Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Crne Gore

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drugo mesto u grupi ne garantuje baraž u slučaju da prvoplasirani ode na EURO kroz kvalifikacije. U tom slučaju se gleda ko od drugoplasiranih u svim grupama lige C ima najbolji učinak.
    Inače je neverovatno kako i koliko se ovde potcenjivački piše o Stevanu Jovetiću, ubedljivo najboljem igraču reprezentacije.

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      A dobar je Zivaljevic,ali ja sam fudbal poceo da gledam slusajuci Sofrove prenose spanske i italijanske lige,IN tv,to su bila lijepa vremena pa nisam bas realan mozda po tom pitanju.

      Drugo,od Jovetica ocekuju da bude ono sto je Vucinic u periodu 2007-2012,sto je nemoguce.Nema on tu klasu,Mirko je ipak fudbalski genije.Zali boze onakvog talenta.
      Savic je nama najbolji igrac i njegovo odsustvo se uvijek najvise osjeti,oporavio se tako da ce bit spreman za zadnja 2 meca.
      Valjalo bi makar to drugo mjesto uzet jer koliko shvatih,ako Srbija kroz kvalifikacije ode na EP mi kao drugi bi upali u taj baraz.
      Niko ne ocekuje od Jovetica da bude Vucinic, to je nemoguce, on sto se fudbalskog znanja tice ne moze ni kopacke da cisti Mirku, razlika u klasi izmedju njih dvojice je ogromna, ali ono sto ih je uvijek razdvajalo je sto je Mirko bio neradnik, nestvaran skill ali veliki neradnik generalno, ipak i takav je pravio razliku, svim silama zelio pobjedu, bio lider na terenu, dok je Jovetic taj koji je veliki radnik bio, pozrtvovan, a onda smo dobili ovog mlakonju koji se vise ne trudi, koji misli da je iznad reprezentacije i stalno je povrijedjen kad treba da se igra za nju. I to je ok, ali ako je tako ne treba ga zvati vise, neka igraju oni koji to zele.
      sigpic

      Comment


      • A vidis li da ne moze nedelju dana da poveze za Monako,covjek je sav od pjene.
        Meni se ne cini da je problem kod njega zelja,ali cinjenica je da on nije igrac oko kojeg treba da gradimo citavu koncepciju,problem je sto mi vise nemamo mladih igraca.Sve jad i bijeda.Nemamo ligu,nemamo nista.
        Za 10 godina bicemo reprezentacija u rangu San Marina,osim ako ne budemo B tim Srbije cemu Dejo tezi,sto nam je mozda i jedini spas posto iz ovakve nase lige nista dobro ne moze da se izrodi.
        Jedina svijetla tacka je sto je Brnovic preuzeo Buducnost,odmah je najavio da ce forsirati iskljucivo napadacki fudbal,tu bas imam velika nadanja.

        Comment


        • Dobro prodjosmo ovo prvo poluvrijeme

          Comment


          • Nema im se sta zamjerit,bez Jovetica,Savica,Vukcevica....
            Jednostavno bolje od ovog ne moze.Svaka cast za Mugosu.

            Comment


            • Odlicno je bilo ovo drugo. Pokradeni smo za gol, Mugosa je korak iza bio od zadnjeg igraca Srbije. Boljevica i retarda Djordjevica bolje da ne komentarisem.
              sigpic

              Comment


              • A dobro istina je i ovo sto kazu da je mogao Simicu da crveni bez ikakvih problema,promasio penal Mitrovic.Realno je ovo zavrseno.

                Comment


                • Ovo je bilo fenomenalno, ovako osakaceni se nositi sa Srbijom u full sastavu, Krstajic je bas special little snowflake
                  Ali Mitrovic, je li moguce da on pokusava panenku, hahahahahahaahahahahahha lik ni na tehnicki pregled ne umije da ode, a oce da kopira Totija i Zidana, pakao.

                  Steta za cisti gol sto je ponisten, nije ni penal bio ali dobro, ima mnogo razloga za optimizam pred kvalifikacije. Tulumba je odlican, valjda ce nekad 50% onih najboljih biti tu, vise ne trazim.
                  sigpic

                  Comment


                  • Treba onoga malog Carevica ukljucit u reprezentaciju,tj u A tim.Strasan je talenat.
                    Iako Petkovic brani odlicno,nema mu se sta zamjerit.

                    Comment


                    • Imali smo onu dijabolu Murica, sramota da je otisao za Kosovo da brani. Mogli smo ga ubacit jedan mec na nekoj prijateljskoj vala. Rezervni golman Sitija, dovoljan razlog da brani.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Imali smo onu dijabolu Murica, sramota da je otisao za Kosovo da brani. Mogli smo ga ubacit jedan mec na nekoj prijateljskoj vala. Rezervni golman Sitija, dovoljan razlog da brani.
                        Ne treba nam nista onaj nesoj,jesi li vidjeo sto je uradio protiv Slovenije za mladu reprezentaciju kad je igrao.
                        Nwgo ne znam sta je sa onim Haksabanovicem,vazio je isto za velikog talenta.

                        Comment


                        • Vidio sam, zato sam i rekao dijabola.

                          Ali je trenutno drugi golman Sitija, nije bas da CG moze da se razbacuje sa talentima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma nema od naseg fudbala nista,sa ovakvom ligom i infrastrukturom.Fudbal je skup sport,nije on za nas male i siromasne.

                            Comment


                            • Nadje se po koji talenat, ode u Partizan npr. i postigne nesto. Imas ovoga Jovovica iz Sutjeske, krvavi radnik. Uvatio sam mu bio nekoliko meceva u Niksicu dok je manji bio i kad je igrao za seniore protiv Mladosti, igrao je prije ili poslije moje utakmice, pricalo se da je dobar, ali meni nije nista posebno bio. Jedino sto ima mentalitet dobar, grize svaku utakmicu. Malo takvih kod nas uspiju, ipak se mora ostavit mjesta za tatine sinove.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Ma nema od naseg fudbala nista,sa ovakvom ligom i infrastrukturom.Fudbal je skup sport,nije on za nas male i siromasne.
                                Aj onda lepo da se vratite kod nas pa da zajedno krenemo u pobede

                                Comment

                                Working...
                                X