Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klinac hajde smanji dozivljaj i idi se igraj sa lutkicama umesto sto stalkujes svaki moj post.

    Comment


    • Ali i ovo docekasmo. Da ne povjeruje covjek...

      Comment


      • Ako sam ja klinac, sudeći po razlici u godinama evidentnoj u načinu pisanja, ti možeš biti samo dete ne starije od 5 godina, jer u tom uzrastu se otprilike i najčešće javlja autizam, pa su s te strane ovakvi nebulozni i emotivno nezreli komentari razumljivi. Ipak, smatram da je krajnje neodgovorno od strane tvojih staratelja što te ne drže pod konstantnim nadzorom i adekvatnom, redovnom terapijom u odgovarajućoj instituciji.

        Comment


        • Prestanite da se prepucavate
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Žile blokiran video
            Jbt, kakvi buljasi.Izvini na recniku...Popizdeo sam.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              30-te su nove 20-te ali nisu samo godine u pitanju nego i konkurencija. Mozda se neces sloziti ali Federer je 18-ti slem osvojio 2017 na AUS Openu u mnogo tezoj konkurenciji nego Novak. Tada je Marej bio broj 1 ako se na varam.
              Ne mislim da je konkurencija bila mnogo teza iako je bila teze nego ove godine. Rodzer se mucio tom prilikom i to je davalo osjecaj da je konkurencija teza nego jeste. Novak je pregazio Medvedeva sto ne znaci da su Nisikori ili Nadal bili jaci 2017. nego je Medvedev danas.

              Moj post sa godinama samo pokazuje da Novak vise ne kasni za Federerom. Nisam obrazlagao ili navodio razloge.

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Marija,nema govora o propustanju slema ako je 100% fit,on je bolje kondiciono spreman od Rafaela,kao i nextgenovci(tu ubrajam i Tima),na tu kartu mogu da igraju,ali je dalje Rafinjo aposlutni favorit

                Zile,dosta mu je dalekih putovanja i karantina i testiranja i maski za sada,neka se kane Majamija nebitan turnir
                Ma kapiram da mu muka od toga, vidi se da mu nedostaje porodica uzasno.Pricam sa tacke gledista u vezi bodova, da li mu je to uopste na kraj pameti.Ovi ostali ce sigurno igrati nove turnire, bilo bi bas lepo da ugrabi jos bodova ako mu nije ogroman teret.Ne znam koliko ce jos dugo biti br 1, vi ste mnogo bolje upuceni od mene?Mozda izgura cak do leta.

                Comment


                • Ustvari mi je najfascinantnije danas bio balans izmedju ofanzive i tempa, kad god, ali bukvalno kad god je odlučio da ubrza forhendom ili samo promijenio stranu uspijevao je i to na kakav način, tako što je svaka loptica bila duboka, brza, ravna, blizu linije, nevjerovatno nešto

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Procitao sam pojedine analize ovog finala AOa ovde na forumu, nisam sve tako da je moguce da je neko vec napisao i oprostite ako ponavljam ali samo da napisem u jednoj ili dvije recenice svoj glavni utisak trijumfa Novaka na ovom AO.

                      Mene je odusevio pristup Djokovica svakom mecu tj. za svaki mec je imao jasan plan, u zavisnosti od protivnika, koji je primjenio bas kako treba. U finalu je to bilo bas izrazeno kao karaktertisitka meca. Rekao bih da je glavnu ulogu u tome odigrao Ivanisevic, bas mi nekako utisak da je on insistirao da se svakom protivniku adekvatno prilagodi i tako ostvaruje pobjede.
                      Last edited by ognjen; 21-02-21, 22:26.

                      Comment


                      • Originally posted by pecaros View Post
                        Bravo rode!
                        Pješke!

                        Comment


                        • https://userload.co/f/4aca5c5b3511/A...l_Medvedev.mp4

                          ESPN-ov snimak,pa ko vole...

                          napomena-dva gema iz 1. seta fale
                          Wizard

                          Comment


                          • Hvala Beocca.



                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • nas mali prgavi...

                                ah,koliko je trebalo ovo,KOLIKO JE SAMO TREBALO nama svima
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X