Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da bude zdrav narednih 4 dana. Da li vrat, ruka ili cak prehlada, koja god boljka da je, moze da ga kosta trofeja. Ako je igrao pod peinkilerima ili ublazio prehladu nekim ljekovima, sve moze da bude jos gore za koji dan. Na mtf vidjeh podatak da mu je servis u prvom setu bio sporiji za cijelih 20 milja na sat. To je strasan hendikep. Mora da bude fit od prvog gema!

    Comment


    • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
      Cekaj jel ovo 38 kvota na Cicibana da ce osvojiti titulu? idem sutra uplatiti imam neki osecaj
      To osecaj da imas na Stefanosovoj temi, a ne ovde
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        To osecaj da imas na Stefanosovoj temi, a ne ovde
        ko ti je taj stefan
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • Covjek je.. moderator??

          Comment


          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
            Šta mislite ko igra prvi meč u petak?
            Rafa u 14h a Novak ne pre 17h

            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Joker View Post
              Covjek je.. moderator??
              priznajem ne razumem tenis, zato sam i ovde da naucim. a ovde nisam moderator ne brini se
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • Znam da nisi odje, ali moras da imas neki nivo, brate.. a ne da ulijeces tako diletantski...

                Comment


                • Bravo Nole, ulepsao si mi i ovako predivan dan

                  Comment


                  • Originally posted by Joker View Post
                    Znam da nisi odje, ali moras da imas neki nivo, brate..
                    pa vidi ja sam tu procito kvotu i tu sam citirao taj komentar. Bez namere da nekog "uvredim"
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Dobro je na kraju ispalo. Veoma težak i zahtevan meč kako za igranje tako i za gledanje. Opasno Busta igra, u životnoj formi je definitivno.
                      Samo Novak da bude fit i ne plašim se za dalje.
                      Idemooo 💪🇷🇸

                      Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Još dva!
                        Težak meč u svakom pogledu.. Samo kada se završio..
                        Idemo dalje! Do kraja!

                        Comment


                        • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          ko ti je taj stefan
                          Mnogo ne znas za nekog ko ce da se kladi na pomenutog

                          Ma zezam se
                          Kladi se na koga hoces, Noksi uzima, evo odma da ti sacuvam pare

                          [emoji173]

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Jako tezak mec za Novaka ali bogami i za nas navijace.

                            1.
                            On je sigurno bio povrijedjen. Koliko je povreda opasna? Ne znam. Da li Novak malo pretjeruje? Moguce. Ne treba mu zamjeriti. Plasi se da ce mu i drugi slem za redom iskliznuti iz ruku.

                            Kad je fizoterapeut izmasirao Novaka poslije prvog seta, Novak je navodno rekao: "Sad je bolje ali za 10 minuta ce ponovo da boli." Bilo kako bilo, poslije par gemova u drugom setu je poceo da igra normalno. Pretpostavljam da su tablete proradile. Mozda se i misic ugrijao.

                            2.
                            Mec je inace imao 4 faze. Prva je bila do negdje treceg gema u drugom. Novak je bio bez prvog servisa i bez BH paralele. Busti je trebalo malo vremena da to primijeti, inace bi lakse dobio prvi set. Novak bez servisa nije isti igrac. Ako moze da se osloni na servis, relaksiraniji je i kad returnira. BH paralela mu omogucava da razvlaci protivnika. Protiv Rafe je ona neophodna.

                            3.
                            Druga faza je trajla do 3:0 za Novaka u 3. setu. Ponovo je Busta kasno shvatio sto se desava. Novak se oporavio, poceo je da servira odlicno ali da igra BH slobodno. Busta to nije ispratio preduzimljivijom igrom koju on moze da igra. Otuda u drugoj fazu imamo 7:1 za Novak u gemovima. Potom je Busta imao jednu zestoku raspravu sa samim sobom i od cetvrtog gema 3. seta je zaigrao kao preporodjen. Siguran sam blizu svog najviseg nivoa. Imali smo 1:1 u setovima i 3:3 u gemovima. Mece je mogao da krene u bilo koju stranu. Bar je tako meni zgledalo.

