Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne bre, to je teorija zavere.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • O cemu ljudi pricate?

      Novak ne moze biti premrsav. Nije bokser. Ima da leti kad se vrati.

      Nisu ga pomenuli? Pa sto? Nek pominju druge. Kad se Novak vrati on ce pomenuti sam sebe.

      Cesi znaju sto je tenis, znaju ko je ko... Naravno znaju i sto se smije reci. Pliskovoj se omaklo da keze istinu a onda se iz politicke korektnosti ispravila.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Nisu ga pomenuli? Pa sto? Nek pominju druge.
        Kako pa sto? Ne znam zasto NI pokusavas na jedan defitisticki nacin da ovo minimiziras. Mozda je tebi tako lakse da svaris ovu vest ali nema opravdanja za ovo. Ako citas komentare na taj tvit videces da cak i Federerovi fanovi kazu da je to izraz nepostovanja prema coveku koji je osvojio 6 titula na AO, najvise u open eri. Igrom slucaja taj teniser je Novak ali ovo se odnosi na svakog igraca koji osvoji najvise titula na nekom turniru, potvrdi svoje ucesce a onda ga organizator na ovako brutalan nacin omalozavi. Pominju Mareja i Halep koji nemaju nijednu titulu na AO, a Novaka sa 6 titula izostavali. Nije ovo korektno prema Novaku, NI. Veoma ruzan gest od strane AO.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          O cemu ljudi pricate?

          Novak ne moze biti premrsav. Nije bokser. Ima da leti kad se vrati.

          Nisu ga pomenuli? Pa sto? Nek pominju druge. Kad se Novak vrati on ce pomenuti sam sebe.

          Cesi znaju sto je tenis, znaju ko je ko... Naravno znaju i sto se smije reci. Pliskovoj se omaklo da keze istinu a onda se iz politicke korektnosti ispravila.

          Slažem se sa tobom.
          Samo neka se on vrati na starom nivou, a oni mogu da pričaju, pišu, komentarišu šta im je volja, strašno me to pogadja Štoviše-smešno, ali samo on lepo da nam se vrati
          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Kaće više

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Iskreno ja sam vise oguglao na te stvari pa me i ne dotice. Ako bude srece i zdravlja, neka Novak uzme jos neku titulu u Melburnu, a sta pise na njihovom tviteru ili fejsbuku sto se kaze njima na cast. Na sajtu stoji jedno, a zasto je u naslovu tvita drugo pitanje je za onoga koji vodi tviter AO, sumnjam da to ide kroz neke filtere i proveru, vec ima zaduzen covek za to koji prenosi stvari sa sajta na njihov tviter nalog. Mozda je mislio da sira teniska javnost "vapi" za Marijevim povratkom pa je zato njegovo ime u naslovu tvita. Halep je tu jer je sada broj 1, nema nijedan drugi razlog, a sestre i Fedal su trenutno sinonim za tenis kod neobaveznih pratilaca teniskih desavanja.
              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
              30 consecutive match wins - Stands alone
              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

              Comment


              • Ti kao i NI minimizaras ovaj propust organizatora. Cak sta vise odgovornost prebacujes na coveka koji vodi tviter AO a imas post na prethodnoj strani gde pise da je Pliskova promenila svoj tvit i umesto "sa najvecim" napisala "sa sampionom" i to sa pravom jer Novak nije najveci i to je cinjenica. Kao sto je cinjenica da je Novak najveci teniser ikada sto se tice AO u open eri sa 6 osvjenih titula. Iskreno ocekivao sam da posle stotina negativnih komentara na taj tvit on bude izmenjen ali se to nije desilo. Pliskova moze, AO nece. Veoma nekorektno sa njihove strane.

