Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by AK47 View Post
    Ne znam ko je od vas dvojice veci papak, samo o Braci i znate pricati,toliko o vasem poznavanju ovog sporta,ali nije mi to ni cudo ko god navija za Sarajevo njemu je Braco kao Mourinho

    na Evo Baho TV1 kaze da Susic bas i nije voljan da potpise novi ugovor i da se spominju tri nova imena za selektora,Dusan Bajevic,Faruk Hadzibegic(ne do Bog nikome) i SEF AMAR OSIM

    Takodjer je rekao da u manjem klubu u glavnom gradu postoji mogucnost povratka Husrefa Musemica
    Toliko o Bahi ublehasu i njegovim informacijama.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • #47
      Dok se čekaju uslovi Brazilaca, dogovoren meč protiv Irske

      U nekoliko sljedećih dana trebalo bi se definitivno znati da li će doći do odigravanja prijateljskog meča 28. februara u Švicarskoj između Brazila i Bosne i Hercegovine, saznajemo iz krovne kuće bh. fudbala.
      Posljednju prepreku dogovoru ovog egzibicionog meča predstavljaju uslovi Fudbalskog saveza Brazila, vezani za samu organizaciju utakmice, koji još uvijek nisu u potpunosti poznati administraciji NFSBIH-a, te čim isti budu pristigli na razmatranje, doći će i do konačne odluke o organizaciji ove izuzetno zanimljive utakmice.
      U sjeni pregovora sa peterostrukim prvacima Svijeta, administracija Fudbalskog saveza BiH načelno je dogovorila odigravanje prijateljske utakmice protiv Republike Irske krajem maja mjeseca, najvjerovatnije u Dablinu.

      Jos ako dogovorimo sa Brazilcima bit ce ovo dva odlicna meca.

      http://www1.skysports.com/football/n...s-Gunners-link

      Izasla je i na Sky Sportsu prica za Viscu i Arsenal.Nadam se da ce momak nastaviti ovako i vec mozda zaigrati u prvoj postavi na pocetku iducih kvalifikacija jer prave reprezentacije ne postoje bez krila a mi nemamo nijedno skoro.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • #48
        Odlicne dvije provjere nadam se da ce ih Pape iskoristiti da promovise mlade reprezentativce kao sto su Visca, Stevanovic i igrace koji veoma dobro igraju u svojim klubovima, a nisu bili pozivani (Cocalic i Nadarevic).

        Jer kad su u reprezentaciju pozivani igraci kao sto su Mravac, Maletic i Muslimovic, vala moze Pape i probati sa ovom cetvoricom, mada mislim da on nema blage veze da Cocalic i postoji.

        Comment


        • #49
          Po meni bi trebao zvati i Ljevakovica i Mahmutovica zasluzili su to.I ceka se jos da Anel Hadzic dobije nase sportsko drzavljanstvo pa ce i on vjerovatno biti pozvan u reprezentaciju.Mislim da bi on mozda mogao na neki nacin zamjeniti Rahimica,mada moram priznati da ga nisam nesto puno gledao pa sad ne mogu reci da li je dovoljno dobar za prvih 11.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • #50
            Ma ja to Hadzica nebi ni zvao. Prvo je pokusao da se progura do Austrijske reprezentacije, pa kad je vidio da tamo ne ide onda je dosao moliti nas...

            Comment


            • #51
              Po tvom onda u repki ne bi trebali biti ni Mujudza (iako je igrao prvo za nas odazvao se Hrvatskoj U-21) ni Medunjanin (igrao za U-19 i U-21 Holandiju kad su osvojili EP).

              Meni nije drago za ovu dvojcu sto su u repki zbog ovi stvari, ali ipak nismo mi Brazil da se odreknemo igraca dobre kvalitete, ako je kvalitet za repku nek ga pozove.

              Comment


              • #52
                Susic rekao da se prihvati poziv Brazila i sad je sve na savezu da dogovori,izgleda da cemo igrati sa Brazilcima u februaru,tesko je mogla bolja utakmica od ove.

                Dva clana kadetske reprezentacije i ekipe Slobode Semir Music i Ervin Jusufovic dobili poziv od City-a da dodju u njihov kamp na desetak dan i ako zadovolje mozda im bude ponudjen ugovor
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • #53
                  Jao nemoj samo Siti. Sad ce jos vise biti "glory huntera"
                  Inace tekma sa Brazilom ce biti spektakl i nadam se tome

                  Comment


                  • #54
                    @JC . Slobodina skola fudbala je uvijek bila jaka, samo vidim nastavlja se tradicija da mladi igraci odlaze iz ovog kluba prije nego zaigraju za prvi tim Slobode. Iz svake generacijem bar im pet igraca ode u strane klubove na probe.


                    Mislim da Brazilci ne znaju sta ce ih snaci ako se utakmica bude igrala u Svicarskoj, nasa bagra ce cijeli stadion popuniti. Zato nek sto veci stadion izaberu.

                    Comment


                    • #55
                      Nazalost dosta igraca odlazi vrlo rano u inozemstvu,ali jedan od razloga je sto se ovde tesko moze napredovati,a ova zemlja je uvijek bila puna talenata.

                      Ibretit ce se Neymar
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • #56
                        ZVANIČNO: BiH – Brazil 28. februara u St. Gallenu



                        Mislim da je sigurno da ce im igrati svi najbolji igraci iz Europe samo je pitanje hoce li igrati Neymar,Ganso i ostali igraci izvan Europe ali to nije ni bitno.



                        Red je da se pokaze i Brazilcima kakvog napadaca i ekipu imamo.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • #57
                          Novi FIFA ranking ce biti objavljen 18.1., a kako sad stvari stoje ostacemo sa istim brojem bodova(869) i dijelit cemo 19. poziciju s Japanom koji ce sa 884 boda pasti na 869 bodova.


                          Kao moguci protivnik u maju pored Irske se spominje i Crna Gora. Mislim da je moguce obje utakmice iskoristit, jer tad ima vise termina zbog EP.

                          Comment


                          • #58
                            Dobra bi provjera sigurno bila i mec sa CG.

                            Sta mislite pred ove prijateljske i meceve kvalifikacija koga bi mozda Susic mogao pozvati i u kojem sastavu bi mogli igrati.Ja mislim da su Cocalic i Visca zasluzili poziv i neka moja zelja kako bi to sve izgledalo.

                            Begovic

                            Mujdza Cocalic Spahic Papac

                            Medunjanin Salihovic

                            Lulic Pjanic Visca

                            Dzeko

                            Klupa:Hasagic,Zahirovic,Ibisevic,Mismovic,Ibricic (Stilic),Pandza i Vranjes (Subasic).
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • #59
                              Cocalica mora pozvati, jer kuka uvijek da nema stopera, a njega ne zove. Ja bi te ispravio i umjesto Begovica stavio Sehica koji od nasi golmana najkonstantniji. Begovic nije odavno branio, a Keno svaku trecu.

                              Na klupi moramo imati jos jednog napadaca.

                              Comment


                              • #60
                                Tako i ja nesto zamisljam,nadam se samo da ce pozvati Viscu,a ja bi i Cocalica pozvao jer je lik napravio dobar transfer i zasluzio je poziv svojim igrama,sigurno vise od Mravca
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X