Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2011/2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bundesliga 2011/2012

    Parovi prvog kola:



    Tabela za novu sezonu:

    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

  • #2
    Ne sam znao da moze da se otvori nova tema.Aj da prekopiram post, a da onaj stari izbrisem.

    Borusija iz Dortmunda je osvojila novi trofej.U pitanju je Liga Total Kup.Pobedili su Hamburg 2:0 golovima Felipea Santane i Muhameda Zidana.
    Sad u subotu se igra Superkup i u Gelzenkirhenu domaci Salke, kao osvajac Kupa, ce odmeriti snage sa svojim velikim rivalom i aktuenlnim sampionom Nemacke, Borusijom iz Dortmunda.Eurosport 2 ce prenositi Rurski derbi.
    Subotic je imao prekjuce potres mozga i trebalo bi da se oporavi do pocetka sampionata.Dobro je da nista nije ozbiljno.


    Comment


    • #3
      Salke je osvojio nemacki Superkup protiv Borusije tek posle penala u mecu u kojem je Dortmund dominirao i imao puno sansi za gol, ali nijednu nije iskoristio.Sto se tice Salkea bilo mi je neobicno sto sam gledao Raula da igra tako defanzivno i ono sto se moglo videti u igri Salkea, sem sto su nasli odlicnu zamenu za Nojera u liku Ralfa Farmana, da se videla nepovezanost u njihovoj igri na relaciji vezni red-napad i na tome bi trebalo ponajvise da rade do njihovog prvog meca sa Stutgartom.
      Sledeci vikend se igra nemacki Kup.

      Comment


      • #4
        Bajern ponovo bez Riberia počinje sezonu, povrijedio se na treningu, pa od čega je pravljen covjek non stop je povrijeđen.

        Moje simpatije ove sezone idu Volsburgu zbog Brace, a kad je u pitanju cvajta tu očekujem da sto bolje prođu Drezdenovci.

        Comment


        • #5
          Kao i svake godine, Verder da bude u gornjoj polovini tabele, pa gde zavrsi.Fali im samo jos jedan zadnji vezni, a prica se da ce Ignjovski u sredu potpisati.
          Posto od njih najverovatnije nece biti nista i ove sezone nadam se da ce Borusija odbraniti titulu.Ako im Levandovski bude imao veliku minutazu mogu se oprostiti sa titulom.Salim se, dobro su igrali juce , ali je golman Salkea sve zivo branio.
          Malo mi je cudno sto se Stutgart odrekao Kristijana Tresa, skoro pred pocetak sezone, koji ce preci u Volfsburg.To znaci da Kuzmanovic nece morati da se brine za prvu postavu bez obzira sto je dosao Vilijam Kvist iz Kopenhagena.Kacar ce se sigurno ustaliti u prvu postavu HSV-a, posto je Ze Roberto napustio klub.
          Svoju konacnu analizu dacu pred pocetak prvenstva.

          Comment


          • #6
            Prekosutra pocinje nova sezona Bundeslige , prvi mec igraju aktuelni sampion , Dortmund protiv HSV-a .


            Hajmo malo da prokomentarisemo , kakva su vasa ocekivanja , ocekujete li da Dortmund odbrani , da li ce Bayern da vrati titulu ili ocekujete ponovo neko iznenadjenje

            Ja se nadam da ce Bayern vratiti titulu , Krle je vec postavio parove prvog kola tako da necu da se ponavljam .
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #7
              Ocekujem da Bajern vrati titulu,ali ce biti blizu izmedju Bajerna,Leverkuzena i Dortmunda.

              Bayern München weiter um den Titel!!!
              FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

              Comment


              • #8
                ocekujem da Dortmund odbrani titulu,i bice tako


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Mislim da je Bajern najblizi tituli i bit ce Dortmundu tesko sacuvati titulu, a ostalim ne bi jer to je najavio Maric91 da ce uraditi. Pozuri blizi se prva utakmica

