Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nije ni donirao skener 2021,niti je bio tamo. Ponadala se Bojana.

    Comment


    • Originally posted by Hans View Post
      Ma nije ni donirao skener 2021,niti je bio tamo. Ponadala se Bojana.
      Joj Bojane, totalno u bunilu od ove situacije. a joj jos govorim da ne znaci da ce igrat

      Comment


      • Bojana je Bret Rotenberg ovog foruma. Uvek ipak ima neki komentar da diskredituje sportistu.

        Comment


        • U odbrani Bojane, cesto je u pravu, ponekada nije. Takodje, bilo bi bas bezveze da forumu da svi mislimo isto i da hvalimo jedni druge. Forum je mnogo mnogo bolje mesto sa njom
          Last edited by 147; 08-01-22, 11:24.

          Comment


          • Bojana je legenda ovog foruma! Nemojte je dirati! Prihvatite je kakva je. Logicna, razumna, informisana... sve dok nesto nije na stetu Federera! Ona se pretvara u majku koja stiti svoje dijete!
            Last edited by NI; 08-01-22, 11:24.

            Comment


            • Niko je ne napada, prosto daje dezinformacije koje nije proverila.

              Comment


              • I to sam napisala da nije tacno, ali izgleda niko nije procitao taj post.
                U svakom slucaju je bio u Pošti i bio je sa onom silnom decom dan kasnije, to je bilo ove godine.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Bojana je legenda ovog foruma! Nemojte je dirati! Prihvatite je kakva je. Logicna, razumna, informisana... sve dok nesto nije na stetu Federera! Ona se pretvara u majku koja stiti svoje dijete!
                  Bolje/lepše bi bilo da se ne pretvara..

                  Comment


                  • Ni, koliko znam pratis tenis od sredine sedamdesetih ( ili tako nesto , izvini ako sam pogresio). Da li je od tada neka tema u svetu tenisu bila ovoliko ispracena ?

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Bojana je legenda ovog foruma! Nemojte je dirati! Prihvatite je kakva je. Logicna, razumna, informisana... sve dok nesto nije na stetu Federera! Ona se pretvara u majku koja stiti svoje dijete!
                      Ne vidim razliku, vi se isto pretvarate u oceve, striceve, tetke itd. kad vam neko dirne Djokovica.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Auuu... koje je ovo ludilo. Guca usred Australije. Live.
                        https://m.youtube.com/watch?v=xJOxyc...ture=emb_title

                        Comment


                        • hahahaha, cepaj...

                          pukla mu baterija izgleda

                          Comment


                          • Ima par sati snimljeno.. Svaka čast ljudima.. Nema ih mnogo, ali je gest zato i vredniji..

                            Comment


                            • Originally posted by 147 View Post
                              Ni, koliko znam pratis tenis od sredine sedamdesetih ( ili tako nesto , izvini ako sam pogresio). Da li je od tada neka tema u svetu tenisu bila ovoliko ispracena ?
                              Nicmo imali internete i tvitere kao danas, samim tim nisi mogao dobiti stotine miliona ljudi da prati sto se desava. Dalje, ovo nema veze sa tenisom. Ovo ima veze sa politickom borbom u Australiji i nacinom kao da se svijet bori protiv kovida. Zto cu reci NE, nikad nismo imali ovakvo nesto. Na BBC-ju sticao protest jucer: "U Kazahstanu je rat, a vase udarne vijesti prvo Novak, a potom Novak dijeli prvo mjesto sa Bajden-Trampom." I to traje vec nekoliko dana.

                              Iako ne voli Novaka, Katarina Vitaker je odlican novinar. I jucer je pogodila pravu u centar: "Mi koji pratimo tenis, vec mjesecima ocekujemo komplikacija sa Novakovom vizom. Ocekivali smo da ce final sage biti dramaticno, ali da ce zavrsiti u pritvoru za izbjeglice (?), to ni u najludjem snu nisam mogla pomisliti!"

                              Rakavsi to, Mekinroovin ekcesi su znali da budu na naslovnim: "You cannot be serious!" vikao je glavnom sudiji. A linijskoj sudiji u Australiji je rekao: "Dear lady, you should screw a bit more often!" Osim toga i Mekinro je bio diskavalifikovan na AO!

                              Borg je fantasticno popularan, kao pop star. Cure su vrsiatale. Ali to bi bilo na naslovnoj strani kao fusnota: "Obozavateljicedocekale Borga u Nju Jorku!"

                              Konors je znao da dodje na naslovnu stranu, ali manje.

                              U sadanje vrijem, samo je Serena zanala da privuce naslovne stranice.

                              Ali ovo sto danaa "radi" Novak je izvan skale!

                              Comment


                              • Naš'o način da postane popularniji od RFa

                                Comment

                                Working...
                                X