Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A dobro, i u mastersima je foto finish sa Nadalom. Ne kazem da treba da gine za njih, ali treba da ih ima u vidu tek toliko da ne dozvoli da ih Rafa ima vise kad zavrse karijere. Za sad je samo +1 za Novaka. A preskace Majami (kako cuh), pa slijedi sezona sljake.. dje ce Rafa opet da upise najmanje 1...

    Comment


    • Ubi ovaj USO [emoji58][emoji58]

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • ekšli,+6 pošto ja tu računam i završne masterse

        i još ne mogu da verujem sta je nadu proso...
        Wizard

        Comment


        • Eto im ove godine prilika u komsiluku. Zavrsni se od ove godine igra u Torinu, jel tako?

          Comment


          • Na USO ga tera tako nevidjen maler, da to nije normalno
            Da ga nije, Nole bi odavno prešišao sve u broju slemova Na RG mi je normalan taj skor, dogod bude naletao na fit Rafu, šanse su mu drastično umanjene, taj jedan je meni vredan, ćao zdravo.

            Ali USO... čoveče!!!

            Ako mu tu nije smešteno nešto tipa.... pa dok se ne otkloni uticaj hahaha

            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • S pravom ili krivom, Novaku OI mnogo znace. Zato dajem prioritet OI.

              Spoiler
              Naravno, ne ove godine nego 2024. Tako da bude motivisan jos 3 godine.


              Mastersi su bitni zbog rankinga i forme.

              Comment


              • Ako ga zdravlje bude služilo on na ovom nivou može da odigra još 3 sezone, na Slemovima. Usudio bih se i 4 sezone da kažem. No nikad se ne zna da li će zemlja da iznedri nekog novog mladog šampiona. Ali neka hipotetički odigra na ovom niovu još 15 Slemova, od toga će osvojiti objektivno barem 5. Lično verujem da će do kraja karijere osvojiti još 8 kom.

                Mislim da će sada početi još bolje da igra na Slemovima, kada je pritisak manji.

                No nikad se ne zna.
                Last edited by Ljubitelj tenisa; 22-02-21, 12:49.

                Comment


                • Suma sumarum, možda se ne zna ko je trenutno GOAT, ali se zna ko će biti

                  Živi bili!

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Suma sumarum, možda se ne zna ko je trenutno GOAT, ali se zna ko će biti

                    Živi bili!
                    Da bi bio najbolji do sada 4 parametra su neminovno u igri. Broj Slemova, broj Mastersa, međusobni skor i broj nedelja na prvom mestu.

                    Novak je jedini 3/4.

                    Mi svi znamo da je on najbolji koji je do sada igrao ovu igru. Sad samo čekamo da prođe vreme da bi i ostali to shvatili.

                    Comment


                    • Ma, hocu Australiju preko 10 (+2), hocu da se izjednaci sa Samprasom u Wimbldonima (+2) i hocu jos taj jedan RG. To je jos 5.. USO sam mudro precutao, iako mislim da je nemoguce da ovo sve osvoji, a da bar jedan USO ne zakuci usput.

                      Comment


                      • Originally posted by gomila nesklada View Post
                        Da mozete da birate OI ili RG ove godine, sta biste vise voleli da uzme Novak?
                        OI bez razmišljanja jer znam kolik njemu to znači posebno posle svega kroz šta je prošao u Riu...
                        I verujem da bi on dao isti odgovor ako bi odgovarao srcem...


                        Originally posted by miloolja View Post
                        Sasav narod.
                        Meni je simpatično...beba dobila svoj prvi autogram...

                        Originally posted by Larisa View Post
                        Na USO ga tera tako nevidjen maler, da to nije normalno
                        Da ga nije, Nole bi odavno prešišao sve u broju slemova Na RG mi je normalan taj skor, dogod bude naletao na fit Rafu, šanse su mu drastično umanjene, taj jedan je meni vredan, ćao zdravo.

                        Ali USO... čoveče!!!

                        Ako mu tu nije smešteno nešto tipa.... pa dok se ne otkloni uticaj hahaha

                        Podsetite me da za USO temu ja otvorim, msm da je do sada nikada nisam otvarala pa da razbijemo maler...

                        P.S.Narode prerano je dok su sva trojica još aktivni pričati o GOATu...
                        Tek kada okače rekete o klin možemo da podvučemo crtu i pričamo o tome...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Ma, hocu Australiju preko 10 (+2), hocu da se izjednaci sa Samprasom u Wimbldonima (+2) i hocu jos taj jedan RG. To je jos 5.. USO sam mudro precutao, iako mislim da je nemoguce da ovo sve osvoji, a da bar jedan USO ne zakuci usput.
                          Zasto da se izjednaci sa Samprasom, sto da se ne izjednaci sa Federerom ili ga cak preskoci. Nisi valjda Rodzerov navijac?

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Zasto da se izjednaci sa Samprasom, sto da se ne izjednaci sa Federerom ili ga cak preskoci. Nisi valjda Rodzerov navijac?
                            Ada, naravno da bih volio, no.. eto... Malo skromnosti ne skodi. A i realnosti. Tri bi znacilo da bas ni jednu godinu ne kiksne dok je u top formi, sto je vec bajka. Vidjecemo...

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              I verujem da bi on dao isti odgovor ako bi odgovarao srcem...
                              A ja sam ubijedjen da bi izabrao RG. Bilo glavom, bilo srcem da odgovara.

                              Comment


                              • Originally posted by Joker View Post
                                Ada, naravno da bih volio, no.. eto... Malo skromnosti ne skodi. A i realnosti. Tri bi znacilo da bas ni jednu godinu ne kiksne dok je u top formi, sto je vec bajka. Vidjecemo...
                                veca je sansa da osvoji jos 3 Uimbldona nego jos 2 AO.

                                Comment

                                Working...
                                X