Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bracala View Post
    Nisu preofanzivni, cak sam mnogo vise ocekivao od Reala. Dali su golove iz gresaka i poslije toga slabo da su nesto iskreirali. A slazem se da ce Galata primiti jos 1 prije nego li zabije, i ako zabije uopste. Nego mi blam slusati ovog majmuna na OBN-u, kakvu lepezu gluposti posjeduje covjek, da se napijes od muke.
    Ma kako nisu, pogledaj dokle idu Riera i Eboue, ko da su krila, a pozadi se slabo vracaju, rezultujuci ubijanje na kontre Madridjana, koji istina, ne igraju nesto mnogo sjajno, da igraju dali bi jos jedan gol.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by bracala View Post
      Kad je pominjao onu majku kukavu i picke materine meni doslo da se pokrijem dekom preko glave, toliko me sramota obuzela.

      A i onaj konsultant nije dobar s mozgom.
      On ti je kao covjek legenda stvarno,ali je sramota za TV kanale,vjeruj mi da ja kad moram gledati utakmicu na OBN-u nije mi dobro,ali mi zao da propustim jer je slika odlicna,a ne kao na BHT-u gdje je slika ocajna
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Levandovski
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          On ti je kao covjek legenda stvarno,ali je sramota za TV kanale,vjeruj mi da ja kad moram gledati utakmicu na OBN-u nije mi dobro,ali mi zao da propustim jer je slika odlicna,a ne kao na BHT-u gdje je slika ocajna
          Sopcast lepsa slika duplo nego na TVu

          Comment


          • Hoce li Borusija da da gol?!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Da li je moguce da je Di Maria ovako lose sutnuo?
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Xabi Alonso zlata vredan lik, ponovicu to 100 puta...on, Ozil i CR <3
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Dobar sut Isca, ali brani Weindenfeller...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Real trpa li trpa . Ovo je gotovo

                    Comment


                    • Pipita za trece polufinale u tri godine.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Sta radi Xabi,kao na PES-u jbt

                        Evo i asistencija za ikonu,ovaj go je samo za mene
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Covjek za ovo dobije zuti , zbog navodnog simuliranja hahaha
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Terim sada sa tri napadaca...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Meni je Dale iskreno smijesnije kad sudija u ovakvom istom slucaju niti svira penal niti da zuti nego samo nista ne uradi...

                              Ovdje jeste pogrijesio,ali je ostao dosljedan
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ramos namerno zuti dobio.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X