Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mlade reprezentacije (U-21, U-19 i U-17)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Dobro je da smo ostali neporazeni, ali sa ovim neresenim rezultatom nema sanse da budemo u povlascenom sesiru tako da je moguce da cemo u barazu igrati sa Francuzima, Spancima, Nemcima...

    Valjda ce se Miha smilovati i dati par igraca za baraz.Ja ne mogu da verujem da nam stopere igraju igraci kojima to nije primarna pozicija.
    Last edited by Ricma; 07-09-12, 19:02.

    Comment


    • #47
      Ako nam Miha ustupi Lazu, Maksimovica, Markovica i Mijailovica, mozemo da igramo sa svima, jer nam je pola reprezentacije u A selekciji.

      Osakati nas Miha totalno.

      Ne znam da li je Ignjovski poceo kvalifikacije, pa da nam i njega da.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #48
        Lazovic ce sigurno biti vracen, njega u Savezu vole da premestaju.
        Mijailovic nam i nije ba tako potreban.Ima tu ko da igra, prekopotreban nam je jedan stoper.Nastasic ili Maksimovic, svejedno mi je.Ako bude neko od njih dosao, Medojevic se seli u vezni red.Ja bih licno voleo da se vrate Djuricic i Markovic, ali pitanje je da li ce Mihajlovic njih da se odrekne.

        Sta se desilo sa Milivojevicem, pa ga nije bilo u protokolu?Jel povredjen?

        Comment


        • #49
          Luka ima kartone, dobio je crveni u zadnjem mecu..

          Cuj Nastasica, pa ti bi da osakatis A selekciju?

          Mada, mogao bi i on, Bane igra stopera, a Basta desnog beka, sto bi mozda bilo i najbolje.

          Bruka kako bi mocnu mladu reprezentaciju mogli da sastavimo. Gledam Svabe, Holtby im je verovatno najjaci igrac, ako bi igrali svi nasi, mogli bi da ih bijemo. Ako im Low ne pusti Gotze-a.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #50
            Samo da Miha pusti Zvezdine klince + Markovića možemo da se nadamo povratku na stare staze mlade reprezentacije..
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

            Comment


            • #51
              Barem necu gledati vise Krsticica.

              Svejedno mi je ko ce doci, samo da Medojevic igra u veznom.

              To bi bilo previse pogubno sa dva ofanzivna beka, previse ce skripati u odbrani.Jedino da igramo 3-4-3 ili slicnu formaciju, ali u tom slucaju necemo dobiti ni jednog stopera.

              Ma gde sa njima, ubice nas u trcanju.60-70 minuta ravnopravni sa njima, da bismo posle pali i uvalili 2-3 komada.Oni, Spanci i Francuzi su po meni najjace selekcije u ovom uzrastu.Nema sanse da ce Lev pustiti Gecea, pogotovo ako ovaj postane jedna od bitnijih karika kao u proslim kvalifikacijama.Treba da budu srecni ako dobiju Drakslera, Surlea i Gundogana.

              Comment


              • #52
                Nemoj da si toliko negativan jbt.

                Imamo i mi dosta kvalitetne fudbalere, pogotovo mlada selekcija. Kada nikoga ne bi davali u A selekciju, bili bi top 4 sigurno. Spanija, Francuska, Nemacka i mi.

                Ali jbg, sada se A selekcija oslanja na mlade, tako da nam je U21 reprezentacija osakacena.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • #53


                  Jao golčine, šta je ovo...
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • #54
                    http://tinypic.com/player.php?v=nx34w&s=6

                    Golovi sa jucerasnje utakmice.Odlicna partija nasih momaka i sta god da se desi u ponedeljak protiv Njemacke trebamo biti ponosni na njih jer je samo jedna Njemacka ostala ispred nas.Pobjedom najvjerovartnije ulazimo u baraz,dok porazom i nerjesenim rezultatom ostajemo bez istog.Sigurno da ce neki dobit i poziv u A reprezentaciju gdje vec Besic i Stevanovic postaju standardni,a mogli bi im se prikljuciti mozda Bilbija i Kvesic.Za mene mozda i najbolja generacija mladih igraca poslije one sjajne ekipe gdje su igraci Dzeko,Salihovic,Ibisevic itd.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • #55
                      Dzigi ce biti zver od igraca.

                      Samo gazi mali

                      Comment


                      • #56
                        Nijemci u Sarajevo sutra dolaze bez 4 standardna igrača - Holtbya, Jantschkea, Beistera i Rodea. Dakle selektor Njemačke reprezentacije će sutra da isproba neke druge igrače i druge kombinacije te neće u najjačem sastavu ići na nas što je svakako jedna fina prilika da probamo doći do pobjede. Svakako da su i pored svega ovoga Nijemci favoriti, ali i mi smo skrojili finu ekipu koja igra zaista jedan lijep nogomet i uz veću podršku sa tribina što da ne i do iznenađenja? Bilo bi bolje da se utakmica igra na manjem stadionu npr. na Grbavici ili čak negdje drugo gdje stadion ispunjava uslove UEFE kao što je stadion u Gradačcu, jer bi tu stadioni bili ispunjeni do kraja i stvorio bi se veliki pritisak, dok ovako na Koševu kada dođe i 10.000 ljudi izgleda kao prazno zbog njegove veličine. Švabe će sutra vjerovatno maximalno ozbiljno ući u meč, ovi što će dobiti priliku gledati će da je i iskoriste, a svi znamo kakav mentalitet ima ta nacija i da ni u kom slučaju našim mladićima neće biti lako - morat će proliti dosta znoja da bi došli do te jako željene pobjede koja i dalje nije garancija da ćemo biti među 4 najbolje drugoplasirane ekipe jer će dosta toga ovistiti i o drugim mečevima koji se igraju sutra.

