Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora da napadne RG ove godine. Moze on do drugog RG a bogami i do treceg. Bilo bi fino kada bi karijeru zavrsio sa 10 AUS Opena, 3 RG, 5 WB, 5 US Opena, 40 MS i zlatom na OI. Samo da ga zdravlje posluzi.

    Comment


    • Uz Vajdu jedini koji mi je legao od svih koji su došli, prošli...
      Drugi TATA⏬


      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Jujujujuuuuu.....pa šta ovo bi???
        Jel ovo beše ta šesta brzina!?
        Bravo legendo...18 GS
        Zanimljivo je da je sa Murray, Timom, Nadalom i sad sa Medvedevim počeo sa 3:0.
        Kralj....
        Attached Files

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Što nas dovodi do onoga da je samo nas nekoliko ovde bilo u pravu oko Gorana...
          Nije samo pomogao oko servisa...
          Relaksira ga...
          Sličan/isti mentalitet, način razmišljanja i energija...
          Novaku je u tom trenutku kada je Goran došao baš to bilo potrebno, a sve što su kasnije uradili je fenomenalno...i posledica baš tog slaganja...
          I te kako ima toga.

          Ali postoji jos ponesto. I Pilic i Ivanisevic i mnogi drugi nasi prije Novaka su se osjecali starnci na turu. Jedan lagani, jedva primjetni, osjecaj najdmoci od strane drugih je prisutan. To se desavalo u krajnjoj liniji i Lendlu. Sve njih je to iritiralao, mozada nikoga vise nego Novaka. Goran ga u tom smislu razumije bolje od ikoga drugoga ko je radio sa njime i pomaze mu da se bolje nosi sa time.

          Goran je bio top igrac. Ne mozes biti top igrac ako ne zapazas odredjene stvari. Goran pomaze u tom smislu. Sjecam se na ATP-u u mecu protiv Zvereva, u srpskom boksu Novak na pauzi, Troicki prica, Novak slusa sa pola uha pa se okrece Goranu i pita: "Kako se tebi cini?" Ivanisevic odgovara: "Cini mi se da baca malo u livo."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Što nas dovodi do onoga da je samo nas nekoliko ovde bilo u pravu oko Gorana...
            Nije samo pomogao oko servisa...
            Relaksira ga...
            Sličan/isti mentalitet, način razmišljanja i energija...
            Novaku je u tom trenutku kada je Goran došao baš to bilo potrebno, a sve što su kasnije uradili je fenomenalno...i posledica baš tog slaganja...
            Ti beše poznaješ Noleta ko svoj džep? Da ti javim čisto da nije odustao, bio je na 100%, nije kao DC 2011 i uzeo je 18ti Slem.

            Sad je svima drago za Ivaniševića kad se slavi titula. Ali kad se gubi, leti pljuvačka na sve strane

            Comment


            • Mara je rasturila otvaraj redom.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                I te kako ima toga.

                Ali postoji jos ponesto. I Pilic i Ivanisevic i mnogi drugi nasi prije Novaka su se osjecali starnci na turu. Jedan lagani, jedva primjetni, osjecaj najdmoci od strane drugih je prisutan. To se desavalo u krajnjoj liniji i Lendlu. Sve njih je to iritiralao, mozada nikoga vise nego Novaka. Goran ga u tom smislu razumije bolje od ikoga drugoga ko je radio sa njime i pomaze mu da se bolje nosi sa time.

                Goran je bio top igrac. Ne mozes biti top igrac ako ne zapazas odredjene stvari. Goran pomaze u tom smislu. Sjecam se na ATP-u u mecu protiv Zvereva, u srpskom boksu Novak na pauzi, Troicki prica, Novak slusa sa pola uha pa se okrece Goranu i pita: "Kako se tebi cini?" Ivanisevic odgovara: "Cini mi se da baca malo u livo."
                Ma Goran je ljudina...

                Obožavala sam ga dok je igrao...

                Uvek sa volela to što se ne uklapa u standarde/norme... i što gura svoje,uvek, svuda i po svaku cenu...

