Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    ,,Liverpool are weighing up a move for Leandro Damiao. The club have been offered the option of season long loan at cost of £3m with the option to sign him on permanent deal for £13m next summer.''
    Malo je to para, ovde se Liverpul pominje ne znam bilo bi lepo. Ma ima AVB Adebajora ne treba mu ovaj
    Ezza ‏@Ezizallamov
    According to Brazilian press, Liverpool decide to "proceed" with the signing of Damiao. (€5m loan fee + €15m)
    Ma gde malo, mogao bi reci i da je malo vise, ali recimo da je ovo taman.
    Takodje, Volkot ne ide nigde, izgleda da su male sanse da ga uzme LFC, pa smo se ponovo okrenuli ka Staridzu, a Celsi je spreman da ga pusti na pozajmicu sa pravom otkupa sledece leto, zato je njihov interes u Remija i logican.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      ,,Here's some very big (potential) news: Chelsea's hopes of signing Bayer Leverkusen forward Andre Schurrle before the transfer window closes are fading and so they are planning to turn their attention to former Tottenham target, Marseille striker Loic Remy.''

      Gde su Mumara i Piperiska??
      Tu sam
      Sky sports pise da smo danas ponudili 40m za Cavanija. Ja sam protiv tog transfera.
      Sto se tice Remy-a, neka ga, za klupu
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by Ivan Piper View Post
        Tu sam
        Sky sports pise da smo danas ponudili 40m za Cavanija. Ja sam protiv tog transfera.
        Sto se tice Remy-a, neka ga, za klupu
        Nije to tacno za Kavanija, produzio je ugovor pre par dana, nigde to Sky nije objavio... A Remy samo na klupu i moze, gde ce u prvu pored napaljenog Toresa.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Nije to tacno za Kavanija, produzio je ugovor pre par dana, nigde to Sky nije objavio... A Remy samo na klupu i moze, gde ce u prvu pored napaljenog Toresa.
          Znam za to, i bilo mi je cudno kada sam procitao ovo danas. Kako god, protiv tog transfera sam.

          Sad kad sam vidio cijenu Remy-a (15m), razmisljam da se pobunim i protiv tog transfera.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Manchester City have now also confirmed that Maicon has joined the club. The fee is believed to be just £3 million.
            Stigao je i treci desni bek kod Mancini-a majstora,ali barem nisu velike pare....

            Izgleda da je i Lloris skoro potpisao za Tottenham
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Stigao je i treci desni bek kod Mancini-a majstora,ali barem nisu velike pare....
              Gareth Bale likes this.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Duncan Castles ‏@DuncanCastles
                Source close to Moutinho confirms Porto have not agreed fee with Tottenham yet. Player is pushing for the move.
                I bilo mi cudno da su ga pustili za "samo" 22m i da su odustali od svoje cene od 30m koliko traze. Za sada no deal...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Nije mu nista trebao pored Richardsa, mada kakav je to idiot njemu ce Maicon igrati konstatno u prvoj postavi. Kad moze Clichy da ima prednost u odnosu na Kolarova, moze i Maicon da ima prednost u odnosu na Richardsa

                  Comment


                  • Zonal Football ‏@ZonalFootball
                    Southampton manager Nigel Adkins has confirmed that Gaston Ramirez is expected to complete his move to Southampton today.
                    Stize i Gaston izgleda u PL...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Mbia je 150 pojacanje QPR-a ovo ljeto,kako ce ovo da izgleda stvarno se ne moze znati

                      Evo i Maicon-a

                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Granero mozda u QPR
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Granero mozda u QPR
                          Granero jutros zavrsio pisali smo ovdje,oko 10 miliona transfer...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Mbia je 150 pojacanje QPR-a ovo ljeto,kako ce ovo da izgleda stvarno se ne moze znati
                            Pisao sam za Mbiu nemoj da se svadjamo Akisa http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post850477
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Pisao sam za Mbiu nemoj da se svadjamo Akisa http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post850477
                              E jbg morao sam da prokomentarisem Kondicijo bolesna
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Duncan Castles ‏@DuncanCastles
                                Tottenham agree a fee with Lyon of €10m plus €5m in variables for Hugo Lloris. The France goalkeeper is in London taking a medical.
                                Kakav steel majko mila, ovakav golman za dzabaka.

                                Kako smo krenuli danas ima da ispisemo vise postova nego za ceo mesec sto smo pisali...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X