                  Comment


                  • #10
                    Za pocetak da Bajern i ove sezone ostane bez titule.
                    Za titulu ce se boriti Borusija i Bajern.Dortmundu otisao samo Sahin, al zato doveli par finih pojacanja.Kako bi igrali na sva tri fronta i bolje suprotstavili Bajernu i konkurentima trebace im jedan stoper i jedan defanzivni vezni radi rotacije jer ne mogu samo tri iskusna igraca da iznesu celu sezonu.Siguran sam da nece potonuti pre svega zato sto im je otisao samo jedan igrac, a ono sto je jos bitnije ostao je isti trener.
                    Bajern doveo par ozbiljnih pojacanja tamo gde je najvise skripalo u prosloj sezoni, a to je odbrana.I bice veoma tesko uvaliti njima vise od dva komada.Najslabija karika u timu trener.Zasto to kazem?Zbog njegovog stila kako je vodio prosle sezone Bajer.Napad im je uvek bio na nivou, ali im je odbrana cesto kiksala i to je jedan od razloga zasto nisu mogli bolje da se suprotstave Dortmundu.Od odrane ce njihovo osvajanje Bundeslige najvise zavisiti.
                    Bajer prodao Vidala, ali je zato pre toga doveo i vise nego odlicnu zamenu na toj poziciji Andreasa Surlea, mlada nada Nemacke, i sa novim trenerom iz Frajburga mogli bi sa ovim timom sigurno da se bore za prve cetiri pozicije.A i moze da ih zadesi da zbog toga sto igraju LS da ocajno odigraju sezonu.Vreme ce pokazati.
                    Verder i Salke su imali sezonu za zaborav.Od njih se treba ocekivati da ce ova sezona biti mnogo bolja nego prosla i da ce se boriti za sam vrh Bundeslige.Verder odradio fino prelazni rok i blizu je prelaska Ignjovski i fino su popunjeni na svim pozicijama.Ono sto me brine jeste nedisciplina Arnautovica, a taj igrac bi trebao da bude nosilac igre.U utakmici Superkupa protiv Borusije Salke je imao problema sa veznim redom zato sto su bili nepovezani sa napadom i u subotu protiv Stutgarta ce se videti da li ce im se ta greska ponoviti.
                    Volfsburg-sta za njih reci?Veliko je pitanje je kako ce Magat da sklopi ceo tim.Bas su prenatrpani na poziciji zadnjeg veznog, a odbrana im kiksa protiv treceligasa.Njihov plasman ce se resavati na relaciji trener-igraci.Jer ako ga izbojkotuju kao igraci Salkea prosle sezone, nece se sigurno lepo provesti.
                    Hamburg prodao sve veterane doveo par mladih igraca, jedan deo njih iz Celzija i ako imaju dobar start, sve je moguce u njihovom slucaju.
                    Stutgart ima problem sa povredama defanzivaca i prodao je Tresa Volfsburgu i veliko je pitanje koji su njihovi dometi za ovu sezonu.Posto imaju losu sezonu za sobom, treba ih ocekivati u gornjem delu tabele.
                    Hanover, povratnik Herta i Hofenhajm mogu pomrsiti racune velikim timovima, al nesto im trenutno ne dajem puno sansi da ce se boriti ove sezone za Evropu sem naravno Hanovera koji je zadrzao sve igrace od prosle sezone koji su doprineli osvajanju cetvrtog mesta.
                    Ostale timove ocekuje borba za opstanak, al posto je ovo Bundesliga ne treba se cuditi ako neko od tim timova bude na samom vrhu.Ovo je liga gde se cuda desavaju.
                    Mozda kasnije i dodam par stvari koje sam zeleo da napisem, a ne mogu trenutno da se setim.
                    Ne cenim ni ja ovaj sajt, al vredi pogledati analizu:http://www.sportske.net/vest/nova-se...rac-46982.html

                    Comment


                    • #11
                      Fina najava

                      Mislim da u Volsburgu igraci nece smijeti bojkotovati Magata jer on u ovom klubu je glavni i ima najviše ovlasti, dok je u Šalkeu on prvenstveno smetao Upravi jer nije dozvoljavao njeno miješanje i kada je odlucio da se rijesi igraca koji narusavaju disciplinu(ma da je to tesko jer gotovo svi su takvi bili). Znam po pricama kako vodi treninge i bolje je igracima Volsburga da pobjedjuju jer mogli bi ko u zadnjem mandatu Magata poslije poraza odrađivati kondicijone treninge.

                      Ne znam koliko je ovo istina nasi mediji pisu da Magat pod svaku cijenu zeli da vrati Misketa, ako bi se to desilo mislim da je svasta moguće od ove ekipe.

                      Comment


                      • #12
                        Bice to zanimljiva sezona kao i uvijek,mozda neko novi izbije na vrh,a Borusija ce biti sada pod pritiskom,ipak prosle godine niotkuda su dosli do ogromne prednosti,ali sada trebaju to odbraniti i pokazati da su konstantni.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • #13
                          Barios ce odustvovati narednih 6 nedelja i to je veliki hendikep za Borusiju.
                          A sto se tice Volfsburga ne ocekujem trenutno od njih da se bore za sam vrh tabele, svakako je za ocekivati da ce biti u gornjoj polovini.Prica se da jure cetvrtog napadaca i zamenu za Dijega koji bi trebalo da zavrsi u Altetiku iz Madrida.

                          Comment


                          • #14
                            Evo ko ima živaca da ovo sve procita. Najava Bundes lige i prvog kola od Marijana Mijajlovića

                            Comment


                            • #15
                              Citao sam na preskok , super je ovo Marjan napisao

                              Veceras bi jedna golijada bila predivna za sami start sezone
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment

                              Working...
                              X