Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najveca zelja mi je da pobedi Rafaila u finalu Rga,ako to uradi ove godine sigurno je Goat

    Oi mi je druga zelja,a onda ostali slemovi

    Prvo mesto i mastersi su mi nebitni sad vise,eventualno jos jedan Yeno1 bi dobro dosao da zacementira

    Comment


    • nek ga osvoji,nema veze koga pobedi,nadua je vec pobedio na RG

      a pročitao sam na TW na nalogu big3 da je ovo prvi slem koji je nodžula osvojio a da nije pobedio nijednog osvajača slema-vavac čila,timi i rafa poispadali
      Wizard

      Comment


      • Što se mene tiče, RG me ne zanima
        Mislim, ako bude zdrav i hoće da igra, neka igra, ali mi je ono, za RG, skroz svejedno, osvojio je taj jedan što je bio must, dosta mi je maltretiranja na tom blatu, na tom turniru se vala ko isus namučio, a zadnjeg finala neću ni da se prisećam, ja ne znam koji mu andrak beše ali da ga gledam u ulozi glinenog goluba, ili kako povraća od muke ne sećam se koje godine beše, nema ni veze), kako se zapliće u mrežu, drame i ovacije te odvratne publike na njegovo ne zna se više koje po redu izgubljeno finale, meni je toga dosta... Bljak

        Samo da bude naoštren na W i ne ispadne (opet) neko sranje na USO, pa onda AO RG po meni neka pusti niz vodu, hoću da uživa i da uživamo uz njega još par godina, onako opušteno. Samo zdravlja i neka pametno bira
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Mislim da neće mnogo tenisera ići u Majami zbog tih karantina. Tako da ne verujem ni da će Medvedev i Thiem. Mislim da će Nole do Wimbledona uspeti da se održi na prvom mestu a posle je nebitno.
          Verovatno ce i Novak cekati ko ce sve da igra, pa donese odluku nedelju dana pre.To je za mesec dana, pa dosta toga moze da se promeni.

          Comment


          • To sa karantinom je tortura prava. Novak je kamikaza. Ali mislim da im je svima pun pištolj toga. Ako ne odu u Majami biće na teritoriji Evrope narednih 5 meseci. Mislim da im neće biti obavezan karantin dokle god su u Evropi.

            Pelcovanje ide polako ali tužno je videti da je Srbija među vodećima. To za tenis nije dobar znak.

            Englezi su najavili ako bude sve kako treba biće 10k navijača po stadionu ili 1/4 kapaciteta za manje stadione.

            Comment


            • mi seba nazivamo fEnovima

              'vako to rade profesionalci

              veli (meni moj komsija steva)...hm...msm uvazeni NY tajms novinar kristofer

              Wizard

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nece se Novak povuci dok ne pobedi Rafu jos jednom na RG, u to budite sigurni.Pamti onaj poraz prosle godine, tako da, moguce da cemo to videti vec ove godine.Ako je mogao 2013 da bude onako blizu, moze to opet.Samo da ne mora preko Timotija do Rafe, to je vec pretezak posao.

                  Comment


                  • Ima verovatno jos jednu priliku, naredne godine pitanje da li ce i jedan i drugi moci do finala. I ja bih sve dao za titulu i pobedu nad Nadalom na RG, to bi bio neverovatan achievement....mnogima bi se zapusila usta. Mada videli smo koje je to mucenje i mukotrpan posao, cini mi se da je i njemu to najveca zelja, zelja izrodi pritisak, pritisak kruce misice, a onda su ove sitne povredice kao sto je istegnuce vrata mnogo cesce pa gledamo torturu na terenu. Mozda kada bi se vise fokusirao na druge stvari i skinuo pritisak sa RG, mozda bi bas tada doslo do takvog uspeha.

                    Bice sve manji fokus na mastersima mada ima jos jedan rekord koji bi bio zanimljiv. Osvojio je sve masterse dva puta, ali ne znam da li neko zna da mu fale jos jedan Sinsinati i Monte Carlo da ih sve osvoji TRI puta!? Zanimljivi su ti rekordi, ne samo da ih sto vise ostvari nego i da obezbedi da niko posle njega nece moci da ih srusi.

