Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo ako je lud.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

    Comment


    • Многи су се прибојавали данашњег меча и Данилове форме,ипак је РЛА Новакова кућа и да би ту победио Новака мораш бити на 120% свега што имаш а Новак да одигра испод свог нивоа.Шта доноси наредних 2-3 године за Новака показаће време,све је ближе водећем двојцу са ГС,чини се да је предстојећи РГ кључ за дефинитивни одговор.Ако Новак све карте баци на освајање РГ и у томе успе, следећи АО је преко 20 ГС.До следећег АО будите ми живи и здрави

      Comment


      • Sto da ide u Ameriku radi jednog mastersa?Sad mu treba odmor mesec i po i onda sljaka,nek odigra sa Rafaelom koji mec pred Rg i isproba neke forice,mada ce on biti top tek na Rg
        Na suvoj sljaci protiv Rafaela mu trpi Bh a na mokroj servis,bice da je u ovoj fazi njegove karijere bolje da se igra na suvoj

        Od ostatka tura tamo Timotije jedini moze da im parira,grku ne odgovaraju suvlji uslovi zbog Bh

        18tka upisana

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Ti beše poznaješ Noleta ko svoj džep? Da ti javim čisto da nije odustao, bio je na 100%, nije kao DC 2011 i uzeo je 18ti Slem.

          Sad je svima drago za Ivaniševića kad se slavi titula. Ali kad se gubi, leti pljuvačka na sve strane
          Ovo napisah na brzinu, a posle meča...pre Novakove konferencije tj. intervjua...

          Originally posted by Marija81 View Post
          I, da Novak nije bio na 100% fizički ali jeste mentalno...
          To što nije odustao videćemo posle turnira koliko to košta...
          Nosile su ga injekcije/lekovi i adrenalin do sada...
          Što se pljuvanja tiče nikada nikoga pljuvala nisam, nema razloga da se iznose neistine...
          Pa da dopunim sada.
          Novak je sam rekao da je pucanje međurebarnog mišića bilo u pitanju. Dakle baš kao i DC 2011. u meču protiv Del Potra...
          Identični pokreti nakon povrede, identični izraz lica...
          Čak je i sam rekao da nije do 2 sata pred naredni meč znao da li da ga igra...
          Srećom išao je na Raonića...
          Da ga je čekao neko drugi pitanje je...
          Previše godina imam da ne bih čitala face...naročito ljudi koje "znam" 16 godina...
          Ti samo nastavi da se rugaš...

          Originally posted by Beocca View Post
          cestitke novaku,junacki sam prespavao
          maro,lep pocetak godine za tebe i nas,volim sto si ti otvorila temu
          i nekako uvek zaboravljate ulija u celom procesu osvajanja titule
          Hvala Josh...

          Moram odati priznanje Uliju...nekako sam bila sumnjičava kada je došao u tim...ali pogrešila sam...
          Čovek je mađioničar...

          Originally posted by Srkisa View Post
          Sto da ide u Ameriku radi jednog mastersa?Sad mu treba odmor mesec i po i onda sljaka,nek odigra sa Rafaelom koji mec pred Rg i isproba neke forice,mada ce on biti top tek na Rg
          Na suvoj sljaci protiv Rafaela mu trpi Bh a na mokroj servis,bice da je u ovoj fazi njegove karijere bolje da se igra na suvoj
          Od ostatka tura tamo Timotije jedini moze da im parira,grku ne odgovaraju suvlji uslovi zbog Bh
          18tka upisana
          Potpis, pečat...
          Posle ovoga mu treba pauza do RG...
          Eventualno ako se Rim bude igrao i on bude fizički u stanju da ga igra ok...

          Mada, šljaka je možda trenutno za njega ovako rovitog dodatna opasnost...

          Iskreno, ja bih preskočila šljaku...Da se lepo odmori i pripremi za travu pa u Kvins i W po titulu...

          Ali znajući njega on će verovatno igrati samo RG pa na travu...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment




          • Dobra stara vremena, kada sam pravio najbolje klipove za Novaka na celom You Tubu!

            Comment


            • Originally posted by Srkisa View Post
              Sto da ide u Ameriku radi jednog mastersa?Sad mu treba odmor mesec i po i onda sljaka,nek odigra sa Rafaelom koji mec pred Rg i isproba neke forice,mada ce on biti top tek na Rg
              Na suvoj sljaci protiv Rafaela mu trpi Bh a na mokroj servis,bice da je u ovoj fazi njegove karijere bolje da se igra na suvoj

              Od ostatka tura tamo Timotije jedini moze da im parira,grku ne odgovaraju suvlji uslovi zbog Bh

              18tka upisana
              Ma samo zbog fine sume bodova koje moze da uzme, jedino to.Ne bi bilo lose da drzi prvo mesto sto duze moze, pa kada ga neko stigne to je to.

              Comment


              • Pa ne znam koliko dugo misli da nabija te nedelje na prvom mestu. Kapiram da ga Meda neće juriti baš odmah. Ima fore da nabije 15ak nedelja preko. To je sasvim ok. Onda ne mora u Majami.

