Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DinoFC View Post
    Znalo se godinama da je njegova igra najbolja igra u historiji tenisa ali postojala je opravdana sumnja da se to nece vidjeti u potpunosti konacnim rezultatima na kraju karijera. Ali sada je svima jasno da je apsolutno najbolji teniser svih vremena. Ljudi vole najbolje a on ce tek postati omiljen u to sam ubjedjen. Bukvalno ce natjerati i najvece hejtere da mu se klanjaju
    Rodika već naterao.

    Comment


    • Veliki pozdrav za tatu Srđana! ;)

      Comment


      • https://twitter.com/TennysSandgren/s...060089345?s=19

        Comment


        • Sto se mene tice sad bi mi poraz na Wimb lagano dosao,toliko sam ispraznjen posle ovoga q verovatno i Novak,nek ga odigrq koliko moze sa mininalnom spremom pa na Oi max i Uso

          Comment


          • Originally posted by Srkisa View Post
            Sto se mene tice sad bi mi poraz na Wimb lagano dosao,toliko sam ispraznjen posle ovoga q verovatno i Novak,nek ga odigrq koliko moze sa mininalnom spremom pa na Oi max i Uso
            Mission complete: Djokovic secures rare feat - Roland-Garros - The 2021 Roland-Garros Tournament official site (rolandgarros.com)

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post
              Sto se mene tice sad bi mi poraz na Wimb lagano dosao,toliko sam ispraznjen posle ovoga q verovatno i Novak,nek ga odigrq koliko moze sa mininalnom spremom pa na Oi max i Uso
              Niko ne uci bolje iz svojih gresaka od Novaka. Siguran sam da nece da ponovi 2016. Mislim moze da se desi da izgubi ( i sanse za to su preko 50%), ali sumnjam da ce da bude opet mentalno ispraznjen.

              Comment


              • Originally posted by DinoFC View Post
                Znalo se godinama da je njegova igra najbolja igra u historiji tenisa ali postojala je opravdana sumnja da se to nece vidjeti u potpunosti konacnim rezultatima na kraju karijera. Ali sada je svima jasno da je apsolutno najbolji teniser svih vremena. Ljudi vole najbolje a on ce tek postati omiljen u to sam ubjedjen. Bukvalno ce natjerati i najvece hejtere da mu se klanjaju
                Poslusajte kaoko se Katirina Uitaker promijenila.


                The Tennis Podcast - Roland Garros Day 15 - Double Slam For Djokovic! Tennis Podcast Reunited (google.com)

                Slazem se sa njima da Novak najbolje ne svijetu igra meceve u 5 setova. To ga je Beker naucio!

                U pravu su da je u mecu za titulu GOAT, na RG-u, napravio odlucujuci brejk. Sada samo treba da drzi servis.

                Navodno je Vajda mislio da ce sljaka biti najbolja Novakova podloga. Plan je pokvario Nadal.

                Comment


                • NIko da se seti da spomene da sam posle Beograda rekao da Novak osvaja 100%.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Jos o dropu. Vidite sto Rafin navijac kaze:



                    Slazem se da su ta dva poena bila kljucna i jos vise da je Rafa kriv za drop!

                    S tim sto ja mislim da je bilo jos kljucnih poena. Novakova FH greska pri 1:1, 5:3 i 30:0, Novakov servis-volej pri rezultatu (Rafa ge je prosao, nije bilo voleja) 1:1 3:2, 15:15. To je bila poruka Rafi da je nervozan. Bilo ih je jos sa obadvije strane.

                    Ma bilo je mali milion poena koja su mogla da odu na obe strane, Ove poene koje si ti naveo bi bili ključni da je Novak izgubio meč, jer Clutch poene uzimaju igrači koji su dobili meč.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment



                    • Pa šta je to sa ovum jadnim forumom?
                      Dv dana uopšte ne radi, a ovo čudo sad... Volela bi da ukapiram da uredjuju A ako će ovako da ostane bolje da ga ugase, pod hitno

                      Majkoviću ko za inat. Nemož’ normalno ni proslaviti uspeh našeg majstora, šteta....
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Juce je svaka tema bila prazna. Napisao sam mejl tamo na SK, kao i na FB mesendzer i bas bas brutalno ih napusio.

                        Danas vidim da je skinuta maska i da teme mogu da se vide, doduse u katastrofalnom formatu. Moguce je da ga popravljaju ili su ga potpuno batalili.

                        Uglavnom ako se ne resi dodjite svi na Vox92 forum.

                        to se posebno odnosi na tuta bugarin
                        Last edited by mmajstor; 16-06-21, 22:57.

                        Comment


                        • Garant je admin nadalovac ili federerovac, ništa mi drugo pametno ne pada na pamet.
                          Osvojice i W a mi se patimo, cccc
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Juce je svaka tema bila prazna. Napisao sam mejl tamo na SK, kao i na FB mesendzer i bas bas brutalno ih napusio.

                            Danas vidim da je skinuta maska i da teme mogu da se vide, doduse u katastrofalnom formatu. Moguce je da ga popravljaju ili su ga potpuno batalili.

                            Uglavnom ako se ne resi dodjite svi na Vox92 forum.

                            to se posebno odnosi na tuta bugarin
                            Originally posted by mmajstor View Post
                            Juce je svaka tema bila prazna. Napisao sam mejl tamo na SK, kao i na FB mesendzer i bas bas brutalno ih napusio.

                            Danas vidim da je skinuta maska i da teme mogu da se vide, doduse u katastrofalnom formatu. Moguce je da ga popravljaju ili su ga potpuno batalili.

                            Uglavnom ako se ne resi dodjite svi na Vox92 forum.

                            to se posebno odnosi na tuta bugarin
                            Originally posted by mmajstor View Post
                            Juce je svaka tema bila prazna. Napisao sam mejl tamo na SK, kao i na FB mesendzer i bas bas brutalno ih napusio.

                            Danas vidim da je skinuta maska i da teme mogu da se vide, doduse u katastrofalnom formatu. Moguce je da ga popravljaju ili su ga potpuno batalili.

                            Uglavnom ako se ne resi dodjite svi na Vox92 forum.

                            to se posebno odnosi na tuta bugarin

                            bojana je vec tamo ala zeze na fedovoj temi

                            ja cu jos malo sacekati, navikao am ovde i jako mi fali

                            Wizard

                            Comment


                            • Ko bi realno mogao biti koska Novaku na putu ka W tituli? Nešto mi niko ne pada na pamet...

                              Comment


                              • Originally posted by Nesic View Post
                                Ko bi realno mogao biti koska Novaku na putu ka W tituli? Nešto mi niko ne pada na pamet...
                                Kirios npr.

                                Comment

                                Working...
                                X