Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi su ovo BHi na brejk lopti
    sigpic

    Comment


    • Auuu,kakva igra Hasa,majstor ! Pa ove nedjelje mu sve polazi za rukom,ne moze da promasi sa osnovne.Ravni jaki udarci Tomija,ljepota je gledati ga kad ga krene.

      Comment


      • Zaboga Baggy prestani da mu serviras na BH, ne radi to sebi
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Malo i srece na kraju ali pobjeda zasluzena da zasluzenija ne moze bit'
          Bravo majstore, velika je ovo stvar, ozbiljni su ovo igrace. 34 godine i prvo polufinale posle 3 godine. Sjajno.
          sigpic

          Comment


          • Delpo ima potvrdjen brejk na startu prvog seta.

            Comment


            • do koliko sati se moze igrati u minhenu?

              Comment


              • Delpo je uzeo prvi set, 6-2, Montanjes je vratio brejk i izjednacio na 2-2, ali nakon toga vise nije uzeo gem.
                A ja sam konacno nasla dobar strim http://www.lshunter.tv/streams/1/lsh1.html na ostalim uopste nisam vidjela lopticu...

                Comment


                • Pih, nakon 100 godina gledam tenis i sad moram sama sa sobom pricati.
                  I drugi set 6-2, isto kretanje rezultata - Delpo napravio brejk na pocetku seta, Montanjes vratio i izjednacio na 2-2, nakon toga ni gem vise.
                  Sto se meca tice, nista posebno, Del Potro standardan, jedino sto mi se cini je da je dosta popravio bekhend, danas je bio odlican, jak, dubok, bas kako treba, nekoliko lijepih bekhend vinera... S druge strane dosta gresaka iz forhenda... A mogao je i malo agresivniji biti na riternu, za ostalo nemam zamjerki, rutinski.
                  Ova igra ib trebalo da mu bude dovoljna za titulu, ali na drugim turnirima ce morati bolje.

                  Comment


                  • Može li mi odgovoriti neko ko je gledao i Čilića i Tommya, ko ima veće šanse sutra?

                    Comment


                    • Ja bih mozda ipak vece sanse dala Tomiju. Prosto, majstor je covek. Bice tesno, ali eto ja malu prednost dajem Haasu.
                      One and only - Rafael Nadal

                      Dream it, and then make it happen!

                      Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                      Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                      Comment


                      • Cilica sam nesto malo gledao pa ne mogu da kazem kako je igrao tokom citavog meca,ali Haas pruza fantasticne partije..Verovatno ce to Tommy dobiti,ali svakako da Marina ne treba potcenjivati..

                        Comment


                        • Originally posted by garfild View Post
                          Može li mi odgovoriti neko ko je gledao i Čilića i Tommya, ko ima veće šanse sutra?
                          Cilic djeluje dobro, ima nekih oscilacija ali generalno djeluje dobro. Jak sa oba krila, dobro se krece. Tommy je fantastican na pocetku, daje mrvice protivnicima u prvim setovima. Bice to gust mec, obojica su agresivni, idu po poene. Vrlo je moguce da ce bolje proci onaj koji saceka greske protivnika, koji odigra strpljvije. Dao bih prednost Marinu, malu prednost.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kakav tenis prikazuje Tommy Haas ove sedmice, strasna tri meca je odigrao, kakvo kretanje, BH-i, nakon svih problema koje je imao u karijeri, ovako igrati u 34. godini ne moze svako.
                            Fizicki nije spreman i to se vidi, a da jeste, sada bi potpisao da ce uzeti titulu ovdje u Munichenu, sutra je pitanje koliko snage ima da se suprostavi dosta dobrom Cilicu.
                            Feliciano igra odlican tenis, itekako je popravio igru na sljaci, i nikada nije sigurnije i bolje izgledao na ovoj podlozi.
                            Protiv Kohlya ce biti dobar mec, mala prednost Spancu, ali Kohly je itekako motivisan ove sedmice, nije imao problema, dobro igra i bit ce zanimljivo.

