Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jbt,kad je tako vilenio

    a glede kovota,timi se lose k(v)otira naspram swarcike-1,44-2,75 (bet365)...msm,ipak je GS sampion
    Wizard

    Comment


    • a naso-kako sam to propustio
      Wizard

      Comment




      • sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • [emoji849][emoji16]


          Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Zile90 View Post
            Pada kvota na Bustu, zanimljivo...
            Nemoj da dizes paniku. Sto se kladionica tice, sve je ocekivano:

            Code:
            Igrac		Sanse
            Djokovic	42.2%
            Nadal		37.2%
            Thiem		11.2%
            Tsitsipas	4.3%
            Schwartzman	2.4%
            Rublev		1.5%
            Sinner		1.1%
            Busta		0.7%

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Nemoj da dizes paniku. Sto se kladionica tice, sve je ocekivano:

              Code:
              Igrac		Sanse
              Djokovic	42.2%
              Nadal		37.2%
              Thiem		11.2%
              Tsitsipas	4.3%
              Schwartzman	2.4%
              Rublev		1.5%
              Sinner		1.1%
              Busta		0.7%
              Ne dizem paniku pobogu!Ne gledamo na istom sajtu kvote, ja odem na onaj flas live, pa tamo imaju odds.Smarač je Busta težak, moze tu da bude svasta, a generalno me njegova faca iritira.

              Comment


              • Originally posted by Zile90 View Post
                Ne dizem paniku pobogu!Ne gledamo na istom sajtu kvote, ja odem na onaj flas live, pa tamo imaju odds.Smarač je Busta težak, moze tu da bude svasta, a generalno me njegova faca iritira.
                Vjerovatnost za Bustu moze da varira od 0.6 do 0.8%. Novaku daju 91% protiv Buste, sto je za cetvrfinalni mec jako puno. Ista vjerovatnost je i za Nadal protiv Sinera.
                Last edited by NI; 06-10-20, 09:36.

                Comment


                • malo o konstantnosti na najzahtevnijoj podlozi,


                  NĐ cetvrtfinala GS

                  11 AO
                  14 RG
                  11 WB
                  11 US


                  jedini sa dvocifrenim brojem uzastopnih ČF u Bulonjskoj sumi

                  13 Connors, US 1973-1985
                  11 Djokovic, RG 2010-
                  11 Connors, WB 1972-1982
                  11 Lendl, US 1982-1992
                  11 Federer, AO 2004-2014


                  po broju Atp pobjeda na sljaci od aktivnih igraca ispred su jos dvojica

                  442 Nadal
                  230 Verdasco
                  224 Djokovic
                  223 Federer
                  207 Fognini
                  184 Wawrinka
                  175 Kohlschreiber
                  161 Cuevas

                  Comment


                  • Dobar je bio mec protiv Hacanova, bilo je uspona i padova, trenutaka kada ga je protivnik bas pritiskao, dosta situacija koje ako fino izanalizira bice mu od velike pomoci u narednim mecevima. Svidja mi se nivo agresivnosti koji pokazuje, ponekad sve ide bas glatko, samo da takvih trenutka bude sto vise. Plasi me jedino da mu skracene lopte ne dodju glave u nekim bitnim trenucima, kad ne bude bilo vremena da se vadi. Videcemo vec sutra da li ce se malo "smiriti" po tom pitanju.

                    Busta preko puta odmah budi neprijatne emocije, mada ako je bio izbor izmedju njega i Aguta, dilemu nemam. Bice sigurno tezak i dug mec, nadam se da nece biti previse nervoze kod Novaka, jer ce probijanje Spanca biti tesko rudarenje. Samo da ga servis dobro posluzi, da lakse uzima svoje gemove i da konstatno pritiska Bustu kod servisa, morace Spanac kad tad da popusti.
                    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                    30 consecutive match wins - Stands alone
                    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                    Comment


                    • Originally posted by Kilo soli View Post
                      ...a rafa i dzokara kvota 2-potpuni egal na bet365
                      Stvari su se stabilizovale

                      Rafi daju 45.2% a Novaku 43.6%. S obzirom da Novak ima mec vise i da je Tim bio u Rafinoj polovini i da Diegove sanse smatraju manjima nego Cicipasove, razlika je iznenadjujuce mala. Ocekivao bih razliku od preko 5%. Znak da je procijenjeno da Rafa nije igrao dobro sinoc. Mislim da je to greska. Rafa nije briljirao, ali nije igrao ni lose. Inicijalno je probao da slomi Sinerov BH dijagonalnom razmjenama. Kad to nije islo, poceo je vise da miksa i narocito igra FH paralelu. Iza toga je bilo rutinski. Uz to, uslovi mu izrazito nisu odgovarali. Bilo je prilicno hladno.

                      Comment


                      • siner je proso 1.set...onda se znalo da gubi...eh,djeca
                        Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Stvari su se stabilizovale

                          Rafi daju 45.2% a Novaku 43.6%. S obzirom da Novak ima mec vise i da je Tim bio u Rafinoj polovini i da Diegove sanse smatraju manjima nego Cicipasove, razlika je iznenadjujuce mala. Ocekivao bih razliku od preko 5%. Znak da je procijenjeno da Rafa nije igrao dobro sinoc. Mislim da je to greska. Rafa nije briljirao, ali nije igrao ni lose. Inicijalno je probao da slomi Sinerov BH dijagonalnom razmjenama. Kad to nije islo, poceo je vise da miksa i narocito igra FH paralelu. Iza toga je bilo rutinski. Uz to, uslovi mu izrazito nisu odgovarali. Bilo je prilicno hladno.
                          Može link tih statsa?
                          Pošto sam ja na jednom mestu našao da Novaku daju 46,7% a Rafi 40,1%.
                          Baš zbog toga što je Dijego u životnoj formi, pre samo dve nedelje je dobio Rafu prilično glatko, da bi ga Novak još lakše dobio u finalu.
                          S druge strane Cipiripi je izgubio od Rubljeva u finalu Hamburga, pitanje da li će ga sad proći.
                          Pašće još jedno samobanovanje nakon finala RG kad ga Đoko Loko osvoji, već vidim.[emoji23][emoji23][emoji23]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma pasce malo vise od 1 bana
                            Kad je na programu vecerasnji mec

                            Comment


                            • To sto je neko pobedio nekog na drugom terenu, u dva seta, tj. tri dobijena, valjda znate da ne znaci nista, pogotovu kod ovih u vrhu.
                              Ovde se isto zna ko je tata, ma kakvi uslovi bili.
                              Polako.

                              Kad se zavrse prethodni, e tada Novak, zavisi.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • https://twitter.com/enricomariariva/...666711042?s=19

                                Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X