Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E, sad je vrijeme da se sprzi 5 jaja sa slaninom.. malo crnog luka i vruci hleb iz pekare... Da mi padne pritisak malo, haha. A onda dupla kafa i kutija cigara nenaceta pred mec.

    Comment


    • Kazu na ES da je na treningu izgledao skroz ok.

      Kvote rastu i padaju u zavisnosti od uplata. Sto vise uplata na Zvereva to bolje.

      Comment


      • Originally posted by Joker View Post
        E, sad je vrijeme da se sprzi 5 jaja sa slaninom.. malo crnog luka i vruci hleb iz pekare... Da mi padne pritisak malo, haha. A onda dupla kafa i kutija cigara nenaceta pred mec.
        Ja cu komplet lepinju

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa koliko vidim svi tipuju na osnovu povrede Djokovica i da ce mu trebati bolji repertoar nego protiv Raonica koga svi manje vise nisko drze zbog h2h...Mislim da to ne znaci puno,mada evo opet skace na Zvereva..Uplate nisu nebitne jer na ovaj mec mozes uplatiti oko 40k sa jednog naloga a max bet je oko 6-10k..mada mislim da u ovom duelu pad kvote ne znaci bas nista.

            Na Dimitorva su npr bas trpali keca cak i sa hendikepom..
            Last edited by LosmiSK; 16-02-21, 08:33.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Zasto ne vidim taj tvoj tvit, Olja?

              Comment


              • Mislim da znam odgovor ali zadrzacu ga sebe

                Comment


                • Originally posted by Beocca View Post
                  optimista je lose obavesten covak
                  A pesimista je optimista sa lošim iskustvom...

                  Originally posted by Joker View Post
                  E, sad je vrijeme da se sprzi 5 jaja sa slaninom.. malo crnog luka i vruci hleb iz pekare... Da mi padne pritisak malo, haha. A onda dupla kafa i kutija cigara nenaceta pred mec.
                  I da se mačka izbaci napolje...Jes' malo zima al' bar ne pada ništa...

                  Originally posted by LosmiSK View Post
                  Pa koliko vidim svi tipuju na osnovu povrede Djokovica i da ce mu trebati bolji repertoar nego protiv Raonica koga svi manje vise nisko drze zbog h2h...Mislim da to ne znaci puno,mada evo opet skace na Zvereva..Uplate nisu nebitne jer na ovaj mec mozes uplatiti oko 40k sa jednog naloga a max bet je oko 6-10k..mada mislim da u ovom duelu pad kvote ne znaci bas nista.

                  Na Dimitorva su npr bas trpali keca cak i sa hendikepom..
                  Zaboravljamo bitnu stvar...
                  I Saša ima istu povredu kao Novak ili sličnu...ali se ne priča toliko o tome...

                  U svakom slučaju očekujem težak meč...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • 308 ... ако се нисам забројао?
                    sigpic

                    Comment


                    • De Žiko, u pare i cifre se super razumeš [emoji846]
                      Tako je, nisi se zabrojao [emoji123]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Odgledah od 5:4 u 4-om setu I imao sam osecaj da Novak dobija u tb
                        Idemo do nove titule

                        Comment


                        • нема публике, нема пара, мораће ови што га мрзе да се зајме у банки...
                          Last edited by Žika; 16-02-21, 13:47.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo bravo bravo!

                            Comment


                            • Bez neke loše namere, zamolio bih Čačanina i Jokera da prokomentarišu taj paklen Novakov žreb u kojem on rovit dobija Raonu i Zvereva sa 3 1. Prvog sa 60% kapaciteta a drugog sa 75%.

                              A zatim i NIa za čuvenog Zvereva. Posle toga i Mariju za komentar da Novak "odrađuje" a ona ga poznaje kao "svoj džep".

                              Comment


                              • Cek prvo da prodje pomahnitalog Rusa sa kojim nije igrao nikada -.-
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X