Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ko će da stigne? Realno je da ovu godinu završi na prvom mestu. Samo da ne bude neke povrede.

    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

    Comment


    • ima li negde spisak koje sve poene brani? Znam samo za titulu na W i Sinsiju i finale RG.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        ima li negde spisak koje sve poene brani? Znam samo za titulu na W i Sinsiju i finale RG.
        Sad su uveli nov nacin bodovanja, tako da uopste nije jednostavno sve preracunati, plus sto je moguce taktizirati.
        Realno, sa ovim sto su uveli, ranking ce narednih 18 meseci biti smejurija.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Results from all levels of professional tennis during this period (4 March - 5 August 2019), not played in 2020, will be extended a further 52 weeks but weighted at 50 percent. Results from rescheduled 2020 events (Kitzbühel, Hamburg, Rome & Roland Garros) will also be included for an additional 52 weeks at 50%.
          ...
          Players who have played the same Tour-level event more than once between the 4 March - 9 August 2021 'best of ranking' period can count their highest points total from the same tournament. The most recent result will only be included in his rankings breakdown if it is better than the earlier result. (Tour-level includes ATP and Grand Slam events)
          ...
          The breakdown - for singles and doubles – will include 19 events for all players starting in 2021. *In singles, the Nitto ATP Finals is an extra event (20th) in the ranking breakdown. Top players who compete in the Fall mandatory events could have the following breakdown:

          One (1) Nitto ATP Finals* (additional event in the ranking breakdown)
          Four (4) Grand Slams
          Eight (8) mandatory Masters 1000s
          Seven (7) ‘Best Other’ (ATP Cup, ATP 500, ATP 250, Challenger, ITF).

          Comment


          • https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1821452

            Ima li neko ideju sto ove zapadnolicemeraske novinare ovoliko svrbi Adria Tur I Novak na njemu?

            Covek organizovao turnir u skladu sa preporucenim merama drzava, i par njih se desilo da budu pozitivni kao sto se pojavljuju pozitivni i u svim drugim talmicenjima... u cemu je problem?
            Last edited by mmajstor; 04-03-21, 19:26.

            Comment


            • Ali pazi, to ne znaju ni oni. Taj tekst što si stavio je davno prežvakan, a turnir iz mađarske se seli u BG, pa da čovek MOŽDA i razume....

              Onaj lekipov, ako je dobro prevedeno je gori
              . Svaka šuša sebi daje za pravo da glumi nekakvog psihologa i ostalo

              Ali se gospoja zajebala-novak ima milione fanova, a oni nek pocrkaju od muke
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1821452

                Ima li neko ideju sto ove zapadnolicemeraske novinare ovoliko svrbi Adria Tur I Novak na njemu?

                Covek organizovao turnir u skladu sa preporucenim merama drzava, i par njih se desilo da budu pozitivni kao sto se pojavljuju pozitivni i u svim drugim talmicenjima... u cemu je problem?
                Problem je u bolesti. Ja to pričam 15 godina. Ne mogu da svare da im jedan Balkanac SRBIN postavlja rekorde i ljušti pulene gde stigne u "njihovom" sportu. Sve su pokušali, baš sve, udari sa svih strana ali nisu uspeli bar ne u nekoj zavidnoj meri.
                Vidiš samo kako ovde teče rasprava, klasične opšte teniske diskusije i zatrpavanje fan teme GOATa 😎 iz drugog tabora.

                Još
                T
                R
                I
                dana !

                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Ocigledno je neka agenda na Novaka u zadnje vreme.

                  Nije pogodan No.1. Plasi me samo sto nema vise antitela na Covid pa da mu ne nameste test, a mozda se i prirodno inficira s obzirom da ne verujem da ce primiti vakcinu. O tome nema ni reci, vakcinisu li se ostali teniseri?

                  Comment


                  • Simona se vakcinisala, to znam
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ocigledno je neka agenda na Novaka u zadnje vreme.

                      Nije pogodan No.1. Plasi me samo sto nema vise antitela na Covid pa da mu ne nameste test, a mozda se i prirodno inficira s obzirom da ne verujem da ce primiti vakcinu. O tome nema ni reci, vakcinisu li se ostali teniseri?
                      Toga sam se najviše plašio na AO ako mi veruješ.
                      Ništa me ne bi od gamadi začudilo.

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Toga sam se najviše plašio na AO ako mi veruješ.
                        Ništa me ne bi od gamadi začudilo.

