Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima ovaj sto rafala za klupe,ima Ibisevic,naci jos 3 igraca i dosta jebo ga ti ko da ne znas da mi gdje odemo bez finala se ne zadovoljavamo
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Mogli bi i mi kod Brazilca prisvojiti ko komsije,valjao bi nam ovaj Fernandinho covjeku se igra Mundijal,a Scolari ni ne zna da postoji

      Danas cujem par ljudi pricaju ma valjalo bi da igramo s Njemackom u grupi,znamo mi igrati sa Svabama
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Jel neko od vas zna koja je vrlina Lulica?Da igra svaku tekmu ko onomad protiv Rumunije ali on ne da ne igra tako, on nekad smeta na terenu.

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Mogli bi i mi kod Brazilca prisvojiti ko komsije,valjao bi nam ovaj Fernandinho covjeku se igra Mundijal,a Scolari ni ne zna da postoji

          Danas cujem par ljudi pricaju ma valjalo bi da igramo s Njemackom u grupi,znamo mi igrati sa Svabama
          Jeko taj genije?
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Trci ko lud,igra srcem,ima solidan centarsut samo da ga Pape ne tjera da igra i beka i stopera,ima i fin sut to smo vidjeli iz Lazia,najodgovorniji fudbaler na terenu i daje sve za ekipu nista za sebe

            Ma sjedio na kafi pa cujem par starijih ljudi pored mene komentarisu to
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Trci ko lud,igra srcem,ima solidan centarsut samo da ga Pape ne tjera da igra i beka i stopera,ima i fin sut to smo vidjeli iz Lazia,najodgovorniji fudbaler na terenu i daje sve za ekipu nista za sebe
              Srce i borba, dva glavna aduta.Ok je on momak, samo ga malo stvari sa loptom mogu zezati ali nadoknadjuje to borbom

              Comment


              • Ma Salihovic i on se bas guse...radije bi Lulicu dao da sam ore po lijevoj strani umjesto Avdija po desnoj

                Comment


                • I Salihovic je dosta ofalio, tacno bi vise forisarao Hajrovica

                  Comment


                  • Haj dobro bosanci ko bosanci, al danas Wenger izjavio da je za njega Mertezaker najbolji stoper na svijetu, valjda se napio dan pred rodjendan

                    Ne daj nam Boze Svabe, rastavili bi nas na proste faktore. Mesut bi sam mogao igrat..
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by DinoFC View Post
                      Srce i borba, dva glavna aduta.Ok je on momak, samo ga malo stvari sa loptom mogu zezati ali nadoknadjuje to borbom
                      Nije on Robben,ali za Mundijal nam bolji ne treba

                      Salihovic ce nadam se u vezu ovim dolaskom Kolasinca,a radujem se i povratku Zukanovica,mirniji sa loptom i daleko se bolje postavlja od Bicakcica...dosta bolji igrac

                      Sto se Salihovica tice samo uzmite kad je on igrao protiv Nanija u Zenici svi ga kritikovali da je najgori,a kad ga u revansu nije bilo Nani nam djecu pravio po desnoj strani
                      Last edited by AK47; 21-10-13, 22:23.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nama je Pjanic sve u ekipi, kakav je ono genijalac opet se vidjelo protiv Litvanaca. On cini igrace boljim.

                        Comment


                        • Jeste ali njega guse Medunjanin i debeli krmak,njemu trebaju skroz drugaciji igraci da igraju s njim
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by DinoFC View Post
                            Nama je Pjanic sve u ekipi, kakav je ono genijalac opet se vidjelo protiv Litvanaca. On cini igrace boljim.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Ironija je u svemu jeste da generalno je dosta igraca palo u ovom ciklusu, i dosta su bolji bili u prethodnim i zbog toga ostaje zal sto ova generacija nije ranije ostvarila ovaj uspjeh
                              Uzmi primjer Medunjanina, sta je bio dok je bio u Izraelu, o Misketu da ne pricamo, Salihovic isto u silaznoj putanji.


                              Imamo li mi te igrace koji njemu trebaju?

                              Comment


                              • Isto tako svi mogu da se dignu za godinu dana,fudbal je to...

                                Cekam da vidim kakav je taj decko iz Austrije,predao je za pasos prije sto godina,ali se nista ne prica o njemu vise...mora da se trazi to je poenta,ali jbg Pape nam je selektor
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X