                            U Beogradu s obzirom kakva je postava na turniru bila, zadovoljavajuca 1/2, moje su zelje da Nalbandian uzme titulu, ali do sada nije imao ozbiljniji test, dvije lagane pobjede protiv Bedenea i Souze, Seppi ce biti opasan, rutinski je dobio dva meca, dva zeznuta protivnika.
                            Paire u svom prvom 1/2 u karijeri, izvlaci se ove sedmice iz nezgodnih situacija ali i igra dobar tenis, prvo je dobio Fogninia, onda protiv Garcie okrenuo, iako je Spanac servirao za mec i danas nakon sto je izgubio prvi set 0-6 od Jarkka, nasao je snage za preokret.
                            Sutra bi se njegov pohod mogao zavrsiti, ipak ovo izgleda kao neki njegov trenutni maximum.

                            U Estorilu Del Potro odigrao dva rutinska meca, protivnici su skupljali gemove, ali je i igrao protiv tenisera koji nemaju oruzje da ugroze Delpa. Sutra bi moglo biti zanimljivo protiv Wawrinke, koji ima dobru sezonu sljake, voli igrati na ovoj podlozi i nece biti lako Argentincu.
                            Gasquet nije djelovao ubjedljivo danas, protiv Munoza, ali je protiv Lorenzia izgledao dosta dobro. Ramos Vinolas igra sezonu karijere, vec je igrao jedno 1/2 ove godine i mogao bi i dobiti Gusku sutra, dosta ce zavisiti od raspolozenja Francuza, ukoliko bude igrao kao protiv Lorenzia, Ramos nema sanse, ukoliko bude igrao kao danas, bit ce zanimljivo.
                            Genius, outrageous, the best ever! RF!

                            Comment


                            • Dok Tommy ima svjezine, dok je fizicki 100% vidjeli smo kako protivnici prolaze, posle malo spusti gas, greske su cesce, sto je i normalno. Kljuc je u servisu ,ako ga bude sluzio ima dobre sanse, tesko se braniti od tog servisa. On mora biti taj koji ce drzati loptu, mozda i i da se malo povuce, to bi takticki bilo dobro protiv Marina. Sjajno bi bilo za tenis da on ode u finale ali je i ovo izvanredan rezultat, neka se svi cuvaju na travi, mogao bi favoritima zivot da zagorca.
                              Uslovi u Minhenu su nesto brzi, bar ovako odokativno, ne cudi sto Feliju dobro ide ali je on strasno napredovao prosle i ove godine, steta sto u ovim godinama igra tenis zivota. I Kohly je sjajan, no o njemu se sve zna, jedan od najvecih talenata i ostace neiskoriscen.
                              Bice dobrog tenisa u Minhenu.

                              Delpo mora da uzme titulu, nije Stan ni malo lak protivnik ali mislim da tu sve zavisi od Delpovog reketa (ako izgubi ne smijem Maji izaci na oci)
                              Svakako je to finale, ko dobije taj mec osvojio je titulu. Nedelja je formalnost.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bogami ne smije mi na oci ne uzme li titulu, ali vala ne smijem ni ja njemu s obzirom na to da nisam pojma imala da igra na turniru dok ti juce nisi napisao...
                                Dobro je igrao danas, kao sto sam napisala negdje, bekhend odlican, nisam mu u posljednje vrijeme cesto vidjala takav bekhend... Nadam se da nece biti padova u igri, danas mu je Montanjes bas lako oduzeo servis 2 puta, bez ikakve potrebe, mada je sve vrijeme bilo jasno ko je ko na terenu.
                                Vavrinka sutra ne bi smio da ga ugrozi, ali svi mecevi koje su njih dvojica igrali su bili prilicno neizvijesni, 2-2 im je medjusobni skor, posljednja dva meca dobio je Delpo, u Rimu i Madridu 2009. godine, ali mu je Vavrinka oba puta uzeo po set... Moglo bi i sutra biti malo neizvjesnosti, ali vjerujem u Delpovu pobjedu, ima ono sto Stanislas nema - glavu i sampionski duh i u solidnoj je formi.

                                U drugom polufinalnom mecu igra Ramos protiv Gaskea. Tu sam, naravno, uz Francuza, ali s njim se nikad ne zna... Odavno nije u formi, ova pobjeda bi mu bas znacila i nadam se da ce u finale. Gaske i Ramos ove godine igraju treci put, obojica imaju po pobjedu, Risar je kvalitetniji teniser, valjda je zdrav i ako ovakav zrijeb ne moze iskoristiti i ako izgubi sutra, neka mi ni on na oci ne izlazi. Ali od njega necu titulu, vec samo ulazak u finale, dosta mu za pocetak, titula je ipak za Delpa.

                                Comment

                                Working...
                                X