                        Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока


                        au rumunjskoj kafani
                        dese u smeni radi iona komfrčasta konobarica
                        svelkim sisama smalim tesnim minićom i sobilatim dekoltejom
                        mi smo tise lepo dogorovili i stoprocentno odlučili dase odsade panadalje iubuduće izražavamo samo i isključivo fino i kurturološki
                        jar kao nije lepo ani čovečanski
                        džubrad zvati džubrad
                        gamad zvati gamad
                        naciste nacisti ili
                        stoku stoka
                        jar
                        koji kurmoj timi otoga imamo koristi
                        bolje nam je take stvari izbegavati
                        aoni itako itako znaju dami znamo da suoni to štaim mi nećemo dureknemo
                        još danam je dati noaka dvarti sata daga podučimo
                        kakoće i štaće im kasti kadga štogod upitadu
                        a
                        naročito poslen neke temiske utaknice
                        dese načisto naguzijo i naprmcao keve nekom njiovem ljubincu
                        auf
                        štabito bilo upišavanje od veselja




                        lutajući reporter tuta bugarin
                        nežno šapće sneguljici
                        dok patuljci ruju
                        u rudnici

                        Comment


                        • Novak je najbolji teniser svih vremena. Do kraja karijere trebalo bi da se fokusira samo na tri cilja, prvi 20+slemova, što zbog toga što je najkompletniji igrač kojeg je teniski svet video, što zbog toga što je najmlađi sa 17+ GS i sa najpametnijim treningom i fanatičnom disciplinom neće biti teško ostvariti i na drugi i treći cilj, 30+ pobeda protiv Dede i Nadala.
                          Last edited by dekkard; 05-03-21, 20:28.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • nolidza putuje za majami

                            onda valjda MC,pa BG
                            Wizard

                            Comment


                            • nole objavio da igra majami vjerovatno, ukoliko sve bude ok sa povredom. a nakon toga MC i BG. preskace madrid (ima po novom garantovano 500p i morao bi bar do finala da to premasi. znaci majami-MC-BG i vjerovatno rim poslije, mada nije isao tako daleko sa semom. to nam pokazuje da nole i te kako i dalje brine za br1 iako su mu od sada vjerovatno slemovi apsolutni prioritet kako je i sam rekao. dobro, BG je njegov turnir i to mora da igra ali majami mu je potpuno bespotreban (osim sto tu moze do dobrih poena ako dobro odigra). na kraju ce se sve brojati pa i te sedmice i YE#1 koliko god se prica (iz odredjenih tabora) sve glasnije svodi samo na slemove. ali sa neke vremenske distance ce sve to leci sve vise na svoje. pit je zbog YE#1 zrtvovao jedan OZI, marej karijeru a fed je i sam izjavio da bi radije jos jedan YE#1 nego jos jedan slem. i uz to je recimo uzeo divlju kartu za roterdam, prije koju godinu, da bi dodao jos koju heftu na kontu br1 (i uz to postao najstariji br1). tako da sta god mi ili oni pricali svi oni se i te kako brinu za sve te statisticke podatke. kao sto je i nole sam vec vise puta rekao, da bi lagao kada bi rekao da to nije tako i da svaki veliki igrac koji kaze drugacije ne govori istinu.

                              elem, sto se price o novim ATP pravilima tice, pa samo treba napraviti listu bez tih kovid pravila (poeni samo iz posljednjih 52 sedmice) i uporediti sa ovom i sve ce se samo kasti. pogotovo nakon majamija.

                              Comment


                              • Originally posted by talicni View Post
                                nole objavio da igra majami vjerovatno, ukoliko sve bude ok sa povredom. a nakon toga MC i BG. preskace madrid (ima po novom garantovano 500p i morao bi bar do finala da to premasi. znaci majami-MC-BG i vjerovatno rim poslije, mada nije isao tako daleko sa semom. to nam pokazuje da nole i te kako i dalje brine za br1 iako su mu od sada vjerovatno slemovi apsolutni prioritet kako je i sam rekao. dobro, BG je njegov turnir i to mora da igra ali majami mu je potpuno bespotreban (osim sto tu moze do dobrih poena ako dobro odigra). na kraju ce se sve brojati pa i te sedmice i YE#1 koliko god se prica (iz odredjenih tabora) sve glasnije svodi samo na slemove. ali sa neke vremenske distance ce sve to leci sve vise na svoje. pit je zbog YE#1 zrtvovao jedan OZI, marej karijeru a fed je i sam izjavio da bi radije jos jedan YE#1 nego jos jedan slem. i uz to je recimo uzeo divlju kartu za roterdam, prije koju godinu, da bi dodao jos koju heftu na kontu br1 (i uz to postao najstariji br1). tako da sta god mi ili oni pricali svi oni se i te kako brinu za sve te statisticke podatke. kao sto je i nole sam vec vise puta rekao, da bi lagao kada bi rekao da to nije tako i da svaki veliki igrac koji kaze drugacije ne govori istinu.
                                Ako želi da uđe u istoriju kao najbolji koji je do sada igrao tenis, ima logike da juri YE#1. Što duže on bude na vrhu liste to će ostali više da blede. Vreme je mašina koja sve jede.

                                Madrid nije priprema za RG u pogledu sličnosti podloge. Ali dobrim rezultatom u Majamiju ima miran san da se full koncentriše na sve ostale Slemove i OI.

                                Ima on sreće sa ovim novim rangiranjem ali to je i zaslužio. Mislim da može puno toga da uradi ove sezone na najjačim turnirima.

                                Sve je odlično došlo na svoje mesto.

                                Comment

                                Working...
                                X