Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Sta mislis NI, da li nas ceka dobra (bericetna) 2018 sezona?
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Нека раде шта хоће, само да му врате радост у игри онда нема никаквих проблема, а стари рекет ми је био баш трн у оку....
      sigpic

      Comment


      • Moze slika novog reketa?

        PS Nasao sam. Fino izgleda, jedino je pitanje da li je to reket sa drugim karakteristikama.
        Last edited by ognjen; 06-12-17, 22:48.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Sta mislis NI, da li nas ceka dobra (bericetna) 2018 sezona?
          Ne znam. Da bih formirao misljenje treba da vidim:

          A)
          Da li je Novak sanirao povredu. (Ocekujem da)

          B)
          Da li je Novak ponesto nepovratno izgubio, u prvom redu brzine i kondicije. (Ocekujem da jeste izgubio.)

          C)
          Da li Novak ima zelju za pobjedama. (Ne znam sta da mislim.)

          D)
          Sto je Novak sve dodao svojoj igri. (Ocekujem pozitivne stvari.)

          E)
          Kojom brzinom se vraca u formu. (Ocekujem da ce to ici brzo ali ne moze ici munjevito.)

          F)
          Kakva je konkurencija. (Konkurencija moze kompletno da kolabira a moza da bude osjetno jaca nego 2017.)

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Sta mislis NI, da li nas ceka dobra (bericetna) 2018 sezona?
            Могу ја?
            Хвала

            Одговор је прост - не.
            Исти је одговор и за целу каријеру на даље. Неће више никад бити ни бледа сенка онога што је био.
            Зваће га на турнире док буде повољан за однос уложено/профит. Кад тениским профитерима проценти тог односа постану негативни престаће да га зову. Пијани кловн ником не треба.

            А њему се неће ићи на турнире ни пре ни после тога.
            То је сад само препрека за секту у коју је упао.
            Тенис је за њега само узалудно потрошено време које мора да потроши на бескорисну активност која га одвлачи од онога у чему је целим својим бићем - медитација.

            Нема му спаса.
            За неку годину ће се повући потпуно из јавног живота, смршаће као грана, измушће му све паре које је стекао, а он ће да медитира, и да се понаша као Фердинанд са оним цвећем.
            Етички Фердинанд је за њега морална громада. Више сам га употребио као визуелни опис некога кога не занима свет око њега.
            Извињавам се Фердинанду што га поредим са секташем.

            Тако му и треба кад је глуп. Толике паре а секта те заврбује. Иди убиј се.

            А кад га сви буду замрзели јер преко своје фондације покушава да у све основне школе прогура своју секту под називом опен мајнд програм, онда ће да схвати на ком је путу.
            Међутим, тада ће бити касно.

            То ти је његова будућност.

            Боље ти је да навијаш за д грејт уан, као ја

            Comment


            • @mr.gold
              Srecan covek ne ume da mrzi. Mrznja izlazi iz nesrecnog i duhovno siromasnog coveka kojim um vlada.
              Ego je taj koji mrzi, taj koji te tera da pises u tom stilu, da dokazes sebi i drugima(?) da si superiorniji.

              Negde Novak, srecan sa svojom porodicom, uziva u zivotu, dobija i deli ljubav, a negde mr.gold na svom kompjuteru trosi vreme pisuci postove sa ciljem samodokazivanja i tako sebe gura u beskrajnu rupu egoizma koja moze nestati samo pomocu tog sektaskog obreda - meditacije. Naravno da tvoje izrazavanje nije ovakvo van foruma, ali se tvoje duhovne potrebe jasno vide.

              Smiri se na sekund, razmisli o ovome, ne dozvoli na 10 sekunde da te ego povuce u stari obrazac ponasanja i ti si ostvario prvu duhovnu pobedu u svom zivotu. Sutra ponovo, za neki dan pokusas opet, kasnije ces pobedjivati sve cesce i lakse.
              Ovo je samo moj iskren savet.

              Comment


              • офтопик:
                Ако ти одговорим како си заслужио бићу банован.
                Обзиром да ме непрестано сталкујеш са тим идиотским покушајима интелектуалних постова и да си ме већ једном навукао на бан, проћеш без васпитног шамара који одавно заслужујеш.

                Comment


                • Novak napreduje upravo u ovoj sferi zivota. Zbog toga ga veoma cenim, jer i sam znam koliko je tesko odbaciti sva uverenja koja su nam kroz zivot talozena u umu.
                  Razumem i da je tebi tesko, bilo je i meni, a razumem da je i moj prethodni post probudio u tebi negativne vibracije koje se ponavljaju u beskrajnom obrascu.
                  Ovaj put nisi pobedio, drugi put mozda hoces, to niko ne moze predvideti, a u tome je lepota ovog nepredvidivog zivota u kome osecamo da imamo kontrolu. Slucajno smo se nasli na istom mestu, prilika ti je pruzena, ali rat sa umom je tesko dobiti.
                  Tvoje uverenje je da te navlacim na ban i ono je opravdano s obzirom na obrazac tvog razmisljanja, medjutim, ja sam ovde s najboljom namerom.

                  Svi omalovazavaju Novaka zbog njegovog puta koji ga ocigledno cini srecnim, ali siguran sam da ga to nece udaljiti, jer jednom vidjeno ne moze biti zaboravljeno.
                  Ovo za osnovne skole nisam znao, a ako je istina, ima moju punu podrsku.

                  Comment


                  • Mr. Gold!

                    Dugo vec nisam procitao tako konstriktiva i vedar komentar!

                    Spoiler
                    Last edited by NI; 08-12-17, 18:49.

                    Comment


                    • Znaci pokidace Nole u narednoj sezoni! Odlicno imam cemu da se nadam ....
                      Mogao bih ja na tu temu slicno kao Gold, ali me mrzi... Moram malo da budem pozitivan.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Mr. Gold!

                        Dugo vec nisam procitao tako konstriktiva i vedar komentar!

                        Spoiler

                        Брзо ће 2018-та.

                        Comment


                        • Znam da je Kreg u MCju...ali ko sta radi samo izvestava o Novaku Sta mu je?

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Znaci pokidace Nole u narednoj sezoni! Odlicno imam cemu da se nadam ....
                            Mogao bih ja na tu temu slicno kao Gold, ali me mrzi... Moram malo da budem pozitivan.
                            Iza tvog komentara se krije strah od novog razocaranja, prijasnja razocaranja... Mozda se bojis i podsmjeha, mozda se bojis da bi se sam sebe morao nasmijati...

                            Iza mog komentara, puno optimistickijeg, krije se uvjerenje da Novak previse dobar da bi sve ovako zavrsilo. I nemoj misliti da se ja ne bojim podsmjeha i da se ne bojim da cu se sam sebi nasmijati. Svejedno, biram da budem optimista.

                            Idemo Novace!
                            Last edited by NI; 08-12-17, 22:43.

                            Comment


                            • Tako je NI, pusti ove zlurade.
                              Koliko god da mi je Novak nedostajao, toliko mi se mozak odmorio... ali valjda ce Nolence imati razumevanja za nas i spasiti nas brzo, tj. ucutkati ih

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ukoliko nekog zanima O'Šenesi piše kako novi Head prestige pro reket koji Novak testira ima nešto veću glavu u odnosu na prethodni.
                                Last edited by pecaros; 09-12-17, 15:35.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X