Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Protiv ovoga jedini odgovori su pobede i apsolutno nista drugo.

    Ceo niz
    Rekoh tamo u temi, odgovoriti pobedama naravno ali ovakvim i sličnim bednicima treba da priča isključivo na Srpskom pa neka prevode, sutradan Nemački, posle Italijanski pa kontra na Srpski.
    Originally posted by Zile90 View Post
    Novak jedva pobedi Danila kada je u najboljoj formi, a kamoli sada.Jedino ako Novak dobije Sasu, pa izvuce drugo mesto u grupi, ali sa Medom nema sanse, a sa Timom je sada egal u trenutnoj formi.
    Zile počistice ga Novak 💪
    Originally posted by Beocca View Post
    ne,nije,bila je zauzeta traženjem tvitova o uniji igrača koju (bi trebalo) da vodi novak...

    čak je propustila i važnu vest o zabrani ulaska tenisera u australiu
    Plan je bio da dodju mesec dana ranije u Australiju i da se na AO terenima odigraju dva pripremna turnira plus AO. Šta je sad problem ne razumem? Nisu spremni, kasniće ...

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Suvise rutinski poraz, a nije moralo tako biti, prvi gem kada je brejknut nije mogao da sastavi 2 vezana dobra servisa, plus jos par puta nerezonski odigrao. Ovakvi mecevi bez servisa i malo vise zelje se tesko dobijaju. Medvedev cim malo dobije sampouzdanja odmah se razleti po terenu, drugi set je odradio nakon potvrde brejka. Nisam optimista pred petak.
      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
      30 consecutive match wins - Stands alone
      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

      Comment


      • Aha sad kao razumem.

        Ma kakvi odgovori na neengleskom, glupost.
        Njegovo je samo da dokazuje na terenu da je najbolji, oni mogu da kake koliko hoce. Al ne ide nesto ovih dana.

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Drugari moji, mislim da Novak vise nema goriva za klince.Nadam se da gresim, da je ovo samo los period, ali gledajuci naglu promenu u stilu igranja i nemogucnost nadmetanja sa zilavim protivnicima mi govore to.Price kako se fokusira samo na slemove ne piju vodu, jer je ovaj turnir skoro pa jednako bitan.On moze lagano da izgubi prvo mesto pre rekorda bas zbog ovakvih poraza i onda ce tek da ga boli.Znao sam da nema sta da trazi sa Medom, ali on covek vise ne zeli da se trudi u teskim mecevima i to je ono najgore.Videcemo, ali mislim da on vise ne moze da se takmici sa klincima i da ce jos jedan osvojen slem biti nemoguca misija za Novaka.

          Comment


          • Žile ti si baš goat

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Žile ti si baš goat

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Drugari moji, mislim da Novak vise nema goriva za klince.Nadam se da gresim, da je ovo samo los period, ali gledajuci naglu promenu u stilu igranja i nemogucnost nadmetanja sa zilavim protivnicima mi govore to.Price kako se fokusira samo na slemove ne piju vodu, jer je ovaj turnir skoro pa jednako bitan.On moze lagano da izgubi prvo mesto pre rekorda bas zbog ovakvih poraza i onda ce tek da ga boli.Znao sam da nema sta da trazi sa Medom, ali on covek vise ne zeli da se trudi u teskim mecevima i to je ono najgore.Videcemo, ali mislim da on vise ne moze da se takmici sa klincima i da ce jos jedan osvojen slem biti nemoguca misija za Novaka.
                tako nekako...

                ali pozvacu se na odgovor jedne fantasticne zene i nikad ne treba da zaboravimo koliki je sampion

                Wizard

                Comment


                • Novak je jako dobor igrao, da je bolje servirao rekao bih da je odlicno igrao, i lako je izgubio. Zabrinjavajuce, ali ne i totalno iznenadjujuce.

