Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ga,tako je
    Ma Tole namestio Pisaj po sirotinji,idemo jos jedan

    Comment


    • Pogledajte komentare na drugim sajtovima,oni zvezdasi su stvarno neverovatni vec kenjaju kako je partizan dao 3-4 gola iz ofsajda uz pomoc sudija itd.

      Comment


      • Sad ce oni da se spoje sa Vosom,da naprave fuziju,Buturovic predsednik,Pizon na klupu,puna marakana,vrate Bastu,Dudica,Leku i da igramo ko ljudi
        Marva bre marva eto sta su zvezdasi

        Comment


        • Bolje edituj post banovace te.

          Comment


          • Pa kako neko moze da se nada da ce Pazar da dobije Partizn,kad je to prakticno nas klub.Isto tako i Zvezda ce da bije sutra Spartak pa nikom nista.Prosta stvar

            Comment


            • Originally posted by Drazen 3 View Post
              Sad ce oni da se spoje sa Vosom,da naprave fuziju,Buturovic predsednik,Pizon na klupu,puna marakana,vrate Bastu,Dudica,Leku i da igramo ko ljudi
              Marva bre marva eto sta su zvezdasi


              Realno smo prejaki,ali prejaki

              Comment


              • Lepo smo im pevali jednu pesmu pre par godina,peva se ona i danas...Pominje se kurva,gasenje,prosenje,kukanje itd
                Niko nam tad nije verovao,ali eto KK se vec prodao za malo marmelade...Mi nastavljamo i dalje da pevamo,a oni neka nam i dalje ne veruju

                Comment


                • Kakvo pisanje po sirotinji i kakva atmosfera breeeee!

                  Kud nisam mogao danas da odem

                  Skoro da sam zaplakao kad je Dijara usao, puno mi srce bilo.

                  Odlicna igra ali Vukic ponovo nista, malo se izvadio sa par finih lopti i onom petom kod 5. gola i to je to.

                  Rankovic i ovde pokazao da nije ni za sta, ostali dobri. Drago mi je za Lazu, sad bi trebalo da mu poraste samopouzdanje i da pokaze jos vise talenta.

                  Sa 5 golova smo nagovestili 5. titulu. NAPRED PARTIZAN!!!

                  EDIT: Drazene nema ovde price o njima, ovo je tema Partizana i mora da bude vrhunska i da se prica samo o Partizanu. U temi JSL pricajte i svadjajte se sa suprotnim taborom ako zelite jer je liga sranje pa moze i tema te lige da bude sranje. Boli nas kurac i za njih i za sve ostale, bitan je samo Partizan.
                  Last edited by Casiraghi; 13-08-11, 21:44.
                  sigpic

                  Comment


                  • Izvinjavam se,necu vise
                    Kad god vidim Bogunovica samo se setim kako ga je Stanoje motivisao

                    Comment


                    • MVP kad dodje ili neko drugi, ako moze da ovde ostavi podatak proslogodisnje prosecne posete.
                      sigpic

                      Comment


                      • Prosecna poseta Partizana kad je domacin u nasoj ligi,bila je oko 8 000.
                        Prosle sezone odigrali smo 48 utakmica,pratilo nas je 581 242 ljudi.na 23 utakmice na kojima je PFC bio domacin,utakmice je gledalo ukupno 262.550 ljudi.Na gostujucem terenu nas je gledalo 318 692 ljudi,na 25 utakmica.U obzir su uzete sve utakmice-kup,liga,LS ;)

                        Comment


                        • A koliko nas je danas bilo, ne mogu nigde da nadjem podatak?
                          sigpic

                          Comment


                          • 10 000
                            Edit:oko 9000,jer je bilo oko 800-1000 zeljenih

                            Comment


                            • Cini mi se da je vise, pa Jug je bio pun, zapad skoro pun, istok polupun i sirotinja na severu. Meni se cinilo da je bilo 15 soma minimum al ajd' da pitam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odavde informacija
                                http://www.partizan.rs/16745-partizan-novi-pazar/

                                Comment

                                Working...
                                X