Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudina u Beogradu dočekuje obaranje rekorda!

    Comment


    • Novak treba da obara sve rekorde dok moze i dok je u stanju to da radi.
      Uskoro ce se trkati sa budućnosšću, odnosno nekim mozda tek rođenim klincem koji ce za 20 godina biti super dominantan, ali nece imati adekvatnu konkurenciju.
      Da mu zbog takve situacije rekordi ne bi bili ugrozeni, Novak treba da gazi bez milosti i opuštanja, sve dok biologija ne odradi svoje.

      Comment




      • 💪🇷🇸

        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Panchev9 View Post
          Ljudina u Beogradu dočekuje obaranje rekorda!
          GOAT

          💪👏🇷🇸

          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • https://youtu.be/mrtRddC1g0U

            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Ovi Indijci su stvarno kraljevi.

              Voleo bih da osvoji MC....ostao bi jos jedan Sinsinati pa da okrene Golden Masters i treci put.

              Comment


              • Ma RG bre,dupli karijerni i otvara mogucnost za goldena
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  Ma RG bre,dupli karijerni i otvara mogucnost za goldena
                  RG smo vec zakljucili da je glavni prioritet.

                  A do tad greota da se nista ne osvoji.

                  ne znam samo sto se zamajava sa Majamijem....

                  Comment


                  • Originally posted by talicni View Post
                    nole objavio da igra majami vjerovatno, ukoliko sve bude ok sa povredom. a nakon toga MC i BG. preskace madrid (ima po novom garantovano 500p i morao bi bar do finala da to premasi. znaci majami-MC-BG i vjerovatno rim poslije, mada nije isao tako daleko sa semom. to nam pokazuje da nole i te kako i dalje brine za br1 iako su mu od sada vjerovatno slemovi apsolutni prioritet kako je i sam rekao. dobro, BG je njegov turnir i to mora da igra ali majami mu je potpuno bespotreban (osim sto tu moze do dobrih poena ako dobro odigra). na kraju ce se sve brojati pa i te sedmice i YE#1 koliko god se prica (iz odredjenih tabora) sve glasnije svodi samo na slemove. ali sa neke vremenske distance ce sve to leci sve vise na svoje. pit je zbog YE#1 zrtvovao jedan OZI, marej karijeru a fed je i sam izjavio da bi radije jos jedan YE#1 nego jos jedan slem. i uz to je recimo uzeo divlju kartu za roterdam, prije koju godinu, da bi dodao jos koju heftu na kontu br1 (i uz to postao najstariji br1). tako da sta god mi ili oni pricali svi oni se i te kako brinu za sve te statisticke podatke. kao sto je i nole sam vec vise puta rekao, da bi lagao kada bi rekao da to nije tako i da svaki veliki igrac koji kaze drugacije ne govori istinu.

                    elem, sto se price o novim ATP pravilima tice, pa samo treba napraviti listu bez tih kovid pravila (poeni samo iz posljednjih 52 sedmice) i uporediti sa ovom i sve ce se samo kasti. pogotovo nakon majamija.
                    Naravno da brine o 1. mjestu. Nije isto 316:310 i 416:310. Ne kazem da ce imati 416, ali mu je na odredjeni nacin lakse da cuva prvo mjesto nego ranije. Mladi igraci uglavnom nemaju konstantnost.

                    STo je vaznije, prilagodjava raspored njihovom sistemu bodvanja, koji, da budem iskren meni izgleda malo uvrnuto. Ako je OK sa povredom, moze da igra Miami. MC je najslicniji RG-u. Ako mu je negdje naklonjena publika, to je Rim. BG i propustanje Madrida mu donose 750 poena. Zasto da igra Madrid? Imace tri sljakaska turnira (MC, BG i Rim) sto je vise nego dovoljno kao priprema za RG.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      RG smo vec zakljucili da je glavni prioritet.

                      A do tad greota da se nista ne osvoji.

                      ne znam samo sto se zamajava sa Majamijem....
                      ne znam,jedino ako nije prckanje sa nadulom zbog onog roterdama...na kraju ne ode

                      ili ide u ameriku posle USO-a da ...pa eto...vidi...
                      Wizard

                      Comment


                      • nismo timi doove godine
                        nešta naročito mnogo ni slavili te dane od žena ito nešta sosmi marta
                        ponekad možbi ponešta pomalo
                        aito kakokad
                        jarje to mnogo slabiji praznik od uskrsa
                        nit imas zeljavog četvrtka aod felkom petku dase ine spominjem
                        jedino eto taj ponedeljak šta imadu kaduporediš suskrsem kineki praznik itaj osmi mart
                        a
                        ovesu godine čujem još ito zakonplikovali
                        jarsu ito zabranili dase slavi u zapadnim državama
                        ana inicijativu švajcarske
                        mameimga brezobrazne
                        neutralne




                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • looooooooooooooooooooooooooooooooodilo na TW-uveliko slave


                          Wizard

                          Comment







                          • Wizard

                            Comment


                            • STOP THE COUNT!

                              Čestitam, drugari
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                RG smo vec zakljucili da je glavni prioritet.

                                A do tad greota da se nista ne osvoji.

                                ne znam samo sto se zamajava sa Majamijem....
                                Zato sto i tu moze neke rekorde da obori. I zato sto je to Masters - veliki turnir koji se i te kako racuna u najveca dostignuca. I zato sto dobrim rezultatom na istom, da ne kazem osvajanjem pravi jos vecu zalihu za naredni period i tako sebi odbezbedjuje jos vise nedelja na prvom mestu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X