                  1.
                  Medvedev je odlican igrac i zivotnoj je formi. Ako dobro servira, a danas je odlicno servirao, on je tesko rjesiva enigma za Novaka. Osnova Novakove igre je return. Sa njime stvara pritisak na protivnika. Kad god nema tog pritisaka, gubi samopouzdanje. Danas je osvoji samo 27% poena na returnu. To je otprilike sto ima protiv odlicnoih servera. Prije 2011, oni su mu predstavljali problem. Od tada je popravio servis i ukupno govoreci se dobro nosio sa njima.

                  Medjutim, protiv Medvedeva on tesko dobija neutralne razmjene. Samim tim tesko dobija poene na sopstvenom drugom servisu. To je danas presudilo. Pritisak koji je Novak stavljao na Medvedevov servis je daleko manji nego od onoga sa kojim je mora da se nosi na sopstvenom servisu.

                  2.
                  Ima li lijeka tome. Ima i nema. Teoretski postoje tri. Prvi je da servira izuzetno dobro. Da ubaci 70% prvog unutra. To je moguce, ali ne savaki dan. Drugi je da Medvedev igra losije nego danas. I to je moguce, ali ne zavisi od Novaka.

                  Treci je da ga fizicki slomi. Tako ga je pobijedo u Australiji 2019. Bolim se da ce to biti sve teze i teze. Mozda vise nije moguce.

                  3.
                  U zadnjem mecu na ATP kupu, Novak je lako osvojio prvi set dropovima. To je po mom misljenju na kraju presudilo. Medvedev je danas bio sprema za dropove. Pokazali su se neefikasnim.

                  4.
                  U zadnja dva mjesece je Novak 3 puta lako izgubio. U sva tri meca je u jednom trenutku digao ruke. I sva tri puta je to bila ispravna odluka. Nema 25 godina da juri svaki mec. Protiv Rafe, sredinom treceg seta je bilo prekasno. Prevelika energija je trebala za preokret. Protiv Sonega je bilo nebitno.

                  Danas je mozad i bilo moguce. U prvih 7 gemova je rudario i nije postigao rezultat. Mogao je da nastavi da rudari. Trosio bi mnogo energije a preokret je bio malo vjerovatna. A njega cekaju drugi meceve na turniru. Cuvao je energiju.

                  Poslije Medvedevog brejka odlucio da ide na linije. Promasivao je vise nego je pogadjao. Zato je izgubio 7 gemova za redom. Iza toga Medvedev nije imao razloga da se previse trudi da ga jos jednom brejkne.

                  5.
                  Tesko mi je procijeniti kako ce ovaj poraz kratkorocno djelovati na Novaka. Da li cemo vidjeti ozbilja napor protiv Zvereva ili ne. Mozda pocne jako, a ako upadne u probleme postupi kao sa Danilom danas. Tj. digne ruke.

                  6.
                  Dugorocno, ovo je nepogresivi znak da godne stizu. Pitanje je koliko ce imati jos prilika da osvoji GS. Boljim se ta cemo tek zaliti onu glupost na USO.

                  7.
                  Ima i jedna ohrabrujuca stvar. Na mrezi je bio odlican, nikad bolji.
                  Last edited by NI; 18-11-20, 23:31.

                  Comment


                  • Daj, Ni, sve to moze da stoji do odredjene mjere, ali on uopste nece vise da opipa svoje limite. Jos od Americke turneje i maltretiranja sa Agutom..

                    Comment


                    • Ni,

                      Ne moze se reci da je Novak igrao dobro. Jedino se moze reci da nije igrao lose. Mislim da nije razmisljao dovoljno dobro na terenu da bi rekli da je igrao dobro. Nekoliko glupih dropova je preokrenulo mec iz "egala" u brejk zaostatka, i posle nije bilo lakog povratka.

                      Kako najlakse resiti problem Medvedeva? Tako sto nece da igra sa njim. Srecom ova omladina nije toliko konstantna i na slemovima retko kada dodje do kraja. Takodje Medvedev ima velikih probla u best of 5, tako da ako je Novak top 4 nosilac sansa da Meda dodje do SF mora biti manja od 50%.