                Sećam se koliko sam se radovala kada je uzeo onaj Vimldon...

                I sećam se kada se šuškalo da će postati Novakov trener koliko sam se nadala i radovala tome...jer ako neko može da ga razume to je on...


                Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Ti beše poznaješ Noleta ko svoj džep? Da ti javim čisto da nije odustao, bio je na 100%, nije kao DC 2011 i uzeo je 18ti Slem.

                Sad je svima drago za Ivaniševića kad se slavi titula. Ali kad se gubi, leti pljuvačka na sve strane
                Za Gorana sam već napisala...

                I, da Novak nije bio na 100% fizički ali jeste mentalno...

                To što nije odustao videćemo posle turnira koliko to košta...

                Nosile su ga injekcije/lekovi i adrenalin do sada...

                Što se pljuvanja tiče nikada nikoga pljuvala nisam, nema razloga da se iznose neistine...
                Last edited by Marija81; 21-02-21, 11:54.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Ljubitelj tenisa,

                  Marija je uvijek podrzavala Gorana.

                  Comment


                  • Daj smanji malo dozivljaj. Ne dizi Gorana u nebesa pogotovu sto je imao neke veoma ruzne izjave u proslosti. Vise je ovo do Novaka mego do Gorana. Novak je dovoljno inteligentan igrac da zna sta treba da radi pogotovo u ovoj fazi karijere. Goran je tu radi finesa.

                    Comment


                    • Finese presudjuju na ovom nivou. Da li mislis da Novak ne zna za Goranovu izjavu?

                      Konacno, iako sam ljubitelj Gorana, smataro sam da Novaku nije potreban, da nema sto da da. Pogrijsio sam. Mozda nije slucajno da je i Ljubicic i te kako mogao da pomogne Federeru.

                      Comment


                      • Ni, moj komentar nije bio upuceno tebi. I ne bi da se vracam u proslost. Neko bude ko hoce uz njega samo neka osvaja titule.

                        Comment


                        • Divan dan danas, lejkersi izgubili, Nole pobedio, još Zvezda da pobedi večeras i to je to.

                          Comment


                          • Ajd' da se javim-Noletu sve cestitke

                            Radost velika, 18-ti Gs

                            Radujmo se-ajme ca je lipo kad je 'vaka festa

                            Rano je misliti na RG i ostalo, sad je vreme za radovanje , polako -cestitke Noletu, njegovom timu, porodici i njegovim navijacima
                            Ne shvataj zivot preozbiljno ionako se ziv neces izvuci!

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Daj smanji malo dozivljaj. Ne dizi Gorana u nebesa pogotovu sto je imao neke veoma ruzne izjave u proslosti. Vise je ovo do Novaka mego do Gorana. Novak je dovoljno inteligentan igrac da zna sta treba da radi pogotovo u ovoj fazi karijere. Goran je tu radi finesa.
                              Pretpostavljam da je na moju adresu...ali sledeći put slobodno me citiraj.

                              Svakom se desi ispad...nije ni mesto ni vreme za takve komentare.

                              Znaš, ako je neko osetio težinu tog vremena, osetila sam je ja...ali nisam vaspitana niti rasla uz gorčinu nego ljubav...

                              I uvek ću reći da volim Gorana...i stajati iza svojih reči...

                              Temu neću produbljivati, bar ne ovde...ako te nešto zanima možeš i u poruci da mi kažeš/pitaš...

                              Što se tiče ovog dela o fitnesu...

                              Goran je tu da pomogne da se skrate poeni, da se više ide na servis...Svi smo svesni da se podloge ubrzavaju a da je Novak sve stariji i da mu ne trebaju duge razmene...

                              Ali isto tako Goran je tu da pomogne i kod samopouzdanja...da Novaku skrene misli kada treba i unese pozitivnu energiju- takođe svi znamo koliko to Novaku treba...

                              Što se mene tiče ja odoh da slavim, a ti slobodno nastavi po starom...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Nisam pominjao fitnes. Ne znam o cemu pricas.

                                Comment

                                Working...
                                X