Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      sta je tacno odlicno u Rafinom intervjuu posto covek ne zna engleski. Maltene mi je bilo tesko da slusam 15 min da prica.
      Rafin engleski nije odlican a Novakov jeste i stalno se popravlja. Ali mi pricamo o tenisu i Rafa je, prilicno emotivno i iskreno, iako je za njega sve to bolno, ispricao svoje vidjenje meca.
      Last edited by NI; 27-01-19, 15:28.

      Comment


      • https://twitter.com/ATP_Tour/status/...142681601?s=19

        https://twitter.com/Tennis/status/10...209691137?s=19
        Last edited by Weltschmerz; 27-01-19, 15:31.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sledeci velik cilj je RG. Prizeljkujem da ista dvojica budu u finalu.

            Comment


            • Pogrešna taktika i pozicioniranje Nadala na terenu definitivno, da nije tako ne bi toliko ostavljao Novaku otvoren teren (naročito forhend krilu) niti toliko izbacivao u aut iz forhenda, čak ni čuveno laso nije funkcionisalo. Slažem se da možda nije bio spreman za drugaćije jer bi pak u svakoj varijanti bio poražen ovako se malo kockao i prošao kako je prošao, milsim da je ovo jedan od najubedljivijih poraz u njihovim medjusobnim duelima(ne milsim u rezultatskom već u igračkom smislu). Rolanad Garos će itekako zavisiti od žreba, jer mladjarija brzo uči.
              Last edited by Dekson; 27-01-19, 16:20.
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Sledeci velik cilj je RG. Prizeljkujem da ista dvojica budu u finalu.
                Puno toga zavisi od dobrog žreba.
                Treba izbeći :
                Wawrinku, Zvereva, Tstsipasa, Tima
                Dobro je što će u žrebu biti Roger, on je penicilin za većinu Novakovih mina.

                Comment


                • "U polufinalu i finalu mislim da sam napravio 15 neiznuđenih grešaka zbirno, sebe sam iznenadio takođe, iako sam oduvek verovao da mogu da igram ovako i vizualizovao svoju igru na taj način. Na ovom nivou, pod ovim uslovima, bio je to stvarno savršen meč", rekao je Đoković.
                  https://www.b92.net/sport/australian...nav_id=1498742

                  Comment


                  • Ubedljivo najdraža čestitka jednog jako dragog čoveka drugom.Jednog borca drugom.Jedne legende drugoj...


                    What did you say? He can't come back against all odds? You can hate him you can talk behind his back. He just win and his victories talk the truth. Simply unique #novakdjokovic #tennis #serbia #atp #australianopen
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • I da vidimo ko se sve plašio Nadala
                      sigpic

                      Comment


                      • A i da vidimo ko je pio bromazepame, a ko rakijicu.. u istom svojstvu ofc [emoji16]
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          I da vidimo ko se sve plašio Nadala
                          Nismo hteli da budemo realni, da nas ne prozivaju da smo ostrašćeni
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Originally posted by Dekson View Post
                            Nismo hteli da budemo realni, da nas ne prozivaju da smo ostrašćeni
                            Što bi rekao Ajnštajn sve je relativno a realizam posebno
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              A i da vidimo ko je pio bromazepame, a ko rakijicu.. u istom svojstvu ofc [emoji16]
                              Ja sam ladno prespavala skoro ceo prvi set

                              Ne znam da li je to samo umor ili neki odbrambeni sistem, ali eto nisam ništa do ručka, a onda sam popila pivce da nazdravim

                              Beautifil day
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • 7. AO

                                15. GS

                                3. vezani GS po 3. put

                                14. vezana sezona sa titulom u rukama

                                100. mec vs Fredal, za ulagodnih +3 vs oba

                                8-0 serija na hardu vs Nadal, 17-0 u setovima

                                4:4 u GS finalima vs Nadal, kao i sad pristojnih 6:9 na GS ukupno

                                Novakova decenija 2011-2020 .. 14 8 4 3 3 itd

                                naravno, opet do GS titule preko top 4 rivala (14/15) ako se Delpotro u zivotnoj formi na proslom finalu moze nazvati "laksim"

                                NI kao i obicno ima pravo, Novak je ovaj mec dobio vec onom partijom protiv L Puija u petak. za pare bi volio da vidim face Moje i Nadala dok su gledali taj duel. Nije mu ovo prvi put da ne uspije brejknuti na mejdzoru (Gonzales Conga Delpo) ali u finalu da.
                                Sto se mene tice obrnuo je igricu, opet.. sramota me da trazim vise bilo sta ubuduce. samo nek je ziv i zdrav pa sta usput pokupi super


                                Comment

                                Working...
                                X