje, katastrofica!
                            Jedno je izgubiti od Delpa na ovakvom terenu, ali od Haasa je vec prilican problem.
                            sigpic

                            Comment


                            • Šta radiš to jbte, kakve zicere šalješ kojekuda
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nista ne kapiram?!?!?Sta se ovo dogadja?
                                Kvalitet signala jednak kvalitetu signala sa Meseca

                                Comment

                                Working...
                                X