Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Blago je reci da sam razocarana.

    Zile, izvini, al ne lupaj, zivota ti!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Sramotno. Otkazace i London.
      Iskreno mislim da će Goran leteti iz tima na kraju sezone.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Odmah ga pljuju cim se ovako nesto desilo da vidimo sta ce reci na konferenciji

        Comment


        • Ne lupam.Ovakva izadanja ga samo odaljavaju.Njemu ne treba loš marketing, sam se on postara.Posle se pitamo zasto ga ne smatraju najvecim.

          Comment


          • Originally posted by ledeni 80 View Post
            Odmah ga pljuju cim se ovako nesto desilo da vidimo sta ce reci na konferenciji
            Niko ga ne pljuje, vec se komentarise njegovo izdanje.

            Comment


            • Pa dobro nije smak sveta sto se dogodilo neki razlog ima

              Comment


              • Ako je lakat opet u pitanju ili neka povreda onda neka to odmah rešava. Ono mučenje tokom 2017 neću ponovo prezivljavati.

                Nadam se da će pristupiti konvencionalnim metodama, ništa odmor, tigrova krema, list bokvice i ostala sranja.

                Mada se nadam da nije ništa ali definitivno nešto ne štima.
                Ono stajanje 146 metara od linije jedino sa tim mogu da objasnim. Svako drugo objašnjenje je besmisleno, nema tu neke razumne taktike.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Mentalne prirode je. U finišu je sezone, nadomak mnogih ciljeva. Uvek je najteže u finišu.

                  Već par sezona nema snage za finiš. Da izgura nekako sledeću godinu, prebaci malo te nedelje i da menja raspored.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                    Mentalne prirode je. U finišu je sezone, nadomak mnogih ciljeva. Uvek je najteže u finišu.

                    Već par sezona nema snage za finiš. Da izgura nekako sledeću godinu, prebaci malo te nedelje i da menja raspored.
                    Nema opravdanje za ovo danas.Vecu sramotu nisam gledao.Kakav crni GOAT...Nadal bi se vise trudio sa jednom nogom i rukom.

                    Comment


                    • Originally posted by Zile90 View Post
                      Ne lupam.Ovakva izadanja ga samo odaljavaju.Njemu ne treba loš marketing, sam se on postara.Posle se pitamo zasto ga ne smatraju najvecim.
                      Lupas, bas zestoko.
                      Da li ti stvarno verujes da bi ikad iakakv njegov potez doneo neko postovanje medju ljudima koji ga mrze iz raznih razloga i to uglavnom od kada je postao konkurentan?? I da bi ga takvi ljudi smatrali najvecim??
                      Cuj ne treba mu los marketnig. Pa samo sto nije majka Tereza2, kakav los- dobar marketing???
                      E svasta vala.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ovo je bilo jezivo! Ne pamtim tezi poraz od kada gledam Novaka!

                        Poceo je ocajno i potom nije pokazao nikavu zelju da prekrene mec. Jedino da mu ga Sonego pokloni. Ako je u pitanju povreda, trebao je da preda.

                        Ako mu se ne igra, ne treba da igra, a danas mu se nije igralo. Nije imao ni minimum motivacije.

                        Jedna stvar je izvjesna. Njega sve manje turnira motivise. Ranije bi podbacio, doduse ne ovako, protiv Federera, Cicipasa, Kacanova... Danas protiv Sonega. U tom slucaju, treba ozbiljno da revidira svoj raspored. Ovakve partije ga samo brukaju.

                        Comment


                        • Posle ove njegove izjave mi je sve jasno...Ja ne znam sportistu koji ovako samounistava svoj ugled svesno.

                          Comment


                          • Može da izgubi meč od boljeg protivnika, ništa mu ne bi rekao. Ali da se ne bori, da nema želju za pobedom a nema neke fizičke probleme to ne mogu da razumem.
                            Ovako se ne bore šampioni.
                            Nastavi li sa ovakvim partijama, džaba mu i broj nedelja na prvom mestu i najviše GS titula, prvi ja ga ne bih poštovao pošto on ne poštuje nas njegove navijače.

                            Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Gubi Novak motivaciju polako.Utice onaj poraz sa RG-a na njega dosta.

                              Comment


                              • Jbt,uzeo je svaki manji turnir od slema ove godine i ovde ljudi dizu frku zbog jednog poraza,a pritom obezbedii Yeno1

                                Sto se mene tice ne mora ni da uzima turnire van slemova

                                Comment

                                Working...
                                X