                Po mom mišljenju, na RG je presudila loša taktika Novakova protiv Nadala. Idalje mislim da može da ga dobije Đoković tamo u SF ili F.

                Inače Danil je danas uzeo samo jedan gem više nego Nadal 2019.

                @Marija,

                nisam mislio da ti pljuješ Ivaniševića nego ovde stalno neki hvalospevi kad je dobro. A kad nije, ide pljuca.

                Pri tome ne znam zašto ističete baš toliko Ivaniševića danas kad nije servis danas presudio. Inače to jeste poboljšanje ali nije presudno u igri. Meni lično on ne smeta. Ok je lik.
                Last edited by Ljubitelj tenisa; 21-02-21, 18:14.

                Comment


                • Marija,nema govora o propustanju slema ako je 100% fit,on je bolje kondiciono spreman od Rafaela,kao i nextgenovci(tu ubrajam i Tima),na tu kartu mogu da igraju,ali je dalje Rafinjo aposlutni favorit

                  Zile,dosta mu je dalekih putovanja i karantina i testiranja i maski za sada,neka se kane Majamija nebitan turnir

                  Comment


                  • Samlje ga Nole posteno. Nisam bio u mogucnosti s vama da pratim (forumam samo s kompa), ali sam gledao i.. samo nesto da kazem za dnevnik: ko mi Bokicu takne od danas, imace posla sa mnom. Eto tolko!

                    Sto se meca tice, sta reci.. kakvu posluku porati..



                    Ipak, jedan detalj, jedan aspekt cijele price moram posebno da istaknem: publika. Jeste, bilo je i malo nepristojno, bez respekta prema velicinama kakve su finalisti slema, ali publika je definitivno pomogla Novaku. Momenat koji je mozda i prelomio cijeli mec - set lopta na 30:40 u prvom.. Neko iz publike je tako jebeno glasno dreknuo: "AJDEEE!", a Medo raspali u mrezu.. Brejk i set, 1:0. Cao, zdrao..
                    To su ti faktori kojima Novak i ne moze puno da zahvali u svojoj karijeri, a protiv kojih je morao toliko puta da se bori.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post


                      Dobra stara vremena, kada sam pravio najbolje klipove za Novaka na celom You Tubu!
                      Žile blokiran video
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Kada je uzeo prvi slem, Novak je bio 15 mjeseci mladji nego Federer kada je on uzeo svoj prvi slem.
                        Za sve naredne slemove je Federer bio mladji. Tek danas Novak prelazi ponovo u vodjstvo. Novak je 20 mjeseci mladji nego je bio Federer kada je uzeo svoj 18-ti slem.

                        Sto se tice Nadala, Novak je zaostajao cijelo vrijeme. Sada, na 18-tom zaostaje 9 mjeseci.

                        Comment


                        • Novak - čovjek nadahnuće. Neuništiv.
                          Pitanje je sad ko mu se od mlađih može suprotstaviti u narednim godinama.
                          Meni se najperspektivnijim čini Sinner, vidim kod njega taj pobjednički stav. Fokusiran, determiniran, odlučan.

                          Comment


                          • Ima Novak još dvije dobre godine u kojima će biti favorit (prvi ili drugi) na svakom GS, a i nakon toga bi mogao da upiše još neki. Vjerujem da će sada sav fokus biti upravo na ovim turnirima, a da će masterse koristiti kao pripreme za najvažnije.
                            Ostaje naravno i olimpijski turnir koji bi za Novaka mogao biti preloman. Nadam se da se neće ponoviti prethodni nakon kojeg je sve krenulo nizbrdo.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              Kada je uzeo prvi slem, Novak je bio 15 mjeseci mladji nego Federer kada je on uzeo svoj prvi slem.
                              Za sve naredne slemove je Federer bio mladji. Tek danas Novak prelazi ponovo u vodjstvo. Novak je 20 mjeseci mladji nego je bio Federer kada je uzeo svoj 18-ti slem.

                              Sto se tice Nadala, Novak je zaostajao cijelo vrijeme. Sada, na 18-tom zaostaje 9 mjeseci.
                              30-te su nove 20-te ali nisu samo godine u pitanju nego i konkurencija. Mozda se neces sloziti ali Federer je 18-ti slem osvojio 2017 na AUS Openu u mnogo tezoj konkurenciji nego Novak. Tada je Marej bio broj 1 ako se na varam.

                              Comment


                              • Poptuna nebuloza i lupetanje. roger je osvojio poslednja 3 slema kada su gotovo svi igrači iz vrha bili povređeni ili van forme, a Nadal se tek počeo da vraća u formu. Čim se Novak vratio, federer je završio sa slemovima, a u međuvremenu je i mlađa generacija stasala pa ga i oni deru gde stignu. Novak ne dozvoljava mladima da ga pobede na slemu i tu se priča završava. Izgubiće on koji meč na mastersima ili nekim manjim turnirima svakako, ali kad dođe slem, izuzimajući težu povredu, samo Nadal na garosu i sudije ga mogu zaustaviti.

                                Comment

                                Working...
                                X