Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AcaDjilkos View Post
    Pa dobro,tu si u pravu,ali opet Klose je uvek imao muda do zemlje kad je u pitanju reprezentacija i ginuo je kao niko.Na svetskom je zabio 4 ili 5 komada a da pre to ga nije ni igrao citave sezone u Bajernu...Po meni bi najbolje bilo da sad protiv Holandije stavi njega od prvog minuta da vidi kako ce to izgledati sto ce najverovatnije i uraditi,a mogao bi i Podolski malo da odmori...
    Gomez je najbolji spic tamo ubedljivo nece ga on menjati nije lud, Klose pre 10 godina ok, ali ovaj Klose pre Gomeza je bas smeh.

    Comment


    • Uh brate,sad ga bas pretera ti,al' ok...svako ima neko svoje misljenje...

      Sta bi se desilo da lopta nije pogodila ovog nesrecnog Portugalca i odbila se tacno Gomezu na glavu?Bog zna sta bi bilo.
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaDjilkos View Post
        Uh brate,sad ga bas pretera ti,al' ok...svako ima neko svoje misljenje...

        Sta bi se desilo da lopta nije pogodila ovog nesrecnog Portugalca i odbila se tacno Gomezu na glavu?Bog zna sta bi bilo.
        Sta ga pretera, da nije tako Klose bi igrao Bajernu a ne u Laciju. Gomez je za isti vremenski period dao duplo vise golova od Klosea u Bajernu. Gomez je 8 godina mladji a dao je vise golova u karijeri, velika je ogromna razlika izmedju njih dvojice.

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Sa kakvim jebenim debilima Ronaldo igra. Niko ne ume gol da da u tri lepe.

          Ubili su ih, steta za poraz..
          Sta su ih bolan ubili .Branili se cijelu utakmicu dok gol nisu primili.

          Ocekivao sam vise od Njemaca,po meni tu ima previse igraca Bayern-a,a prvi Muller ne zasluzuje igrati od njih,Gotze je klasa za njega ali ekipi koja pobjedjuje ne moze se nista prigovorit.Hummels odigrao za 10 i ne mogu da vjerujem da je bilo moguce da Mertesacker pocne umjesto njega.Portugalci dobro odigrali u odbrani ali na kraju nedovoljno za bod/bodove.

          Holandjani sam sebi zakuhali i sada ce im najmanje 4 boda trebati za prolaz i to ako im se poklope neke stvari,a bila bi steta da ispadnu.Van Persie lose odigrao danas mada nisu ni ostali nesto specijalno uradili,a i potvrdilo se da im je odbrana vrlo losa pogotovo stoperski par koji je kriminalan.Agger i Kjaer odigrali izvanredno i Agger-a da su povrede zaobisle mogao je biti jedan od ponajboljih stopera svijeta.

          Vrlo interesantna pocetak grupe gdje mislim da su Njemci sigurni za prolaz dalje,a da ce se Holandjani i Danci boriti za drugo mjesto.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Neverovatno je da ekipa čeka da primi gol, da bi počela kako-tako da igra.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Joe,moze se i mora prigovoriti.Nemacka ako hoce titulu ne sme se ovako.Pobedili su danas na cistu srecu.Ja navijam za Nemce,da se razumemo,ali moraju se tu neke stvari promeniti.Pre svega u odnosu prema igri,a mislim i da bi trebalo dati sansu Geceu,Rojsu i jos nekim igracima...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Sta su ih bolan ubili .Branili se cijelu utakmicu dok gol nisu primili.
                Portugal za pet minuta imao vise sansi nego Nemacka za citavu tekmu. Sta ces se braniti, kada se igraci Nemacke dodaju na centru.

                Dve precke i invalidi Nani i Varela su krivi za poraz, koji je nepravedan.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Cudo ti Wado toliko mrzis Nemce a najvise pratis BL?!
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Originally posted by AcaDjilkos View Post
                    Cudo ti Wado toliko mrzis Nemce a najvise pratis BL?!
                    Kao prvo, ne mrzim ih (i btw, nemoj tako da me zoves), voleo bih da osvoje. Kao drugo, ocajni su bili danas. Dodaju se do iznemoglosti a pri tome tri sanse nisu imali. Svako ko misli da je zasluzena pobeda je krajnje smesan.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Portugal za pet minuta imao vise sansi nego Nemacka za citavu tekmu. Sta ces se braniti, kada se igraci Nemacke dodaju na centru.

                      Dve precke i invalidi Nani i Varela su krivi za poraz, koji je nepravedan.
                      Eno sad invalidi,a prije dva dana si pricao kako imaju odlicnu reprezentaciju.

                      I mogao bi malo realnije sagledati situaciju,cuj ubio ih Portugal,nas dvojica bogami onda nismo istu utakmicu gledali.Ljudi se branili 75 minuta nisu dvaput centra presli kako treba i sad treba da nakon sto su primili go i poceli napadat 10 minuta da zasluze pobjediti.

                      Originally posted by AcaDjilkos View Post
                      Joe,moze se i mora prigovoriti.Nemacka ako hoce titulu ne sme se ovako.Pobedili su danas na cistu srecu.Ja navijam za Nemce,da se razumemo,ali moraju se tu neke stvari promeniti.Pre svega u odnosu prema igri,a mislim i da bi trebalo dati sansu Geceu,Rojsu i jos nekim igracima...
                      I meni bi prije igrao Gotze,Reus pa mozda i Howedes ali dok pobjedjuju nece niko nista Low-u prigovoriti mada sa ovakvom igrom nema sanse da osvoje prvenstvo.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Veci posjed , vise suteva , vise napada na gol , po cemu je toliko nezasluzeno ?
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Pa ne mogu se sloziti sa tim da je nezasluzeno,bolji su bili ipak,ali da su imali srece kod ovog gola imali su i to puno...
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Dosadna utakmica dok nije pao gol. Posle gola Portugalci su poceli da igraju i imali su dosta prilika. Ozil radi sa loptom sta hoce, kakav igrac.

                            Comment


                            • Ali ko bi rekao da ce utakmica Poljska-Grcka biti najinteresantnija za sada,a Nemacka i Portugal najdosadnija...
                              Jedan je Obradovic Zarko!

                              Comment


                              • Bas losa utakmica, jos A grupa ispade masu zanimljvija. No u prvoj se bar igrao kvalitetan fudbal, ova je bas razocarala. Kakav dodir ima Ezil, kakva on rjesenja nalazi
                                Ne znam sto su Portugalci ovako zatvoreno igrali 70 minuta, od kad su primili gol to je mnogo bolje izgledalo. Mozda su i zasluzili da izjednace, sad ce im bit' bas tesko da prodju. Njemci uopste nisu povezani kako se ocekivalo, tesko dolaze do sanse. Gomez ce iskoristiti svaku sansu, to je jasno, ovo su njegovi golovi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X