Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zile90 View Post
    Glavno pitanje je da li Novak ima odgovor na ovog first strike Nadala koji je dominirao u relijima od 0-4 udarca.Videcemo, voleo bih da dodje do njihovog meca u Londonu, jer treba Novaku pobeda na hardu protiv Rafe pred AO.
    Naravno. Ne moze Nadalovo vracanje servisa 3-5 metara iza linije da donese rezultate na Hardu. Cak i na sljaci to nije bilo lako, bio je potreban savrsen Nadal da bi uspeo u tome. Takodje Novak nece eksperimentisati sa riternom na Hardu i cekace Rafin servis tik iza linije. Na hardu ce Rafa igrati mnogo manje forhenda prvi udarac posle servisa, i tu ce gubiti mnogo na prednosti. Toliko puta dokazano, nema toliko potrebe za brigu Zile...

    Inace ne pricam napamet. Mozes pogledati statistiku ( negde sam je video, ne znam gde) svih meceva Rafe i Novaka na RGu. Sem 2015. Nadal je stalno bio bolji u servis/ritern duelima, a pogotovo u riternu. Procenat vracenih prvih servisa, duzina razmene u zavisnosti od servira itd. to lako dokazuju.

    Postoji mogucnost da Novaku udje u mec u glavu, pa se izgupira kao recimo u Montrealu 2013. ali ne verujem. Ipak je sada mnogo iskusniji.
    Last edited by 147; 20-10-20, 16:50.

    Comment


    • Za Novaka je izuzetno važno da Thiem počne da biva konstantno drugi teniser sveta jer je on postao odličan igrač na Hardu i psiha ga deli od brojnih Slemova. Mnogo je bitno da on bije Rafu u polufinalima nego da Novak bije teške bitke sa njim u tim istim polufinalima.

      Comment


      • Wizard

        Comment


        • Originally posted by Kilo soli View Post
          Jao što je sladak
          Uštinula bih ga
          Srećan mu rodja, malo sunce
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • S obzirom da ja i mali Stefan delimo rodjendan, ocekujem da i mene ustines, Larisa
            13/13!

            Comment


            • Originally posted by Sarafa View Post
              S obzirom da ja i mali Stefan delimo rodjendan, ocekujem da i mene ustines, Larisa
              Srećan rodja i tebi, draga, fin provod želim
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by Sarafa View Post
                S obzirom da ja i mali Stefan delimo rodjendan, ocekujem da i mene ustines, Larisa
                Ziva bila, velika porasla!
                Sve najbolje
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Od rasta nema nista, nazalost
                  Hvala, devojke
                  13/13!

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Wizard

                      Comment


                      • U 12h je trebala da pocne konferencija za novinare u Beogradu, pred put u Bec.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ivanisevic ce biti u Becu i Londonu sa njim.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • haj nazdravlje
                            Wizard

                            Comment


                            • Ojha...

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X