Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Moto GP Commercialbank Grand Prix Of Qatar - Losail

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma drugi deo posta je bio bitniji, nadam se da cete nakupiti dovoljno ljudi da se makar neka trka do kraja isprati u posebnoj temi
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • gledao sam proslu trku wsb a gledacu isledecu bar tamo ducatiju ide dobro.zao mi je rossija ali mi je drago sto je lorenzo pobedio a ne kao prosle sezone samo stoner

      Comment


      • Odlicne trke,posebno moto2....steta za Danija....jos jedan krug mu je falio....Vale kralju!!!!!

        Comment


        • Glupo mi je što je Stoner bio prisiljen da odstupi sa prvog mesta kao u Muđelu prošle godine.Izgleda da nije bilo problema sa gumama već sa preteranim podrhtavanjem.Nije se niti tokom testiranja niti posle trke žalio na gume.Stalno je pominjao ruke i podrhtavanje.Valjda će da Honda do dotera barem malo da se trke ne bi ovako odlučivale.Lorenco je svakako zaslužio pobedu ali bezveze je to što on i Pedrosa mogu da pobede samo kad Stoner ima problema.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • tacno je da se zalio nek dodje sad da vozzi rastimovani ducati pa da vidimo da li bi osvoijo titulu

            Comment


            • cim stoner izgubi odma nestima motor a kad rossiju ne ide nije motor nego nezna da vozi

              Comment


              • Rossiboyu problem sa chatteringom ima i Pedrosa samo što je ovu trku našao neko trenutno rešenje i nije ga mučio koliko i Stonera.Šta god ja da kažem argumentovano opet će se javiti takvi kao što si ti koji će da dižu Rosija u nebesa i da pričaju šta bi bilo kad bi bilo.Rosi je u poznim trkačkim godinama i ako bude osvojio još neku titulu osvojiće je na drugom motociklu koji će biti dominantan barem kao Honda prošle godine.Uz dužno poštovanje prema talentu i silnim uspesima i titulama ali od toga ove godine nema ništa, pa ni sledeće.Rosi mi je vrlo drag vozač ali mi ponekad poštovanje prema njemu oslabi zbog takvih kao što si ti.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • Voleli ga ili ne Rossi na neki nacin brend MotoGP-ja....polovina publike na svakoj trci je Rossi-va....i pored losih rezultata covek se trudi...MotoGP na neki nacin nije vise interesantan u onoj meri kao sto je bio sa Doktorom u borbi za prve pozicije...Ali Doktor je dokazao vise puta da je veliki majstor....A iskreno mislim da i posle onoga sto se desilo Super Sic-u mozda rezultat losije forme Rossi-ja....izgubio je na agresivnosti....!Ali Vale je veliki sampion......sve ce on to prevazici....pa sto da ne,mozda i u nekom drugom timu...u nekoj narednoj sezoni....!!!!

                  Comment


                  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                    Glupo mi je što je Stoner bio prisiljen da odstupi sa prvog mesta kao u Muđelu prošle godine.Izgleda da nije bilo problema sa gumama već sa preteranim podrhtavanjem.Nije se niti tokom testiranja niti posle trke žalio na gume.Stalno je pominjao ruke i podrhtavanje.Valjda će da Honda do dotera barem malo da se trke ne bi ovako odlučivale.Lorenco je svakako zaslužio pobedu ali bezveze je to što on i Pedrosa mogu da pobede samo kad Stoner ima problema.
                    Pričaš gluposti , čuj samo mogu pobjedit kad stoner ima probleme našao si 2 trke na kojem je tako , sjećaš li se prošle godine Misano , Lorenzo je jednostavno poderao Stonera a na hondi je bilo sve idealno tako nemoj to da govoris , i stoner nekad pobjedi kad ostali imaju probleme to je čar motogp-a
                    Valentino Rossi #46