                    Tako da bi bilo bezveze da Nadal i Rodzer imaju Golden Slam a da ga Novak nema pa su i OI u samom vrhu prioriteta. To sto za vreme Lendla OI nisu bile toliko bitne, ja bih rekao da to nije bitno jer ce se istorija tenisa, rekordi i uporedjivanje praviti na osnovu ove danasnje trojice - oni ce postati zlatni standard a Lendl, Beker i Edberg ce biti dve klase ispod.

                    Comment


                    • e lep te jebo sta covek doceka...

                      OPINION
                      Novak Djokovic’s Australian Open victory was a work of art, says Andrew Castle

                      ovaj me blokirao,pa ne znam bas kad je tacno promenio misljenje,al sam naleteo na link ka clanku

                      https://metro.co.uk/2021/02/23/andre...re.top.twitter


                      "There are three artists at the top of men’s tennis and the first one to grace the tennis courts of the world was Roger Federer, then along came Rafa Nadal with his pirate shirt and long shorts. Tennis was blessed with the rivalry that would sustain the sport long into the future. Not for a moment did I think another phenom would arrive to challenge their dominance but here he is: Novak Djovokic, in my view the best of the trio. Whether or not the amount of grand slams he wins will be more than the others only time will tell, but I suspect that will be the case..."

                      jes malo promasio prezime,al ne mari
                      Last edited by Beocca; 24-02-21, 04:48.
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Nije niko vestacki stvorio neku atmosferu vec su Olimpijske igre najstarije sportsko takmicenje gde se susrecu najbolji sportisti iz svih zemalja uz neke izuzetke. To je najprestiznije takmicenje na svetu i nakon SP u fudbalu i najgledanije. U tenisu se sem znacajnog broja bodova ta titula racuna i u tkzv. Golden Slam dostignuce i Federer ga ima a mislim i Nadal, pa je stoga neophodno ga osvojiti, pogotovo posto je ovo poslednja sansa jer se OI ne igraju svake godine.
                        Jedini lik koji ima sve: sva cetiri slema, zavrsni masters i OI je Agasi.
                        Novaku i Federeru fali zlato sa OI, Nadalu fali zavrsni ...
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Što se mene tiče, RG me ne zanima
                          Mislim, ako bude zdrav i hoće da igra, neka igra, ali mi je ono, za RG, skroz svejedno, osvojio je taj jedan što je bio must, dosta mi je maltretiranja na tom blatu, na tom turniru se vala ko isus namučio, a zadnjeg finala neću ni da se prisećam, ja ne znam koji mu andrak beše ali da ga gledam u ulozi glinenog goluba, ili kako povraća od muke ne sećam se koje godine beše, nema ni veze), kako se zapliće u mrežu, drame i ovacije te odvratne publike na njegovo ne zna se više koje po redu izgubljeno finale, meni je toga dosta... Bljak

                          Samo da bude naoštren na W i ne ispadne (opet) neko sranje na USO, pa onda AO RG po meni neka pusti niz vodu, hoću da uživa i da uživamo uz njega još par godina, onako opušteno. Samo zdravlja i neka pametno bira
                          Pariska publika je ubedljivo najkorektnija publika, nikada se nisu divljacki ponasali prema Novaku, a secam se onog aplauza nakon finala sa Wavrinkom.
                          Garos mogu osvojiti samo 3 igraca, sa te strane ovo je vrlo predvidljiv slem.
                          Rafa, Tim i Novak, cetvrti cisto zbog statistike je Zverev.

                          Ako Tim bude na Rafinoj strani, Novak do finala nema adekvatnog rivala, pa i sa Timom to nije neka nemoguce teska prepreka.
                          Ali slazem se da RG treba da bude sporedni slem, odnosno treba da ga igra bez bilo kakvog pritiska.

                          Comment


                          • Originally posted by Beocca View Post
                            e lep te jebo sta covek doceka...

                            OPINION
                            Novak Djokovic’s Australian Open victory was a work of art, says Andrew Castle

                            ovaj me blokirao,pa ne znam bas kad je tacno promenio misljenje,al sam naleteo na link ka clanku

                            https://metro.co.uk/2021/02/23/andre...re.top.twitter


                            "There are three artists at the top of men’s tennis and the first one to grace the tennis courts of the world was Roger Federer, then along came Rafa Nadal with his pirate shirt and long shorts. Tennis was blessed with the rivalry that would sustain the sport long into the future. Not for a moment did I think another phenom would arrive to challenge their dominance but here he is: Novak Djovokic, in my view the best of the trio. Whether or not the amount of grand slams he wins will be more than the others only time will tell, but I suspect that will be the case..."

