Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Crne Gore

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To nema nikakve logike da pevaju jer i sami su Srbi iz Crne Gore,ako je u Crnoj Gori ta literatura zabranjena u Srbiji moze slobodno da se cita Njegos,ko hoce moze i o Nemanjicima,srednjevekovnim drzavama Zeti,Raskoj.Nece ni Nato doveka biti u Crnoj Gori.

    Comment


    • Mislim da je golman CG iz Tivta.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Originally posted by Bane je View Post
        Mislim da je golman CG iz Tivta.
        Rođen u Kotoru, 25.05.1993. igrao za Bokelj, Zetu i Lovćen, a sada je prvi golman Lorijena
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Jebem vas usta kad niste mogli da dobijete SNS reprezentaciju.

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Rođen u Kotoru, 25.05.1993. igrao za Bokelj, Zetu i Lovćen, a sada je prvi golman Lorijena
            Jes Tićanin.

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Pisao sam već u Srbija temi, rutinski je bilo. Dušan Tadić malo podviknuo na početku i pozvao na ozbiljnost, junoše spremno poslušale poziv kapitena, a ostalo je bila rutina.
              Sramotan teren svakako, brdovita ledina, šteta da na njoj moraju da se muče majstori kao što je Jovetić, ovi naši samo sinoć, a on kukavac stalno mora po džombama.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Nije to toliko lose,gori je bio teren protiv Litvanije,ka da su krtolu sadili na njega.(sto nije iskljuceno)

                Comment


                • Jovetic vjerovatno nece igrati danas, opet se kao zali na povredu,mislim da nema vise motiva da igra ove tkz. manje meceve, spreman je samo kad se igra protiv neke jace reprezentacije . Strasno

                  Comment


                  • Njega ne treba ni zvati vise, pokazao je u vise navrata kakav je sportista, stalno je kao povrijedjen kad se igra za reprezentaciju, zahvaliti mu se, a neka igraju oni koji to istinski zele.

                    Velika zajebancija je napravljena tokom prenosa sa Srbijom, koja ce danas donekle biti ispravljena angazovanjem Maksima Zivaljevica da komentarise utakmicu, Andrijasevic se izvinio posle onakvih komentara, koji su stvarno bili dno dna. Lekic se covjek trudio ali ono je bila smehoteka od komentarisanja utakmice, u zivotu nikad nista slicno nisam cuo. Citava realizacija prenosa je bila bas problematicna ali eto na greskama se uci. Maksim je najbolji komentator u CG, tako da je to odlicno rjesenje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vladane Sofro je najbolji komentator u Cg,vjerovatno si ga zaboravio.
                      Jovetica treba zvat uvijek kad bude mogao da igra,nije covjek kriv sto je podlozan povredama.On cesto odsustvuje i u svojim klubovima a veci je patriota od svih tamo na terenu osim mozda Savica.To znam sa sigurnoscu.
                      Najveca je greska sto onoga Damjanovica nisu zvali ovih godina.

                      Comment


                      • Na poluvremenu 3-0,svaka nam cast.Mugi masina.

                        Comment


                        • Originally posted by montenegro88 View Post
                          Jovetic vjerovatno nece igrati danas, opet se kao zali na povredu,mislim da nema vise motiva da igra ove tkz. manje meceve, spreman je samo kad se igra protiv neke jace reprezentacije . Strasno
                          Umro mu je otac prije 20 dana, nije ga trebalo uopste zvati za ove meceve jer i onako je izasao iz povrede...

                          Comment


                          • Na kraju 4-1,dobra partija.Ali svakako za prvo mjesto nam trebaju obije pobjede do kraja sto je prakticno nemoguce.Treba se ipak boriti nikad se ne zna.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_PG View Post
                              Vladane Sofro je najbolji komentator u Cg,vjerovatno si ga zaboravio.
                              Jovetica treba zvat uvijek kad bude mogao da igra,nije covjek kriv sto je podlozan povredama.On cesto odsustvuje i u svojim klubovima a veci je patriota od svih tamo na terenu osim mozda Savica.To znam sa sigurnoscu.
                              Najveca je greska sto onoga Damjanovica nisu zvali ovih godina.
                              Neka Ivane ne mlati

                              Sve sto je bitno u sportu od nezavisnosti CG Maksim je radio, i svaki put je pregazio. Delibasicev gol pod Goricom Englezima, trojka Ivanovica sa pola terena, Vembli, kad ga je Mirko dao Svajcarcima, kad je odbranjen Prlainovicev sut sa dva igraca manje, to su nenormalne emocije koje su uz Maksima dobile jos jaci efekat.

                              Inace nastavlja sa prenosima reprezentacije, najbolje moguce rjesenje.

                              O Joveticu tek namam lijepo misljenje, odnosno njegovom zalaganju za reprezentaciju.
                              sigpic

                              Comment


                              • A dobar je Zivaljevic,ali ja sam fudbal poceo da gledam slusajuci Sofrove prenose spanske i italijanske lige,IN tv,to su bila lijepa vremena pa nisam bas realan mozda po tom pitanju.

                                Drugo,od Jovetica ocekuju da bude ono sto je Vucinic u periodu 2007-2012,sto je nemoguce.Nema on tu klasu,Mirko je ipak fudbalski genije.Zali boze onakvog talenta.
                                Savic je nama najbolji igrac i njegovo odsustvo se uvijek najvise osjeti,oporavio se tako da ce bit spreman za zadnja 2 meca.
                                Valjalo bi makar to drugo mjesto uzet jer koliko shvatih,ako Srbija kroz kvalifikacije ode na EP mi kao drugi bi upali u taj baraz.

                                Comment

                                Working...
                                X