                      Sa druge strane i Novak mora da krene da taktizira. Nadal ga je sokirao na RGu, ali je cuvao takvu taktiku za specijalnu priliku. Mislim da Novak treba da praktikuje slicne stvari. Dakle, mozda jos uvek moze da lomi Danila fizicki, ali je bolje da Rus misli da ne moze. To mora da cuva samo za slemove (odnosno AO i USO, posto na RGu mislim da nema sansi, a WB je druga prica). I Stan je umeo da cuva tajno oruzje za slemove, pa ima dosta primera da uci.

                      Inace Novak je i dalje prvi favorit za titulu. Ja bih bio zadovoljan da Rafa ne ode dalje od njega. U ovom trenutku je samo bitno da bude No. 1 do marta i slemovi.

                      Jedno si u pravu. Nije hteo da da 100% na terenu. Prosle godine je to uradio protiv Tima, i platio je posledice protiv Rodzera posle toga.
                      Last edited by 147; 18-11-20, 22:50.

                      Comment


                      • ma gde je igrao dobro,glupost..ni riterna,ni FH ni BH...jos je dobro i prosao.....nti ce i medvedev osvojiti turnir

                        u petak u 2 igra,pa ce vidimo sta ima u planu i kako je pao grah
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by 147 View Post
                          Ni,

                          Ne moze se reci da je Novak igrao dobro. Jedino se moze reci da nije igrao lose. Mislim da nije razmisljao dovoljno dobro na terenu da bi rekli da je igrao dobro. Nekoliko glupih dropova je preokrenulo mec iz "egala" u brejk zaostatka, i posle nije bilo lakog povratka.
                          Ti podcjenjujes kako je dobro Medvedev igrao, zato ti se cini da je Novak lose igrao. Od samog pocetka se vidjelo da se Novak muci da probije Danila i tu nema jednostavnog rjesenja.

                          Prvi put kad je Medvedev ugrozi Novakov servis, Novak je spasio stvar odlicnom igrom. Bio je blizu da isto ucini i drugi put. Medjutim, kad si pod konstantni pritiskoma, kad ti protivnik ne daje nista dzabe, lako je napraviti tu i tamo gresku. U prvom redu zbog mentalnog umora.

                          Dropove je morao da proba. Nije islo.

                          Razmisljao je on odlicno, ali se tenis ne moze dobiti samo razmislajnjem. Novak proseta Medvedeva dva tri puta od lijeve linije do desne i izgubi poen. Medvedev sve stize. Da se razumijemo, umor bi na kraju ucnio da Medvedev ne moze toliko da trci, ali ne mozes umoriti protvnika ako se u procesu sam vise umaras.
                          Last edited by NI; 18-11-20, 23:30.

                          Comment


                          • Ноле је у солидној форми али је проблем кад налети на играча који добро сервира и сачека да Ноле гутне свој сервис...срећа да нема пуно таквих играча и немају константност, тако да ће Ноле и даље скупљати доста поена и бити резултатски у врху табеле... Он ће своје увек приказати, а нема пуно играча који могу да искористе његове слабости или ће по турнирима они од некога раније да одпадну, тако да ће Ноле имати прилике за освајање турнира........виђали смо да су многи трофеји освајани на чисту срећну околност...
                            sigpic

                            Comment


                            • NI, nije Andrej nego Danil
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Mislim da moze u finalu slema gde je full motivisan jos uvek da se ako je ostao svez fizicki kolje sa Medjedom i pobedi i posle toga mesec dana rekovalescencije ko Rafa na Uso prosle godine
                                Dobro uvek postoji opcija zute minute odnosno suicide mode koji je popularan kod mladjanih tenisera

                                Sve pre finala bi verovatno bilo pogubno za nastavak turnira,2019 je bila pre 2 godine,dosta toga se promenilo od tada,pre svega Novak je 2 godine stariji

                                prava odluka je bila da se ne cima sto kaze NI,nebitan mec a i turnir manje vise,ne bi bilo lose da osvoji sestu ali realno svejedno

                                Comment

                                Working...
                                X