Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da se to nece desiti. Sta ste se uplasili toliko pojedini.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Kao da je Nadal do finala dobio JMDP, Vavrinku i Marija iz najboljih dana.. Nijedan ozbiljan test nije imao do finala.. Nijedan.. Još Rafica nije udario na nekog kao Novak.. Daće bog da tako bude u nedelju..

      Comment


      • Strah i kukavičluk u barici Novakovoj
        Bruka
        sigpic

        Comment


        • Ma kakav strah, vise se brinem za sutra nego u eventualnom finalu, ako dodje do istog ciscenje Rafe.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
            U strahu su velike oci😁

            Imaj poverenja u Novaka. 😊
            Originally posted by pecaros View Post
            Strah i kukavičluk u barici Novakovoj
            Bruka
            Ma, ja sam ovakav pred svaki Novakov mec na Fedalom. Jednostavno, to su antologijski mecevi, za sva vremena, H2H je tijesan, uvijek je ulog ogroman (trofej, rekordi)..
            Ne bih se ja previse sjekirao da mi neko iz buducnosti moze sapnuti da ce servis/ritern raditi, ali ne znaaam. Ne zna ni Novak to, a od toga ce mnogo zavisiti.
            Nego, rekoh vec, treba se skoncentrisati na polufinale, ali trt, majcin sine..

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Strah i kukavičluk u barici Novakovoj
              Bruka
              Samo realizam peco.

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Strah i kukavičluk u barici Novakovoj
                Bruka

                Bruka i sramota, nikakve vajde od takvih navijača.
                Mislim, stvarno...
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Originally posted by Joker View Post
                  Ma, ja sam ovakav pred svaki Novakov mec na Fedalom. Jednostavno, to su antologijski mecevi, za sva vremena, H2H je tijesan, uvijek je ulog ogroman (trofej, rekordi)..
                  Ne bih se ja previse sjekirao da mi neko iz buducnosti moze sapnuti da ce servis/ritern raditi, ali ne znaaam. Ne zna ni Novak to, a od toga ce mnogo zavisiti.
                  Nego, rekoh vec, treba se skoncentrisati na polufinale, ali trt, majcin sine..
                  Poštujem iskrenost. Treba biti oprezan i u tom oprezu umeren jer postaji opasnost da se sklizne u defetizam.
                  Budućnost ne možemo znati, možda je jedino možemo naslutiti.
                  Vera i nada uvek treba da postoje jer bez njih nema budućnosti.
                  sigpic

                  Comment


                  • @NI
                    Tanka je linija između realizma i pesimizma.
                    @Larisa
                    Vera i nada su moje vodilje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by pecaros View Post
                      @NI
                      Tanka je linija između realizma i pesimizma.
                      Mozda je linija tanka ali je savrseno jasna. Pesimizam dekurazira, realizam jaca.
                      Last edited by NI; 24-01-19, 16:28.

                      Comment


                      • Kako li je Puju dok cita sta se pise po teniskim forumima ovog sveta i analizira finale izmedju Nadala i Novaka . Vatra nalozena, razanj se okrece, a zec jos uvek negde u sumi.

                        Ne svidja mi se sto igraju po prvi put, Novak ce verovatno prvi set provesti u opipavanju pulsa rivala. Puj je slabije poceo protiv Raonica, nadam se da ce mu i danas ruka biti stegnuta u pocetku ("ljudi polufinale GS, hej sanjam li ovo?") i da ce Novak odmah preuzeti inicijativu i diktirati ritam u razmenama. Francuz je svaku kracu loptu Raonica koristio za napad uglavnom forhendom, odlicno je servirao i izlazio napred kada je trebalo, uz to je vrhnski riternirao i ustopovao Raonicev servis. Dakle dobar ritern, pristojna dubina udarca, pritisnuti bekhend, stabilan servis, eto ukratko recepta za pobedu u sutrasnjem mecu. Dobra predigra za eventualno finale.
                        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                        30 consecutive match wins - Stands alone
                        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                        Comment


                        • Ma nije on takav lik da se prepadne prilike, Milos ga je u prvom gemu meca ugasio sa dva strasna riterna, pa je zbog toga morao ganjati rezultat. Ni sutra se vjerovatno nece prepasti, vec ce ga Novak ugasiti zato sto ovaj nema cime da ga ugrozi. Jednostavno, nedovoljno dobar tehnicki da konstantno roka vinere i probija, a da se pritom ne samoubije neiznudjenim greskama. Istovremeno, nedovoljno konstantan da bi mogao smarati Novaka kao sto je to radio Medvedev.

                          Epilog je ocigledan.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Mudro zbori tatko na Milutin.
                            Prvo da se reši slučaj Luka Puj a o Nadalu kada za to dođe vreme.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Prle! View Post
                              Ma nije on takav lik da se prepadne prilike, Milos ga je u prvom gemu meca ugasio sa dva strasna riterna, pa je zbog toga morao ganjati rezultat. Ni sutra se vjerovatno nece prepasti, vec ce ga Novak ugasiti zato sto ovaj nema cime da ga ugrozi. Jednostavno, nedovoljno dobar tehnicki da konstantno roka vinere i probija, a da se pritom ne samoubije neiznudjenim greskama. Istovremeno, nedovoljno konstantan da bi mogao smarati Novaka kao sto je to radio Medvedev.

                              Epilog je ocigledan.
                              Sve si u pravu, ali da nazivaš PUJ "Jednosavno, nedovoljno dobar tehnički, da konstantko roa vinere i probija"

                              PUj je tehički verovatni u Rogera Federera najboljji na touru. Savrčena tehnika kod svih udaraca. Za učbenik tenisa.
                              Fali mu mentalna snaga (ni blizu Novaka), fizikalije (mada svakako nije spor igrač, ali naravno ne kreče se ni blizu ko Novak)
                              Fali mu puno stvari, da dobije Novaka ali vanserijska teniska tehnika svakako ne.

                              Comment


                              • U pogledu neke pripreme za finale eventualno, u tehničkom smislu Luka Pui nema nista da ponudi Novaku. Nadal je potpuno drugi tip igrača i u svom tipu je najbolji.

                                Novak može da isproba eventualno da li sve funkcioniše u njegovoj igri kako treba. Ali to može samo donekle.

                                Postavlja se pitanje da li Novak želi da deklasira Puia ili ne. I kakvu uvertiru sebi želi za eventualno finale.

                                Comment

                                Working...
                                X