Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako bi ponovio formu iz prošle sezone bio bi ogromno pojačanje, bukvalno ono što nedostaje ovom timu. Verovatno bi jedan od 4-5 sličnih u veznom redu morao na klupu, što je i dobro i logično.

    Comment


    • Još jednom Katai promašio penal.

      Ne treba više ni da ih izvodi.

      Comment


      • Pa donro, rutinska pobeda, ali stvarno treba porazmisliti o izvodjaču penala u LŠ....
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment




        • Originally posted by nebitan View Post
          Veoma brz igrač a nije na vi sa loptom, Kangva je takođe pojačanje - pogodak ali se malo piše o mladom Mitroviću koji je zaista naša perspektiva (ako ga Terza ne uvalja nekom svojom kombinacijom).
          Ono što je loše su naši bekovi. Jako je teško uspeti da u jednom minutu dobiješdva žuta kartona, jako teško ali je Roda pokazao da nije i nemoguće.
          Mislim da je Rodić namerno napravio drugi žuti da do odlučujućeg meča za ulazak u LŠ bude čist, jer je mnogo bitniji igrač nego što mediji predstavljaju. Neka vrsta glue guy-a.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Večeras samo dobro obratiti pažnju na" Djeda"i "Rodu" i nedozvoliti da njihova hitrina dodje do izražaja.
            Mada će sve to Kanga pokriti, snagom, skokom, duel igrom, i preciznim pasovima, a naročito inteligentnim prigovorima sudijama i svadjom sa protivničkim igračima.
            A samo je trebalo 2 igraca umesto 8 krila.

            Comment


            • E moj Rodiću, poigrao se sa tobom čovek.

              Comment


              • Bravo momci!

                Preokret, 2:1 za nas.

                Comment


                • Šta li je hteo Stanković sa svim onim izmenama samo on zna.

                  Rano počeo da čuva rezultat i to mu se brzo obilo o glavu.

                  Mislim da je za nas najbolje da se još jednu godinu kalimo u LE.

                  Ove sezone samo malo je nedostajalo da napravimo odličnu ekipu, al džaba, idioti uvek sjebu stvar.

                  Još pravimo potez koji je unazadio ekipu a to je dovođenje Milunovića.

                  Erakovića je Stanković uništio. Vozaju ga na desnom beku al momak nije kriv.
                  Last edited by Karamazov; 17-08-22, 23:14.

                  Comment



                  • Na žalost, za evropu i ovakav brz, čvrst fudbal Katai je višak. Možda može 15ak minuta, ali takav luksuz nije i za mnogo bogatije klubove.
                    Jednostavno od trenutno četvorice iz sredine, Kanga, Kangva, Ivanić, Katai dvojica moraju biti na klupi, a neki i na tržištu.
                    Malo tu ima trčanja, čvrstine, eksplozivnosti na sredini, pogotovo u oba smera, da bi se igrao vrhunski fudbal.
                    Lepo *Stojanče kaže, LE je realan nivo i to samo zahvaljujući užasnooj strategiji struke i odabirom pojačanja.
                    Bek, half, zadnji vezni i centarfor su neophodni na ovaj tim, ako hoćemo neki iskorak u Evropi.

                    Comment


                    • Originally posted by L a z a r View Post
                      Jednostavno od trenutno četvorice iz sredine, Kanga, Kangva, Ivanić, Katai dvojica moraju biti na klupi, a neki i na tržištu.
                      Tačno.

                      Nama trebaju dvojica zadnjih veznih koja će umeti i sa loptom.

                      Prošla su vremena Gatuza, sada se traži da i štoperi budu pristojni tehničari,

                      Kangva nije zadnji vezni, njegov kvalitet bi tek došao do izražaja kad bi igrao ispred zadnjih veznih.

                      U revanšu mora Sanogo početi utakmicu. Ne može se ni on pohvaliti brzinom ali je u svakom slučaju bolji u defanzivi od Kange i Kangve.

                      Ume dobro da se postavi i pokrije teren, prošle sezone je na par utakmica u Evropi fino zaključao sredinu terena.

                      Nisam optimista u revanšu.

                      Igramo protiv odličnog tima, dobro uigranog i tima čiji trener, za razliku od našeg, ne odbija da se modernizuje po pitanju fudbalske igre.
                      Last edited by Karamazov; 18-08-22, 20:47.

                      Comment


                      • Slažemo se u velikoj meri , ali samo mala ispravka, problem je što on, Sanogo, zbog sporosti retko se priključuje napadu, pravi višak i sl. Zato je on navodno dobar, ustvari nama, mislim na srpski fudbal, su svi halfovi i zadnji vezni dobri jer "igraju" na malom prostoru, zgužvani na gomili, sa jedinim ciljem da šiknu loptu što dalje od gola i da se posle priča kako su igrali u bloku, zaključali odbranu, gol i sl s.. nja.
                        Pri tom isti taj Sanogo ni malo nije siguran na lopti čak je vrlo rizičan.

                        Meni je npr sasvim korektno odigrao Srnić, ubacio se par puta iz drugog plana, istrčao prvi u kontri par puta, isto i u odbrani, ali je očigledan nedostatak tehnike, pasa, možda je to i posledica pritiska jer je konstantno izložen kritici, pa makar i na klupi presedeo ceo meč.

                        Ono što sam video od onih norvežana Bodo G. protiv Dinama je, bar za mene, savršenstvo od fudbala. Pri tom mislim da su sve to igrači u platežnom rangu kao i naši, ako ne i jeftiniji, ali zato imaju igru, fizički, motorički, tehnički, spremni. Ono iznošenje lopte iz zadnje linije, razbijanje zone Dinama, čini mi se da nisam video još od Belodedića, Zajeca, Elznera...
                        Ono što najviše brine je što sve ovo znaju i trener, sportski direktor, direktor jer su bili vrhunski fudbaleri i sigurno znaju bolje od svih nas šta je fudbal , ali ima nešto što keca naše kokoške a nije pet'o.
                        Last edited by L a z a r; 18-08-22, 18:48.

                        Comment


                        • Sanogo je i u Evropi imao odlične utakmice. Protiv Milana, pogotovo u revanšu, je briljirao.

                          Sad je problem što i nije igrao jedan duži period, pisalo se da je bilo i problema sa Stankovićem.

                          U svakom slučaju postavka igre se mora promeniti u revanšu, inače piši propalo.
                          Last edited by Karamazov; 18-08-22, 21:37.

                          Comment


                          • Sastav:

                            Borjan, Eraković, Dragović, Milunović, Rodić, Kanga, Srnić, Ivanić, Bukari, Katai, Pešić.

                            Comment


                            • Odlično poluvreme.

                              Svaka čast!

                              Comment


                              • E moj Srniću.

                                Comment

                                Working...
                                X