Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Perfektan Novak , idemo po taj famozni 7. trofej na AO

    Comment


    • Ne bih se previse udubljivao u pisanje. Ono što je činjenica je da je Novak 20% ili bar 15% bolji igrač nego na W2018. Tih 15-20% mu donosi emotivna stabilnost. I druga stvar je što je malo slabiji bio na poslednja 3 zvanična turnira i ima šta da dokaže. Mislim da ce teniski auditorijum ipak dati blagu prednost Rafaelu, kao i 2012te.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Pitaj NI-ja....

        Indigara opet izvodi seksualne insinuacije sa tekucinom
        Neću jer znam odgovor
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by pecaros View Post
          Da li je uopšte bilo mesta sumnji u Novakovo podizanje nivoa igre?
          Bilo je, ned da ce dici nego do kog nivo ce dice. Ovakav nivo nisam ni u snu ocekivo.

          Plasio sam se servisa, a danas je bio nikad bolji, return je fantastican. BH paralele kao u najboljkim danima. Od svega je bio najbolji fokus. Ni u jednom trenutku nivo nije pao. Vidio si krik kada je napravio 1. brejk u trecem setu. Novak obicno nema "killer instict", danas ga je imao. Nemilosrdan od pocetka do kraja. Puj nije bio dobar ali nije bio ni posebno los. U prvom gemu, na Novakovom servisu, dobio je preve tri razmjene. Da slucajno stvari ne podju po zlu, Novak je imao 4 servis vinera,

          Plan je bio trojak. U sto je najbrze moguce rijesiti polufinale. Uspio je za 1 sat i 25 minuta. Savrseno.
          Drugo, kao trening, drzati visok nivo citav mec. Perfetko je uspio.
          Trece, poslati Nadalu odgovor na onu jucerasnju demostraciju sile. Kladionice su odgovorile. Daju Novaku 54%.

          Ako bude imao ovaj nivo u nedjelju, a trebao bi da ga ima, ne cio mec ali u dovoljno dugim periodima, ostaje samo jedan strah. Kako ce se Novak nositi sa poboljsanim Nadalovim servisom. Ostalo je jasno. Imacemo strasan mec dva super tenisera u top formi.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Bilo je, ned da ce dici nego do kog nivo ce dice. Ovakav nivo nisam ni u snu ocekivo.

            Plasio sam se servisa, a danas je bio nikad bolji, return je fantastican. BH paralele kao u najboljkim danima. Od svega je bio najbolji fokus. Ni u jednom trenutku nivo nije pao. Vidio si krik kada je napravio 1. brejk u trecem setu. Novak obicno nema "killer instict", danas ga je imao. Nemilosrdan od pocetka do kraja. Puj nije bio dobar ali nije bio ni posebno los. U prvom gemu, na Novakovom servisu, dobio je preve tri razmjene. Da slucajno stvari ne podju po zlu, Novak je imao 4 servis vinera,

            Plan je bio trojak. U sto je najbrze moguce rijesiti polufinale. Uspio je za 1 sat i 25 minuta. Savrseno.
            Drugo, kao trening, drzati visok nivo citav mec. Perfetko je uspio.
            Trece, poslati Nadalu odgovor na onu jucerasnju demostraciju sile. Kladionice su odgovorile. Daju Novaku 54%.

            Ako bude imao ovaj nivo u nedjelju, a trebao bi da ga ima, ne cio mec ali u dovoljno dugim periodima, ostaje samo jedan strah. Kako ce se Novak nositi sa poboljsanim Nadalovim servisom. Ostalo je jasno. Imacemo strasan mec dva super tenisera u top formi.
            Da ti odagnam i taj poslednji strah apropo Nadalovog nešto bržeg servisa.
            Brži servis znači i bržu lopticu iz reterna.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Da ti odagnam i taj poslednji strah apropo Nadalovog nešto bržeg servisa.
              Brži servis znači i bržu lopticu iz reterna.
              Uz duzno postovanje, samo Novak moze odganati taj strah. I samo u nedjelju.