                        Spoiler
                        BiH - Njemačka
                        Švedska - Ukrajina
                        Crna Gora - Armenija
                        Danska - Sjeverna Irska
                        Švicarska - Estonija
                        Poljska - Portugal
                        Engleska - Norveška
                        Slovačka - Kazahstan
                        Austrija - Škotska

                        Kada bi bio ovakav scenario tabela bi izgledala ovako:

                        1. Švicarska 17
                        2. Portugal 17
                        3. BiH 16
                        4. Danska 16
                        ___________________

                        5. Škotska 16
                        6. Švedska 16
                        7. Norveška 16
                        8. Turska 15
                        9. Armenija 15
                        10. Slovačka 15

                        Dakle sa ovakvim rezultatima mi bi bili među 4 najbolje drugoplasirane reprezentacije. Armenci ne smiju dobiti Crnu Goru, a Norvežani uzeti bod Englezima jer u tom slučaju i našom pobjedom ne bi smo bili među prve 4 repke. Ja se iskreno nadam da će Crna Gora pružiti svoj maximum i doći do boda, a Englezi savladati Norvežane što je i jako realno. Mnogo kombinacija, ali je najvažnije da Njemačka sutra padne, a padali su već i ranije čak i rezultatom 5-1.
                        Last edited by Merlin; 09-09-12, 18:24.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • #57
                          Evo i ja sam neki moguci scenario napravio, prvo ide tabela



                          Kako nasi uvijek dosta ne informisani novinari govore da pobjedom nad Njemackom gotovo sigurno prolazimo, to i nije bas tako. Mi smo trenutno 7. najbolja drugoplasirana reprezentacija, a pobjedom sigurno prestizemo Tursku koja je odigrale sve utakmice. Reprezentacije koje su nam konkurenti za baraz su: Norveska, Portugal, Svicarska, Armenija, Danska i Skotska. Bosna i Hercegovina, Danska i Skotska imaju isti broj bodova i istu gol razliku. Znaci moze odluciti i gol razlika, pa je bitno sa koliko ce se razlike pobjediti zadnji protivnik. Gdje mi imamo najtezi zadatak pobjediti Njemacku, a Danci na svom terenu docekuju Sjevernu Irsku, a Skoti idu na gostovanje u Austriju.
                          Ako bi se odvojili od Danske i Skotske, sljedece sta bi se trebalo desit jeste pobjeda Crnogoraca nad Armenijom u Crnoj Gori. Tada bi bili u barazu.

                          Mogu se prestic i sljedece reprezentacije Norveska koja zadnju utakmicu igra na gostovanju protiv Engleske i ako izgube od Engleza, a mi pobjedimo mi ih prestizemo. Nepomovljno po nas u ovoj utakmice je sto i Englezima i Norvezanima odgovara nerijeseno. Portugal ide na gostovanje vec prezaljenim Poljacima, a Svicarska docekuje Estoniju.

                          Sad poslije ovog sto sam napisao nije bas da nas pobjeda sigurno vodi u baraz.

                          Comment


                          • #58
                            Ne znam Danijele, ali ja sve što sam pročitao u medijima vezano za utakmicu nije bilo tog tipa "da nas pobjeda sigurno vodi među 4 najbolje drugoplasirane ekipe", nego je to uglavnom kao "postoji dosta kombinacija, ovisimo i o drugima, ni sa pobjedom nismo sigurno izborili top 4", možda sam nešto i propustio.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • #59
                              Sam Jagodic je potencirao da nas pobjeda sigurno vodi i jos novinari javnog servisa, ali nebitno. Sutra nek pobjede, a na ostalo ne moze se uticati. Sa ona tri boda sa Kipra sto smo prosuli vec bi bili jednom nogom u barazu.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by danijelkr View Post
                                Sam Jagodic je potencirao da nas pobjeda sigurno vodi i jos novinari javnog servisa, ali nebitno. Sutra nek pobjede, a na ostalo ne moze se uticati. Sa ona tri boda sa Kipra sto smo prosuli vec bi bili jednom nogom u barazu.
                                Moguće da su oni sa javnog servisa izjavili nešto u tom fazonu, nije im to strano jer svi znamo kakve sve nebuloze znaju valjati. Što se mene tiče najvažnije je da momci ponovo ostave srce na terenu i pokušaju savladati favoriziranog protivnika, pa onda ako nam se poklope ostali rezultati doći i do velikog uspjeha. Ako i ne uspiju oni su već do sada mnogo toga dobrog uradili tako da im ne možemo ništa prigovoriti, ni njima ni Jagodiću koji je u ovom ciklusu otkrio nekoliko igrača na koje bi mogli računati u budućnosti.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X