Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 147 View Post
    Ni,

    Declimicno se slazem oko H2H.
    H2H je vazan, ali je po mom sudu cetvrti po vaznosti.

    Prvi su slemovi, pa vrijeme kao broj jedan (50% nedjelje 50% broj prvih mjesta na kraju sezone), pa mastersi+WTF, pa H2H. Od svih Novakovih rezultata dvostruki golden masters je najvise potcijenjen. Za mene je golden masters ravan karijernom slemu. To je moje misljenje sa kojim ce se poneko sloziti. Golden masters u istoj godini je za mene vise od grand slema. S tim sto smatram da je golden masters u istoj godini nemoguce osvojiti. 2015. je Novak imao tek 6 masters titula, sto je FENOMENALNO ali je 3 manje od golden mastersa. Imao je doduse i dva finala.

    Naravno najvece je 4 slema, 9 mastersa, WTF i Olimpijada u istoj godini, ali to je svijet fantazije.
    Last edited by NI; 08-03-21, 18:51.

    Comment


    • Da se vratimo ozbiljnim postovima

      https://twitter.com/WeAreTennis/stat...106845702?s=19
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ali ono kad kaze tada da se igra nocu

        Intervju je gotovo neverovatan! Sa osam godina mu je glava bila kao sa 18.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          H2H je vazan, ali je po mom sudu cetvrti po vaznosti.

          Prvi su slemovi, pa vrijeme kao broj jedan (50% nedjelje 50% broj prvih mjesta na kraju sezone), pa mastersi+WTF, pa H2H. Od svih Novakovih rezultata dvostruki golden masters je najvise podcijenjen. Za mene je golden masters ravan karijernom slemu. To je moje misljenje sa kojim ce se poneko sloziti. Golden masters u istoj godini je za mene vise od grand slema. S tim sto smatram da je golden masters u istoj godini nemoguce osvojiti. 2015. je Novak imao tek 6 masters titula, sto je FENOMENALNO ali je 3 manje od golden mastersa. Imao je doduse i dva finala.

          Naravno najvece je 4 slema, 9 mastersa, WTF i Olimpijada u istoj godini, ali to je svijet fantazije.
          jos mu je potcjenjeniji rekord u poenima. 16950p. to se nikad ne pominje. a, u ostalom kao i ostalo sta je nole uradio, da je to postigao neko drugi bi se stalno isticalo u prvi plan. nole je za te poene morao da uradi sljedece: da osvoji 4 slema, WTF, 5 mastersa, atp500 i atp250 i jos odigra 3 masters finala, za daleko najbolju ATP godinu u istoriji istog!
          Last edited by talicni; 08-03-21, 17:59.

          Comment


          • Taj rekord u poenima vrv niko za naših života od tenisera neće dostići, neće biti ni blizu.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment




            • e ovim je doveo mnoge medije u jako nezgodan polozaj. ne bi da objave da je srusio jedan od najvecih rekorda! ali bi ga definitivno voljeli opanjkati sto slavi u doba korone. e sad. ajd ga kritikuj sto slavi a ne pomeni sto i sta slavi.
              Last edited by talicni; 08-03-21, 18:44.

              Comment


              • Blagosloveni smo što živimo u eri najboljeg tenisera svih vremena i što je taj teniser Srbin.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • E pa nek je srećno našem šampionu.Živ i zdrav bio i sve rekorde oborio

                  Comment


                  • Emisija o Najvećem - OKO na RTS-u

                    https://youtu.be/PLMMKnMZ3gE
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by talicni View Post
                      jos mu je potcjenjeniji rekord u poenima. 16950p. to se nikad ne pominje. a, u ostalom kao i ostalo sta je nole uradio, da je to postigao neko drugi bi se stalno isticalo u prvi plan. nole je za te poene morao da uradi sljedece: da osvoji 4 slema, WTF, 5 mastersa, atp500 i atp250 i jos odigra 3 masters finala, za daleko najbolju ATP godinu u istoriji istog!
                      Napravio sam komparaciju. brojevi se malo razlikuju od sluzbene liste. Novak ima 16985 kao rekord. Drugi je Mekinro sa 15945, sto je priblizno 1000 poena manje. Treci je Federer sa 15495. Znaci imao priblizno 17:16.

                      S druge strane Novak je osvoji dva puta golden masters. Znaci dva kompleta od 9. Federer ima jedan komplet od 7 i jedan od 6. Nadal ima 1 od 7 i nijedan od 6.
                      To je za prvi komplet 9:7, a za drugi 9:6 i 9:5.

                      To je sve priblizno, ali za mene su dva golden mastersa najpotcjenejniji Novakov uspjeh.

                      Hvala za slike slavlja u BG.

                      Niko ne zna da proslavi kao Srbi.
                      Last edited by NI; 08-03-21, 18:50.

                      Comment


                      • ma meni su svi ti rekordi prejaki i svi zasluzuju puno vise paznje. na stranim forumima se potpuno nipodastava noletov slem niz. a lejver se stavlja kao GOAT u istovrijeme. jer je imao u istoj godini i to je kao ogromna razlika. to sto je ono bilo na prelazu 2 ere, sto je bilo 3 slema na travi i 1 na zemlji i sto je za ZOI morao igrati samo 5 meceva i sto je kostur bio pretezno od OZI igraca. i sad lejverov niz ga kandiduje za GOATA a noletov niz je jednak rafinom i rodjinom kompletiranju sva 4 i nista vise od toga.

                        za slavlje - editovah gore ovo:

                        e ovim je doveo mnoge medije u jako nezgodan polozaj. ne bi da objave da je sruzio jedan od najvecih rekorda! ali bi ga definitivno voljeli opanjkati sto slavi u doba korone. e sad. ajd ga kritikuj sto slavi a ne pomeni sto i sta slavi.

                        Comment


                        • Pralica veceras kod Obućine

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ispred Novak restorana, a bogami i u njemu spektakl kako dolikuje [emoji7] (7 slika, videa)

                            https://www.instagram.com/p/CMKrlmkJ...=1sgmurxt3f6r0

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by talicni View Post
                              e ovim je doveo mnoge medije u jako nezgodan polozaj. ne bi da objave da je srusio jedan od najvecih rekorda! ali bi ga definitivno voljeli opanjkati sto slavi u doba korone. e sad. ajd ga kritikuj sto slavi a ne pomeni sto i sta slavi.
                              Moram da priznam da sam previse u slavljenickom modu, pa sam zaboravio na koronu.

                              Mozda je trebao da uzme koronu u obizir. Ali srce ponekad povuce.

                              Comment


                              • 311 ауууу, сад ће нам бити досадно? шта сад да јуримо<?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X