              Comment


              • idealno! francuski Hari kejn pociscen za manje od sat i po

                samo je Cilic sa tri gejma na uso'15 gore prosao u polufinalima

                zakazan 100-ti duel sa Fendal korporacijom

                25. finale sa Rafom

                ako Peki ujutro slavi mirni smo

                Comment


                • Eh sada.a USO prosle.godine ...

                  Koja god da pobedi

                  Fedal korporacija : )) zna se kako sa njima
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Uz duzno postovanje, samo Novak moze odganati taj strah. I samo u nedjelju.
                    OK, dosta je i to što je ostao svega jedan.
                    Ovim ultra ofanzivnim pristupom Rafa teško može iznenaditi Novaka jer je sve to već viđeno na Vimbldonu.
                    Istina sada je tu taj 10-ak km/h brži servis ali bez napretka na drugom servisu a upravo danas se moglo videti koliko je Novakov ritern na drugi postao agresivniji i opasniji. Znamo iz prošlosti koliko je bitno spustiti Nadalu realizaciju ispod 50% na drugi servis.
                    Novak ima i tu mentalnu prednost kako zbog Vimbldona tako i zbog ukupnog odnosa na hardu. Plus deluje mentalno jače nego na tom Vimbldonu.
                    Još nešto je po meni vrlo bitno.
                    Ofanziva Nadala na ovom turniru još nije imala test u vidu neverovatne defanzive. One defanzive koja te tera na udarac više, na puno rizika i gađanje linija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Valja malo oduzeti i Nadalu od dosadasnjeg prikazanog nastupa. Biće super meč ukoliko obojica budu na najboljem nivou.

                      @pecaros

                      @NI je zastupnik realne slike a ona se menja svakoga dana.

                      Juče je Novak imao siguran gubitak titule a danas ima velike šanse. Realna slika je utoliko lažna jer je individualna i onda je nekolicina izabrala da uvaži jedan Rafin turnir a Novaku oduzme 8 finala na 10 turnira 5 titula i mesto broj jedan, u poslednjih 7 meseci. Zatim 6 titula u Melburnu i jos mnogo toga. Ovde je Rafa izazivač a ne Novak.

                      Danas je najbolja partija Novaka u poslednjih 6 meseci. Biće još bolji u finalu.

                      Comment


                      • a šta ćemo sa statistikom koja govori da nakon -supermen- polufinala, u finalu se novak pojavljuje u -miš- modu?
                        to me sekira....

                        Comment


                        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                          @NI je zastupnik realne slike a ona se menja svakoga dana.

                          Juče je Novak imao siguran gubitak titule ...
                          Nadam se da ne mislis na mene. Ja to nisam rekao. Citarao sam samo kladionice. Pne su juce varirale od 49% do 51% za Nadala. Danas su, bar za sada, stabilne na 54% za Novaka. Kladionice su obicno zastupnik realne slike. Ako nisu, eto prilike za zaradu.

                          Comment


                          • Ehh cuj u mis modu
                            Ta ekstrovertna izdanja su na nivou statisticke greske i nece se ponoviti, ne brini
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by radostan dan View Post
                              a šta ćemo sa statistikom koja govori da nakon -supermen- polufinala, u finalu se novak pojavljuje u -miš- modu?
                              to me sekira....
                              Šta drugo nego mačku o rep, mislim statistiku.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by radostan dan View Post
                                a šta ćemo sa statistikom koja govori da nakon -supermen- polufinala, u finalu se novak pojavljuje u -miš- modu?
                                to me sekira....
                                Taj rizik postoji, nije veliki, ali postoji. Zato na kladionicam nije 58% za Novaka nego 54%.
                                Last edited by NI; 25-01-19, 12:09.

                                Comment

                                Working...
                                X