Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel su imenovanje grupe već?
    Wizard

    Comment


    • Wizard

      Comment


      • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Bolje protiv Svarcmana na startu nego Rubljova. Sa Medvedevim ce biti nadigravanja, bas izazovan mec, ali videlo se zimus u Sidneju da kada je Novak resen moze da ga slomi. Protiv Zvereva ce dosta zavisti od servisa Nemca, i koliko je Novak spreman da ide do kraja ako bude tesko napraviti brejk.

          Ja se nadam da ce pokazati malo vise zivosti i volje na terenu, nije mu se zurilo u London sto jasno sugerise da mu ne prija opsta situacija "zatvorenosti", valjda nije dosao samo da se pojavi...
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • To sam bas htela juce da napisem, pored svega u zadnje vreme, onog performansa u Becu, pa nedostatak snimaka sa treninga ovih nedelja, a on njih bas voli da postavlja svuda, pa ovaj poslednji dolazak u London, sve mi govori da je tu revijalno. Rekord da se izjednaci sa Rodzerom po broju WTF pehara mislim da mu uopste nije na pameti. Motiv? Nema ga.
            Al da vidimo, moze nekad da iznenadi i u suprotnom pravcu valjda
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              To sam bas htela juce da napisem, pored svega u zadnje vreme, onog performansa u Becu, pa nedostatak snimaka sa treninga ovih nedelja, a on njih bas voli da postavlja svuda, pa ovaj poslednji dolazak u London, sve mi govori da je tu revijalno. Rekord da se izjednaci sa Rodzerom po broju WTF pehara mislim da mu uopste nije na pameti. Motiv? Nema ga.
              Al da vidimo, moze nekad da iznenadi i u suprotnom pravcu valjda
              Meni to što nije bilo snimaka sa treninga daje nadu da se spremao ozbiljno za turnir. Da je hteo mir i fokus, mentalnu pripremu. Ima veće šanse od Rafe da prođe grupu.

              Sve to mi je ipak mala nada. Znatno je oslabio od diskvalifikacije iako rezultati to ne pokazuju.

              Po mom mišljenju ako ide na titulu neće ići na sve 3 pobede u grupi, to je pretežak zadatak jer je turnir bomba po kvalitetu. Nadam se okršaju sa Rafom.

              Slična priča kao što je Roger dočekao samo da odigra protiv Noleta i to je bilo to.

              Comment


              • Ja samo ne bih volio Tima u polufinalu-finalu. Jer ako se sudari s njim, to znaci da je Timotije pregazio grupu, sto opet znaci da je spreman, a to.. to onda nije dobro. Bas mi se urezala u glavu ona njegova predstava protiv Novaka na proslom wtf-u, ono mu je mec zivota u bo3.

                Comment


                • Novakova forma, fokus i ambicija na ovom turniru su mi je totalna nepoznata. Ne bi me iznenadilo da je revijalno u Londonu kako kaze Olja. Ne bi me iznenadilo ni da pokaze ozbiljnu zelju za titulom. Kao najvjerovatnije, ocekujem da pokaze ambiciju za titulom ali isto tako da ne izgara ako neki od protivnika bude napaljen.

                  Comment


                  • Mene bi baš-baš iznenadila ambicija za titulom ovde.
                    Nije trenirao, deluje mi premlako, nepouzdano...
                    Od ove godine ne očekujem više ništa, sa zebnjom iščekujem sledeću sezonu, videćemo
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • pa dao je intervju gde jasno kaze da sad ima i porodicu i da su prioriteti malo drugaciji...i naravno da jesu....

                      ali da uzivamo u ostvarenom

                      Wizard

                      Comment




                      • i cuvena dzuli
                        Wizard

                        Comment


                        • Mislila sam da je Goran tamo

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • ja ci ga udaviti licno ako izgubi od swarcike vec sam nervozan,on se zajebava

                            Last edited by Beocca; 15-11-20, 04:09.
                            Wizard

                            Comment





                            • 💪👏🇷🇸

                              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Fine slike..
                                Ipak je lepo završiti 6. put kao No.1(u korona godini)..

                                Comment

                                Working...
                                X