                            jes malo promasio prezime,al ne mari
                            Vecina tenskih novinara u Engleskoj smatraju Novaka najboljim. Endrju Kasl, autor ovoga clanka, je bivsi teniser i profesinalni (ne teniski) novinar. Mislim da je dana frilenser. Naravno, cesto pise i o tenisu. On Novaka smatra sa najaboljim od 2011. Doduse, ovo je prvi put da ovako otvoreno kaze. Izmedju redova to je uvijek bilo jasno. Isto je sa Markom Pecijem, Dzonom Lojdom... Sajmon Brns je specijalista za tenis. On je napisao da je veci uspjeh osvojiti 9 Australija nego 13 RG-ova. Razlog je sto je mnogo teze dominirati na hardu nego na sljaci.

                            Cak je i Katarina Vitaker ostala bez teksta. U zadnjem podkastu je 'krivila' eksperte koji su joj rekli da je Medvedev favorit. Manje vise se dalo zakljuciti da je Medvedev manje razocaran od nje. Navijacica Federera. Medjutim, vidjelo se da i ona smatra Novaka najboljim.

                            Mnogi su smatrali onaj meca sa Nadalom u finalu AO 2019. najboljom partijom u istoriji tenisa. Takave ocjene su opasne. Bilo je mnogo meceva u istoriji. Za mene je izvjesno da je Novak u nedjelju odigrao bolji mec nego 2019. Nadal je daleko vece ime od Medvedeva, ali je Medvedev bio u top formi i genralno imao nivo na hardu koji Nadal mozda nije nikada postigao. Svejedno, bio je potpuno nemocan.
                            Last edited by NI; 24-02-21, 10:40.

                            Comment


                            • pa on komentariše mečeve na wimbldonu za BBC-ja sam gledao i '14. i '15. i 18.,pa ga ja i držim teniskim novinarem,a nije mi odavao da baš gotivi novaka-nešto mu je brojao sekunde dok je tapkao lopticu i slične stvari
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Beocca View Post
                                pa on komentariše mečeve na wimbldonu za BBC-ja sam gledao i '14. i '15. i 18.,pa ga ja i držim teniskim novinarem,a nije mi odavao da baš gotivi novaka-nešto mu je brojao sekunde dok je tapkao lopticu i slične stvari
                                Priznaces da je Novak znao da oteze izmedju poena, ne koliko Rafa, ali prilicno. Isto tako je istina da je to Novaku vise zamjerano nego Rafi. Ali to nema veze sa misljenjem ko je najbolji teniser. U krajnjoj liniji, ti mozes da navijas za jednog igraca a drugog smatras boljim. Kasl u clanku zamjere Novaku da u zadnju godinu dana nije pokazao osjecaj za trenutak u svojim izjavama (Novak je tone deaf.), ali smatra da to nema veze sa nevjerovatnim nivom Novakovog tenisa.

                                Pitanje sto on stvarno misli o Novakovom tenisu. To se najbolje osjeti u opaskama koje 'izlete'. Kasl je komentarisao finale Novak-Nadal u Uimbldonu 2011. Ja se sjecam njegovog ushicenja poslije 2. seta. Novak ga je dobio sa 6:1. Bilo je ocigledno da nije glumjeno. Znas kad profesionalaca zapanjis onim sto si pokazao. Nikada ne mozes amatera da odusevis tako. Amater ne zan koliko je to tesko. Profesinalac zna. Njih kod Novaka fasciniraju: return, ravnoteza (kako Novak kontrolise lopticu kad se maksimalno istegao da je uopste uhvati), margina koju Novak ima kada izvodi udarce i sposobnost da fantasticno igra pod pritiskom. Ko god je igrao profesionalni tenis tesko moze shvatiti da Novak nije napravio ni jednu gresku u 3 TB protiv Federera u finalu Uimbldona 2019.
                                Last edited by NI; 24-02-21, 11:23.

                                Comment

                                Working...
                                X