                            4.
                            Medjutim, Novak je odgovorio dizanjem sopstvene igre. Do kraja meca je igrao najbolji tenis od nastavka tura u avgustu. Sve je bilo na mjestu i servis i BH i FH i dropovi i kretanje. Novaku je trebao mec protiv jakog protivnika u kome ce pokazati da ima top nivo i kad je pod ozbiljnim pritiskom. A ima je dvostruki pritisak, dobiti QF i dobiti ga brzo, bez petog seta.

                            U tom periodu je pokazo samo dvije male slabosti. Povremeni je bio nestrpljiv i malo se opustio kad je napravio brejk u 4. set.

                            5.
                            Ako povreda nije ozbiljna, mozemo biti zadovoljni. Ako se, ne daj Boze, pogorsa onda... ne smijem ni pomisliti.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Mnogo ne znas za nekog ko ce da se kladi na pomenutog

                              Ma zezam se
                              Kladi se na koga hoces, Noksi uzima, evo odma da ti sacuvam pare

                              [emoji173]

                              ma nisam znao ime Cicibana upamtio sam samo Ciciban
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Jako tezak mec za Novaka ali bogami i za nas navijace.

                                1.
                                On je sigurno bio povrijedjen. Koliko je povreda opasna? Ne znam. Da li Novak malo pretjeruje? Moguce. Ne treba mu zamjeriti. Plasi se da ce mu i drugi slem za redom iskliznuti iz ruku.

                                Kad je fizoterapeut izmasirao Novaka poslije prvog seta, Novak je navodno rekao: "Sad je bolje ali za 10 minuta ce ponovo da boli." Bilo kako bilo, poslije par gemova u drugom setu je poceo da igra normalno. Pretpostavljam da su tablete proradile. Mozda se i misic ugrijao.

                                2.
                                Mec je inace imao 4 faze. Prva je bila do negdje treceg gema u drugom. Novak je bio bez prvog servisa i bez BH paralele. Busti je trebalo malo vremena da to primijeti, inace bi lakse dobio prvi set. Novak bez servisa nije isti igrac. Ako moze da se osloni na servis, relaksiraniji je i kad returnira. BH paralela mu omogucava da razvlaci protivnika. Protiv Rafe je ona neophodna.

                                3.
                                Druga faza je trajla do 3:0 za Novaka u 3. setu. Ponovo je Busta kasno shvatio sto se desava. Novak se oporavio, poceo je da servira odlicno ali da igra BH slobodno. Busta to nije ispratio preduzimljivijom igrom koju on moze da igra. Otuda u drugoj fazu imamo 7:1 za Novak u gemovima. Potom je Busta imao jednu zestoku raspravu sa samim sobom i od cetvrtog gema 3. seta je zaigrao kao preporodjen. Siguran sam blizu svog najviseg nivoa. Imali smo 1:1 u setovima i 3:3 u gemovima. Mece je mogao da krene u bilo koju stranu. Bar je tako meni zgledalo.

                                4.
                                Medjutim, Novak je odgovorio dizanjem sopstvene igre. Do kraja meca je igrao najbolji tenis od nastavka tura u avgustu. Sve je bilo na mjestu i servis i BH i FH i dropovi i kretanje. Novaku je trebao mec protiv jakog protivnika u kome ce pokazati da ima top nivo i kad je pod ozbiljnim pritiskom. A ima je dvostruki pritisak, dobiti QF i dobiti ga brzo, bez petog seta.

                                U tom periodu je pokazo samo dvije male slabosti. Povremeni je bio nestrpljiv i malo se opustio kad je napravio brejk u 4. set.

                                5.
                                Ako povreda nije ozbiljna, mozemo biti zadovoljni. Ako se, ne daj Boze, pogorsa onda... ne smijem ni pomisliti.
                                NI odlična analiza kao i uvek.
                                Kako stojimo sa poenima i prvim mestom na kraju godine? Kakve su kalkulacije ako si gledao?

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X