Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    Ma, sve je meni jasno, nego mi se ucinilo da si rekao da Novak brani 2200 bodova. Moja greska.. Bice mnogo hebeno sacuvati dobar komad tih bodova, ujedno ostati na prvom mjestu, a ne pretrositi se za RG.
    Mozda ne bi bilo lose da izgubi br 1 neposredno pred slem, jer na RG drugi nosilac igra prvi, jel tako?
    haha tako je. Doduse sada ima krova, tako da nije toliko velika razlika kao do 2019. Ipak je bolje da bude prvi po meni. Jedino sto nije dobro je sto ce on i Meda skoro sigurno da budu prvi i drugi, tj. morace ili na Rafu ili na Tima u SF. Jedino da Rafa pokida sezonu na sljaci pre toga da ostane u TOP2, inace jako tesko.
    Last edited by 147; 24-02-21, 21:22.

    Comment


    • S obzirom na povredu i na pandemiju koja ukljucuje odvojenost od familije, ocekujem da Novak igra MC, Rim i RG. Moguce da igra Madrid umjesto MC-a, a moguce da igra oba zavisno od rezultata na MC-u.

      Comment


      • Originally posted by 147 View Post
        Slazem se, ali poeni iz Madrida su iz 2019. tako da je ok da mu to skinu kada se bude igrao Madrid. Rim i RG su drugo, to je pre par meseci igrao a oni bi vec da skidaju te poene. Znam da mnogi ne razumeju nova racunanje poena. Iskreno mrzi me da objasnjavam, imate sve na sajtu ATPa, nije tesko naci. Otpilike gledaju se bolji rezultati u odonosu na 2019. i 2020. godinu za svaki turnir. Jedino sto mozete da mi verujete da je nefer, to je 100% tacno. I ne zbog Rodzera koji je i dalje peti, vec iskljucivo zbog poena iz Hamburga, Rima i RGa. Ako to ostane tako bice velika sramota.
        To jeste debilno...ok je da ih skinu NA OSNOVU igara na tim turnirima ove godine, ali bi bilo normalno da samo skidanje bude nakon tacno godinu dana

        Comment


        • Wizard

          Comment


          • Originally posted by Joker View Post
            Pusti ti to sto sam ja "mlad", jer, prvo.. nije tacno a drugo, od sredine 80-ih pratim tenis (neka bude od pocetka 90-ih kao neko ko se nesto razumije), a sve do kraja 90-ih ja nikad nisam cuo ni jednog komentatora da je pricao o tom rekordu Emersona. Tek 2000-e, kad ga je Sampras razbio, nastala je opsta pomama oko toga. Dok su se nedelje i te kako forsirale i stalno pominjale. Ko je br 1, koliko dugo, to sam jos od prvog dana (Beker-Lendl 86) stalno slusao na svakom mecu. Ja nisam rekao, kao sto me neki vrlo talentovani na ovom forumu kapiraju, da slemovi nisu bili vazni. Nego sta nego su bili vazni. Ali su se uspjesi gledali sa drugog aspekta; sta je sve osvojeno, a ne koliko puta ukupno. Mnogo je bitnije bilo sta nedostaje u portfoliu igraca, nego ko je osvojio najvise.

            Ali potvrda svoj ovoj mojoj prici su ti intervjui sto sam slusao. Sad mi bas krivo sto bar taj Agasijev od prije par godina ne mogu da nadjem...
            I ja mogu da posvedocim isti ovaj utisak. Svi su govorili o tome ko je najbolji...dal Lendl, Edberg ili Beker. Emerson nije uopste bio u prici, a broj GS je bio samo jedan od faktora.

            Comment


            • Sva četiri slema, 18 ukupno, najviše mastersa, svaki bar po dva puta, najviše nedelja na PRVOM mestu, pozitivan H2H sa tri najveća rivala...

              Glavno je da su svi nervozni a on ih pumpa na terenu i jedne i druge.
              Dosta je GOAT.
              GOAT
              GOAT


              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Golden slem su sva 4 slema plus zlato na OI, grand slem su sva 4 u jednoj godini, a karijerni su sva 4 bilo kad.
                ...i novak slem,kad drzis sva 4 istovremeno
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  ...i novak slem,kad drzis sva 4 istovremeno
                  To je i Serena slem
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • samo citiram strucnjake...
                    Wizard

                    Comment


                    • I ja isto
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • ocekivao sam nesto od return-klinike vs Raonic (za dupli brejk u 3.s) ili vs Medvedev (na set lopti u 2.s)
                        ali ni ovo nije los izbor..



                        ...

                        Originally posted by DinoFC View Post
                        Posto se ova prica pokrenula... I najtvrdokrniji popuste pred istinom koja ih bode u oci ma koliko gorka bila

                        datu grafiku mora da proprati i odgovarajuci soundtrack..

                        Comment


                        • zgleda da nolidza ipak ide u ameriku

                          Wizard

                          Comment


                          • Comment




                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Zašto brišete komentare?!

                                Comment

                                Working...
                                X