                    G.O.A.T

                    Comment


                    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Rossiboyu problem sa chatteringom ima i Pedrosa samo što je ovu trku našao neko trenutno rešenje i nije ga mučio koliko i Stonera.Šta god ja da kažem argumentovano opet će se javiti takvi kao što si ti koji će da dižu Rosija u nebesa i da pričaju šta bi bilo kad bi bilo.Rosi je u poznim trkačkim godinama i ako bude osvojio još neku titulu osvojiće je na drugom motociklu koji će biti dominantan barem kao Honda prošle godine.Uz dužno poštovanje prema talentu i silnim uspesima i titulama ali od toga ove godine nema ništa, pa ni sledeće.Rosi mi je vrlo drag vozač ali mi ponekad poštovanje prema njemu oslabi zbog takvih kao što si ti.
                      Decko je ocigledno mlad i neiskusan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by somi007 View Post
                        Voleli ga ili ne Rossi na neki nacin brend MotoGP-ja....polovina publike na svakoj trci je Rossi-va....i pored losih rezultata covek se trudi...MotoGP na neki nacin nije vise interesantan u onoj meri kao sto je bio sa Doktorom u borbi za prve pozicije...Ali Doktor je dokazao vise puta da je veliki majstor....A iskreno mislim da i posle onoga sto se desilo Super Sic-u mozda rezultat losije forme Rossi-ja....izgubio je na agresivnosti....!Ali Vale je veliki sampion......sve ce on to prevazici....pa sto da ne,mozda i u nekom drugom timu...u nekoj narednoj sezoni....!!!!
                        Nije da motogp nije iteresantan sto nema Rosija u borbi za prvo mesto,vec vi samo niste navikli da vidjate ovakvo njegovo izdanje jer vas je sve previse razmazio dobrim rezultatima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by somi007 View Post
                          Voleli ga ili ne Rossi na neki nacin brend MotoGP-ja....polovina publike na svakoj trci je Rossi-va....i pored losih rezultata covek se trudi...MotoGP na neki nacin nije vise interesantan u onoj meri kao sto je bio sa Doktorom u borbi za prve pozicije...Ali Doktor je dokazao vise puta da je veliki majstor....A iskreno mislim da i posle onoga sto se desilo Super Sic-u mozda rezultat losije forme Rossi-ja....izgubio je na agresivnosti....!Ali Vale je veliki sampion......sve ce on to prevazici....pa sto da ne,mozda i u nekom drugom timu...u nekoj narednoj sezoni....!!!!
                          Naravno,brate.MOTO GP uopste nije vise interasantan u onoj meri,ne zato sto Rossi trenutno nije konkurentan,vec sto nema vise kvalitetnih vozaca kao sto je bilo.Cast izuzecima Rossi, Stoner,Crutchlow,Spies(po meni).A onaj nap.ljeni Na Yamahi treba u moto 2 da se vrati pa da tamo ulece kao nenormalan,kao sto je juce uleteo Pedrosi,gde je mogao da pokupi i njega ,a i Stonerov zadnji tocak.A sto se tice Cal-a i Dovija, borba je bila ludilo,samo mi je krivo sto ga nije Cal ranije obisao,sigurna sam da bi mogao da se prikljuci vodecoj grupi.Dovi ga je samo usporio,ovaj je bio mnooogo brzi.Bas je totalno lud i to mi se svidja,Jos u superbike-u sam ga gotivila.Steta sto ne dolazi vise vozaca iz SBK-a,to bi mnogo bilo bolje.Johnny Rea da im pomrsi konce totalno.

                          Comment


                          • Originally posted by Ares View Post
                            Koliko ljudi ovde prati i SBK?
                            pratim i ja

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Ma drugi deo posta je bio bitniji, nadam se da cete nakupiti dovoljno ljudi da se makar neka trka do kraja isprati u posebnoj temi
                              Ja se nadam da ce se nakupiti dovoljno ljudi,jer SBK je trenutno zanimljiviji od GP-a,nazalost,jer ja GP obozavam do ludila i puna sam adrenalina pred svaku trku,kao da ja treba da vozim,ali nije to vise kao pre 9-10 god.Ni blizu.A SBK je ludilo.Klanica.

                              Comment


                              • Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
                                Pričaš gluposti , čuj samo mogu pobjedit kad stoner ima probleme našao si 2 trke na kojem je tako , sjećaš li se prošle godine Misano , Lorenzo je jednostavno poderao Stonera a na hondi je bilo sve idealno tako nemoj to da govoris , i stoner nekad pobjedi kad ostali imaju probleme to je čar motogp-a
                                Znam ja dobro šta je bilo u Mizanu.Nije Lorenco poderao Stonera.Situacija je bila identična kao juče u Kataru.Stoner prvi tokom cele trke onda pred kraj grčevi u rukama i morao je da odstupi.Kako komentarišeš to što je celog vikenda drao i Pedrosu i Lorenca sa po 3 desetinke razlike?Pokušaj malo da potražiš više informacija a ne samo da pogledaš rezultate i tabelu posle trke.Ako je Lorenco ,,poderao" Stonera u Mizanu ne znam šta onda treba da se kaže da je Stoner uradio Lorencu u Laguna Seki i Indianapolisu?
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X