Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oo Maro di si to ceo vek te nema

    Comment


    • Originally posted by ledeni 80 View Post
      oo Maro di si to ceo vek te nema
      Na 'lađenju-dobrovoljnom. A i nema toliko vesti o Novaku
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Не знам више шта да мислим о Новаку... како год буде играо биће у топ 10 ... планирали смо много слемова и доминацију, да ли може да настави по старом? Рафа и Федерер су као показали да нешто и могу, па ајде онда да се надамо да и Новак може... није нека конкуренција....од нових тренера не очекујем ништа осим да му дају вољу да игра... шта они знају више од Новака? Нолету само треба права подршка, навикао је на подршку...више није мали и родитељи су завршили свој део, сада мора да схвати да је одрастао и да мора да има свој став и циљ за будући приступ овом послу: тениској игри!!!
        Last edited by Žika; 05-12-17, 10:56.
        sigpic

        Comment


        • Stepanek je dobar izbor. Super metodicni Agasi i uvijek spremni na improvizaciju Stepanek.

          Ocekujem vise izlazaka na mrezu i skracivanje poena. To je prvi zadatak Stepaneka. To je ujedno najavznija stvar za Novaka. Mora se manje trositi i fizicki i psihicki. Agasi pak treba da poboljsa "percentage play".

          Ipak, najdraze mi je sto ocekujem da Stepanek bude protivteza Ilmazu. Mozete li zamisliti da Stepanek ozbiljno shvata Ilmazovo ucenje?

          Samo da vidimo da li ce sve to skupa da klikne.

          Comment


          • Naravno nije mi prosao post jer je nesto zabagovao forum - sada me mrzi da opet pisem ....
            Kako covek da ne ispizdi zbog ovakvih gluposti????
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • je l' ovo Djokovic ima nov reket?

              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Glanc nov..

                Comment


                • Promena reketa najavljena je nedavno:

                  Nastavljam sa treninzima.. Nove tehnike, drugačija oprema i mnogo inovacija da unapredim igru i sprečim potencijalne povrede. Super se osećam!! ������������ Kako ste vi proveli vikend?
                  Ostaje nepoznanica u čemu se novi razlikuje od starog.
                  Last edited by pecaros; 05-12-17, 16:44.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mislila sam da mozda neko zna detalje, tezi/laksi, verujem da je nije menjao velicinu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Mislila sam da mozda neko zna detalje, tezi/laksi, verujem da je nije menjao velicinu
                      Stari je bio beli, novi je crni.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Stari je bio beli, novi je crni.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ma sminkeraj samo.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by pecaros View Post
                            Nastavljam sa treninzima.. Nove tehnike, drugačija oprema i mnogo inovacija da unapredim igru i sprečim potencijalne povrede. Super se osećam!! .

                            Comment


                            • .....


                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nadal: Federer je GOAT, ali je Đoković teži rival
                                Najbolji teniser sveta u 2017. Rafael Nadal otkrio je da mu je Novak Đoković teži rival od Rodžera Federera.
                                Nadal ima negativan skor protiv Đokovića u međusobnim duelima 24-26, dok protiv Federera vodi 23-15.

                                Španac ne spori da je Federer najbolji igrač u istoriji (Greatest of all time – GOAT) ovog sporta, ali je njemu bilo teže da igra protiv Srbina.

                                "Titule koje je osvojio i ono što je ostvario govori da je najbolji u istoriji našeg sporta. Da li je najbolji protiv koga sam igrao? Možda, ne bi bilo fer da kažem da nije najbolji protiv kola sam igrao zbog titula i rekorda koji to pokazuju, ali s tehničke strane, kada je Đoković na svom vrhuncu, moram priznati da igraš protiv nepobedivog igrača", rekao je Nadal.

                                Đoković je neprepoznatljiv od osvajanja Rolan Garosa 2016, ove godine je potpuno posrnuo i završio sezonu zbog povrede još posle Vimbldona, dok su se Federer i Nadal posle nekoliko godina sličnih muka vratili u vrh i osvojili po dva GS za vrh ATP liste.

                                Comment

                                Working...
                                X