Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Iza tvog komentara se krije strah od novog razocaranja, prijasnja razocaranja... Mozda se bojis i podsmjeha, mozda se bojis da bi se sam sebe morao nasmijati...

    Iza mog komentara, puno optimistickijeg, krije se uvjerenje da Novak previse dobar da bi sve ovako zavrsilo. I nemoj misliti da se ja ne bojim podsmjeha i da se ne bojim da cu se sam sebi nasmijati. Svejedno, biram da budem optimista.

    Idemo Novace!
    Pravo da ti kazem trenutno sam bas u nekom "svejedno mi je" modu. Naravno da bih voleo da se vrati na stare staze uspeha i krene da nize velike trofeje ponovo, ali valjda samu ovom trenutku daleko opusteniji nego ranije. Barem se nadam da cu se u buduce znatno manje nervirati. Mada ni to nije sigurno
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Ne znam. Da bih formirao misljenje treba da vidim:

      A)
      Da li je Novak sanirao povredu. (Ocekujem da)

      B)
      Da li je Novak ponesto nepovratno izgubio, u prvom redu brzine i kondicije. (Ocekujem da jeste izgubio.)

      C)
      Da li Novak ima zelju za pobjedama. (Ne znam sta da mislim.)

      D)
      Sto je Novak sve dodao svojoj igri. (Ocekujem pozitivne stvari.)

      E)
      Kojom brzinom se vraca u formu. (Ocekujem da ce to ici brzo ali ne moze ici munjevito.)

      F)
      Kakva je konkurencija. (Konkurencija moze kompletno da kolabira a moza da bude osjetno jaca nego 2017.)
      @Ni glavno pitanje, konstatacija je pod A. Ja mislim da Novak nije resio problem sa rukom u potpunosti, cak mislim ni da taj problem nije skroz sanirao sto je blaza konstatacija.
      Ako kojim slucajem gresim sto i sam zelim JAKO PUNO, nista me vise ne brine, bice onaj stari.

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Само да нема повреду, и то што зна је довољно да сасвим опуштено игра, оно, рекреативно и биће у топ 10!!!
        sigpic

        Comment


        • Pozdrav društvo. Nisam primetio da je neko posao o jako teškom zdravstvenom stanju Miljana Amanovića. Imao je težak infarkt i bukvalno su se borili za njegov život. Želim mu što brži oporavak.

          Comment


          • Originally posted by Weltschmerz View Post
            Pozdrav društvo. Nisam primetio da je neko posao o jako teškom zdravstvenom stanju Miljana Amanovića. Imao je težak infarkt i bukvalno su se borili za njegov život. Želim mu što brži oporavak.
            Au...
            A da li bi naveo neki izvor? (Ništa mi ne iskače na netu o temi)
            Iskreno se nadam da će biti okej!
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Još samo malo do pojave tornada.

              Comment


              • ‚‚ ...Ne mogu da dočekam povratak na teren",

                http://mondo.rs/a1063665/Sport/Tenis...-na-teren.html

                ...još 18 dana !
                ...još 16 dana !
                ...još 12 dana !
                Last edited by nikas; 17-12-17, 00:12.

                Comment


                • Originally posted by Weltschmerz View Post
                  Pozdrav društvo. Nisam primetio da je neko posao o jako teškom zdravstvenom stanju Miljana Amanovića. Imao je težak infarkt i bukvalno su se borili za njegov život. Želim mu što brži oporavak.
                  Krajem Jula pocetkom Avgusta... 4 infarkta za redom, srecom tada nije vozio auto pa je ostao ziv.
                  Naravno da je Novak odmah izasao u susret pa je koliko je to moglo najbolje zbrinut...

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Pa kako je onda krajem avgusta objavljeno da je novi Raonićev fizio?

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Tačno tako. Dok je vozio bicikl. Četiri infarkta zaredom. Međutim ja sam čuo da se to desilo skoro.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Pa kako je onda krajem avgusta objavljeno da je novi Raonićev fizio?

                        Tad je objavljeno ovo se desilo ranije Olja.
                        Originally posted by Weltschmerz View Post
                        Tačno tako. Dok je vozio bicikl. Četiri infarkta zaredom. Međutim ja sam čuo da se to desilo skoro.
                        Nije skoro Welt.
                        Bukvalno mu je taksista spasao zivot. Stanje je sad stabilno i dosta se oporavio, trebalo bi uskoro da pocne da radi ali umereno naravno.

                        Glupo mi je bilo da pisem o tim stvarima a i slabo sam izlazio na forum... pa sam hteo da podelim sa vama nesto kad je vec kolega zapoceo temu.



                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Pa ranije da...mesec dana ranije sa tim razarajucim infarktom??

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment



                          • Jos maloooo
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Kaze Novak nalazi se u Ceskom sendvicu.

                                Ako ima neka dobra dusa ovde koja je u Pragu provela vise od dve nedelje neka objasni coveku sta znaci ceski sendvic, I koliko pored svih Cehinja nije preporucljivo biti izmedju Tomasa I Radeka

                                Sto se tice priprema ja prezadovoljan, trenira se, odlicni sparing partneri, dize se forma polako.

                                Onto za povredu sto je cacanin napisao je nesto sto me najvise brine. Za takvu povredu bojim se da je potrebno barem 6 meseci da bi zacelila prirodnim putem, ako ne I vise. Nadam se da je bilo nekih tretmana u Americi.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X