Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://twitter.com/usopen/status/13...588022275?s=19

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Nisam pominjao fitnes. Ne znam o cemu pricas.
        Previdela...i dodala T...pardoniram...ali kako god suština je u onome što napisah
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Krecemo sa sampionskim gostovanjima i intervjuima

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Odličan intervju ali me je zabrinuo rečima o povredi...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Ljubitelj tenisa,

                Marija je uvijek podrzavala Gorana.
                Kada će analiza meča?

                Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Mora da napadne RG ove godine. Moze on do drugog RG a bogami i do treceg. Bilo bi fino kada bi karijeru zavrsio sa 10 AUS Opena, 3 RG, 5 WB, 5 US Opena, 40 MS i zlatom na OI. Samo da ga zdravlje posluzi.
                  Svakako može više od 10 AO i 5 wimb (kojih već ima LOL) a za ostalo videćemo.

                  Comment


                  • cestitke novaku,junacki sam prespavao

                    maro,lep pocetak godine za tebe i nas,volim sto si ti otvorila temu

                    i nekako uvek zaboravljate ulija u celom procesu osvajanja titule
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Objasni on njima i šta je rakija

                      Comment


                      • Šta se to u Melburnu sjaji [emoji5]

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Ovo je medju najvecim Novakovim pobjedama. Ipak mu je misic pukao. Pravo je cudo da je uspio doci do polufinala. Doduse, danas mi je djelovao OK.

                          1.
                          Jasno je sto se desilo u mecu. Medvedev je poceo mec uvjeren da je ravan, a mozda i bolji, od Novaka. U zadnjem gemu 1. seta shvatio je da nije. Tada je Novak pokazao i sebi i Rusu i cijelom svijetu da kad igra apsolutno najbolje sto moze, Medvedev ne moze da ga ugorzi. On moze da mu stvara probleme, da ga umori, ali ne moze da mu bude ravan.

                          Iza toga se Novak malo opustio, a Medo pogubio. Njegova jednina sansa je bila da predje iz mentalnog moda: "Ja hocu da dobijem ovaj mec." u mod: "Necu nista da mu dam dzabe."

                          2.
                          Do kraja meca smo imali povremene trzaje Medvedeva da 'trikovima', kao ekstra agresivnim drugim servisom preokrene stvar, kombinovane sa padaovima u Novakovoj igri. Na kraju je Nole uvijek digao igru kad je bilo najpotrebnije i nije dozvolio protivniku da se povrati.

                          Novak je cijelo vrijeme bio svjestan, da ako igra malo losije od svog maksimuma, Medvedev postaje ravnopravan.

                          3.
                          Sto je to sto je slomilo Medvedava. Po vaznosti cu poredjati razloge kako ih ja vidim:

                          A)
                          Retrn. Novak je nevjerovatno citao Rusov servis i jos bolje returnirao. Onaj kljucni 12. gem 1. seta, kada je sve moglo poci i prilicno razlicitim putem, presudio je Novakov retrn. I kasnije je retrn pokapao Medove nade na bilo kakvi povratak.

                          B)
                          Perfektna taktika i perfektna egzekucija. Sve je bilo tu: servis i agresivni return, drop shotovi i izvlacenje Meda na mrezu, sopsteveni izlasci na mrezu i voleji, izbjegavanje ali ne i bjezanje od dugih razmjena (Medo je i njima ima malu prednost, ali mi se cinilo da se vise umarao), ofanzivna igra i iznad svega miksovanje.

                          C)
                          Izvanredno serviranje Novaka. Vidjevsi kako je servirao protiv Zvereva, to sam i ocekivao. Izuzetni servis postaje dio Novakove igre.

                          D)
                          Savrseni fokus. Novak je bio koncetrisan citavo vrijeme. Nije dozvoljavao Medu da se sabere.

                          E)
                          Rusovo precjenjivanje sopstvenih mogucnosti koje je dovelo do neralnih ocekivanja.

                          F)
                          Kretanje rezultata. Novak je dva puta dosao u kontolu meca. Prvi puta kad je poveo sa 3:0 u prvom setu. Malo olako je dozvolio Medvedevu da vrati brejk. Uslijedio je period najbolje Rusove igre. Izgledalo je da je prosao inicijalnu krizu, bio je barem ravnopravan. No, sve je to iziskivalo vise od njega nego od Novaka. I 12. gemu je ponovo Novak preuzo punu kontrolu meca.

                          Za Medvedeva bi bilo daleko bolje da nije vratio brejk nego izgubio 1. set sa 3:0 a onda dao od sve od sebe u drugom. Na kraju bi se svelo na isto jer je u konacnici presudio Novakov kavlitet. Svjedno, vjerovatno bi takav razvoj rezultata trazilo veci napor od Novaka.

                          Comment


                          • Originally posted by Beocca View Post

                            i nekako uvek zaboravljate ulija u celom procesu osvajanja titule
                            Naopako, čovek je bogotac, svaka čast tom majstoru u svojoj delatnosti

                            Nole kaže da će sutra opet na magnetnu, da se vidi pravo stanje stvari tj do koje mere je naprezanje doprinelo pogoršanju rupture trbušnog mišića.

                            Ja bi po njegovom govoru tela rekla da će sve biti skroz ok, a kao što kaže, sve i da mora na malo dužu pauzu, isplatilo se, smatram da je doneo stopostotno pravilnu odluku.
                            Laik sam, ali ipak mi nekako deluje da se radi o delimičnoj rupturi vlakana, ne mora da znači da je u pitanju neka izuzetno komplikovana povreda, videćemo.

                            Što se mene tiče (a nekako mi se čini da je Nole u sličnom fazonu) neka pauzira, odmara i prima terapije do W ako treba, tako je i rekao, jedino su slemovi važni. Za RG nekako nisam sigurna, tako da nema drame ako ga i preskoči, ali za W i USO jesam (da napada pošto su mu ogromne šanse da osvoji).

                            Srce mi je puno kad ga vidim i čujem takvog, nasmejanog i srećnog, hvala Noksi, preko su nam potrebne ovako lepe vesti u ova tmurna vremena (u razdeljak te ljubim)
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • Novak je odigrao u skladu sa mojim očekivanjima. Prvi set se meni činilo da je gust ali izgleda da se ipak Novaku nije činilo tako.

                              Novak je bolji igrač, ima veće iskustvo i bio je favorit. Kada se ne gledaju tehničke stvari Novak je daleko iznad svih u tim drugim jednako bitnim segmentima. Fantastično igra te medijsko sportske psihološke igre u uvertirama velikih susreta. Profitira kad ga otpisuju, transformiše medijske napade u motivaciju. Definisao je svoju ličnost.

                              Medvedev ne samo da je izgubio nego je pokazao i manje nego što mu je kladionica dala.
                              Last edited by Ljubitelj tenisa; 21-02-21, 16:46.

                              Comment


                              • Drustvo, kada se igra Majami i da li neko uopste zna da li ce ga igrati?

                                Comment

                                Working...
                                X