Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se upoznamo.

    Susic mora da pozove par novih igraca protiv Argentine, moraaa.

    Comment


    • A ne znam ko bi to mogao biti i koga ima u planu. Kolašinac svakako ako se administrativni problemi srede, možda Mahmutović... Ne bih se iznenadio i kada ne bi bilo nijedno novo ime. Opštepoznato je sada već kako je taj neki Papetov kodeks da se u repku vrlo teško ulazi, ali isto tako i izlazi iz nje, ima trenutno par dobrih primjera za to.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • I ja hocu nesto nazor, jedino Kolasinac i u snovima Mahmutovic.Ne mora zvati nikog ali da hoce otpisati nekoga, bar onoga ko minutu ne dobija u svom timu.

        Comment


        • Novi igrac ce biti Tino Sven Susic u to sam ubjedjen, sinoc je odigrao dobru utakmicu i asistrirao kod prvog gola.

          Prije shminke da postavim
          http://radiosarajevo.ba/novost/12907...armina-hodzica

          Comment


          • Ako Tinkara dodje......


            Nista protiv ne bi imao da se pozove Ara, pa valjda je bolje da ganjamo da njega prodamo negdje a nekog polu-igraca kao Vrsajevic, nemamo jos osjecaj da napravimo igrace, samo ih znamo krasti.

            Comment


            • Njega nece Susic zvati, nego bi ga trebao zvati Jagodic, jer je za klasu bolji od trenutnih rijesenja u napadu. Ma TSS je novi A reprezentativac.

              Comment


              • Nemamo osjecaj za talente, dosta se guraju babini sinovi u te mlade reprezentacije i stvaramo sebi problem za buducnost.

                Comment


                • http://www.avaz.ba/sport/fudbal/proc...krug-mundijala

                  Prvi put da sam procitao dobar intervju od Papeta

                  Prvo, Misimović. Ako hoće da igra, mora biti kao maneken. On nama mnogo znači, ali se mora bolje spremiti.
                  - Mislio sam na to da naš tim ne može igrati 90 minuta u jakom tempu. Počinjemo padati, prvo na sredini terena, gdje su Misimović i Pjanić, a onda se gubi i igra. Osim toga, nedostaje nam konkurencije u timu. Nedostaje nam to da svaki fudbaler zna da, ako odigra loše, sljedeću utakmicu može biti na klupi. A, mi imamo njih sedam-osam koji znaju da neće završiti na klupi, čak niti ako ne daju maksimum, jer za njih nemamo druge opcije. Da bismo to eliminirali, moramo imati 20 igrača visoke kvalitete.
                  Samo se nadam da nas nece Tin Susic vadit iz tih problema.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Jel ovo on tek kada shvatio ili ? Pa o ovome se prica mjesecima. Kako je poceo traziti te kvalitetne igrace u vidu Kvrzica, Tina , necemo daleko


                    Susic, brutalno iskren. Jedva cekam da vidim Vrsajevica protiv Mesija

                    Šta mislite, kakav je realan domet ove ekipe?

                    - Iskreno, do sada nismo dobili nijednu jaku ekipu da bismo mogli realno procijeniti gdje smo. Protiv Brazila smo igrali dobro, ali smo izgubili. Isto je bilo protiv Njemačke, nismo dobili niti Francusku niti Portugal... Možda će nam sada u novembru Argentina malo otvoriti oči.
                    Last edited by DinoFC; 21-10-13, 21:54.

                    Comment


                    • Sve je ovo poznato odavno,ali valjda je i Pape tobe dosao

                      Jos je izjavio da nema sanse da igramo ovako ofanzivno protiv jacih timova.Mislim da moramo isprobati sto prije Hadzica,Mahmutovica,Cocalica i jos neke momke jer ako sad ne probamo ne znam kad cemo.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Ja samo cekam mec protiv Argentine i nadam se da ce oni igrati punom snagom, da samo znamo na cemu smo.Hocemo li moci izdrzati napade jacih ekipa?Mi smo se u ovim kvalama branili posjedom lopte.
                        Posto nemamo nekog koga ce da prekida igru a odbrana se mora pojacati.Kad bi Zuka vratio i Kolasinac, mozda bi moga odbrana fino da se poslozi.

                        Comment


                        • Hodzic bi morao biti u mladoj repki i sto prije bi trebao bjezati gdje vani...momak je potencijal samo takav...bolje mu je da se negdje vani razvija, nego da igra na ovim livadama gdje nisu u stanju ni snimiti majstorije koje izvede

                          Comment


                          • Ne znam po meni su ovo igraci koji mogu igrati na svjetskom i tamo gdje smo tanki.

                            Begovic golman,desno Mujdza,lijevo Kolasinac,stoperi Spahic i Bicakcic (mada nisam pretjerano zadovoljan sa njim),zatim fale nam dva centralna vezna,jednu poziciju mozda moze pokriti Salihovic ili Medunjanin,ali opet nam fali jos jedan igrac tu,lijevo Lulic,desno nam isto neko fali,eventualno Hajrovic,Pjanic iza napadaca i Dzeko u napadu.

                            Znaci nama minimalno fali jedan centralni vezni,jedno brzo krilo za prvih 11 i jedno 2-3 igraca za klupe.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Ne izgleda to lose, jos samo da vidim tu odbranu protiv jacih ekipa i moras naglasti da nama klupa nije slaba nego je mi nemamo Ne idemo da osvojio SP, realno moze se ganjati osmina finala sa solidom grupom bez problema.

                              Comment


                              • Normalno da idemo da osvojimo, pitanje je hocemol ikad vise imati priliku

                                Comment

                                Working...
                                X