Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra opet treci mec na FS, posle dva zenska
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • jel sam ja dobro procitao na tviterima da je onaj mali svedjanin nosio patike sa novakovim logom...il sam bio pjan
        Wizard

        Comment


        • Jeste, njegove patike nosio.

          Comment


          • Originally posted by Kilo soli View Post
            jel sam ja dobro procitao na tviterima da je onaj mali svedjanin nosio patike sa novakovim logom...il sam bio pjan
            Da. Imer je nosio patike sa Novakovim logom. To se vidjelo tokom prenosa. I po nacinu na koji se ponasao bilo je ocigledno da mu je Novak idol.

            Comment


            • Berankis je sigurno mnogo kvalitetniji igrac od Imera, odigrao je dosta dobro protiv Novaka pre mesec dana u "Sinsinatiju", tako da ne ocekujem da ce biti lagan mec. Videcemo i da li je dobro izdanje Novaka na startu turnira posledica slabog izdanja rivala, ili je Novak bas naspanovan ovde.
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment




              • https://www.instagram.com/p/CFxivv8H...=19ni5wl6sjshp
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Njega gljivice spopale, atletsko stopalo.

                  Comment


                  • https://twitter.com/ITFMedia/status/...329461760?s=19

                    Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                    Comment


                    • S povrijedjenim Berankisom to je jedva bio i trening. Ipak par novosti.

                      1.
                      Kladionice po prvi put stavljaju Novaka kao prvog favorita. Razlika je minimalna Novak 36.7%, Rafa 36.1%.

                      2.
                      Mikael Imer je izjavio: "Igrati sa Novakom to je kao da te davi zmija."

                      3.
                      Dzim Kurijer: "Komentarisao sam za americku televizijsku kucu finale Uimbldona prosle godine. Kad sam napustao stadion poslije meca, imao sam osjecaj da sam na pogrebu."

                      4.
                      Dzim Kurijer: "Fabris, nisam nikada vidio Novaka da vraca servis tri metra iza osnovne. Danas protiv Berankisa to vidim prvi put. Sto mislis o tome?"

                      Santoro: "Novak je najbolji kada returnira pola metra iza osnovne. Kad vrati, protivnik nema vremena da reaguje."

                      Kurijer: "Da, ali na sljaci nadal dobija vise poena na protivnickom servisu, a on stoji daleko od ostovne."

                      Mislim da je Novak iskoristio priliku da proba nesto novo protiv protivnika koji nije mogao da ga ugrozi. Sto drugi forumasi misle?

                      Comment


                      • Pa uvek koristi ovakve meceve da eksperimentise, pogotovu sto se Berankis lose kretao, uslovi mu nikako nisu odgovarali, zbog tog problema da ledjima.
                        Ali bilo je manje ds, to je i Barbari rekao: poslusao sam tvoj savet hehe.
                        Izgubio samo dva poena na svoj prvi servis, sledeci Kolumbijac Galan, kazu vegan

                        70. pobeda na RG [emoji7] izjednacio se sa Rodzerom

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Dzim Kurijer: "Fabris, nisam nikada vidio Novaka da vraca servis tri metra iza osnovne. Danas protiv Berankisa to vidim prvi put. Sto mislis o tome?"
                            Kurijer: "Da, ali na sljaci nadal dobija vise poena na protivnickom servisu, a on stoji daleko od ostovne."

                            Mislim da je Novak iskoristio priliku da proba nesto novo protiv protivnika koji nije mogao da ga ugrozi. Sto drugi forumasi misle?
                            Bojim se da mu to nije pametno, ali nije mali.. Mislim da on nema ramena za to lopatanje iz tolike daljine, nije on niti Nadal, niti Tim. To ako pricamo o agresivnom riterniranju.. a ako misli balone da vraca, ne znam sta da mislim onda...

                            Najprije ce biti da svim ovim experimentisanjima on ustvari samo zbunjuje konkurenciju, da ne znaju kako da se spreme za njega i koju taktiku da ocekuju.
                            Last edited by Joker; 01-10-20, 16:39.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Bojim se da mu to nije pametno, ali nije mali.. Mislim da on nema ramena za to lopatanje iz tolike daljine, nije on niti Nadal, niti Tim. To ako pricamo o agresivnom riterniranju.. a ako misli balone da vraca, ne znam sta da mislim onda...

                              Najprije ce biti da svim ovim experimentisanjima on ustvari samo zbunjuje konkurenciju, da ne znaju kako da se spreme za njega i koju taktiku da ocekuju.
                              Vjerovatno si u pravu. Pravi dimnu zavjesu.

                              Comment


                              • Ali ako smo to skontali mi, mislite da protivnici nisu
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X