                Comment


                • Ni prvi ni zadnji put.
                  Nista novo, cudno ni neobicno kad je Novak u pitanju.
                  Nije samo on u pitanju, nego svi koji nisu podanici britanske krune, ili ne spadaju u kategoriju 'uvazenih osoba sa posebnim statusom' (..i uglavnom pasosima Svicarske, Njemacke, i ponekad Svedske...necu spominjati imena tim 'uvazenim' likovima, cisto da izbjegnem ban... ). Ono sto bode oci je da je Novak jedini od svih, van te zasticene grupe, (...samim tim i svrstan u grupu shikaniranih...) koji je tako veliki sampion. I Borg. Borg je takodjer imao ogroman problem sa njima, njihovim ociglednim 'fasistickim' kriterijima i mjerilima, problem veci nego Novakov,ali samo jednom i nikad vise. To je bilo u jednom sasvim drugom vremenu, kada je on sebi mogao priustiti luksuz da im javno kaze da nikad vise tamo nece nastupati (..i nije...), cime im je evidentno rekao da on zna kolika su oni govna. U grupu, najblaze receno 'nezasticenih' spadaju jos i Nastase, Lendl, Kafeljnikov, pa i Nadal - samo da spomenem neke...kod zena Monika (samo na pocetku karijere...), Henin, Sarapova, Kuznjecova.
                  Ali je Novak od svih njih posebna kategorija sa rekordnih 6 titula.

                  Da obrnemo sad bar malo na salu, ako dozvoljavaju dezurni organi,u narodu poznati kao: 'panduri', sve zajedno sa svojim dousnicima, cinkarosima, ('mesnim spijunima' rekao bi Branislav Nusic... a ovdje vidim imaju cak i: 'seoski') i 'kako vjetar puse' pripadajucim clanovima - ovo sam htio da kazem,
                  dakle:

                  Ne treba sve gledati tako crno i negativno u ovoj najavi organizatora AO.
                  Zasto gundjati na Mareja - on covjek ima 5 osvojenih onih velikih tanjura za hladna predjela, i tu je apsolutni rekorder racunajuci i novu i staru eru zajedno, plus dokazani je potencijal da moze da pomjera granice i jos vise da ih skupi. Novakovih 'pisljivih' 6 titula lako je i dostici i preteci, ali je Marejevo dostignuce - podvig epskih razmjera. Uostalom ni braca Brajan nisu spomenuta, a imaju 6 titula, i to svaki od njih, sto daje 2x6=12 komada titula, duplo vise od Novaka. Pa opet ne gundjaju...

                  Zato Novak treba da se vrati i da im po sedmi put pokvari zabavu. Pa onda osmi, deveti, deseti,...


                  A to se svi, ili bar velika vecina iskreno i nadamo.
                  Last edited by A P; 18-10-17, 19:15.

                  Comment


                  • "Daleko je moj oprostaj..."
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Intervju za Vecernje novosti

                      Đoković za “Novosti”: Planiram spektakl na "Marakani"
                      Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                      Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                      30 consecutive match wins - Stands alone
                      3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                      Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                      Comment


                      • Eno ga Nole na instagram besi se po neke vrteske.. secam se kako je tokom DK-a ove godine igrao stoni tenis sa tegom od 5kg 'mesto reketa... Jao sto bih ja voleo takvu neku povredu lakta. Urnisao sam pre mesec dana desni lakat radeci bench press sa lockou-om (dzim baje, razumemo se) jos boli, strecam se svaki put kad trebam da dignem flasu vode...

                        Eno ga Nole na instagram besi se po neke vrteske.. secam se kako je tokom DK-a ove godine igrao stoni tenis sa tegom od 5kg 'mesto reketa... Jao sto bih ja voleo takvu neku povredu lakta. Urnisao sam pre mesec dana desni lakat radeci bench press sa lockou-om (dzim baje, razumemo se) jos boli, strecam se svaki put kad trebam da dignem flasu vode...
                        https://m.youtube.com/watch?v=P8Zu4hnI-I0
                        Last edited by Fića; 16-10-17, 20:45.
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment




                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • (imate 3 fotke i jedan video u okviru ovog posta na inst, izlistajte)

                            Sunday Funday here in the park. Family days are the best days.


                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post

                              marcelomelo83: What you have to say now @djokernole ? Missing my jeans ? Beautiful place here in Monte Carlo ! [emoji123][emoji106][emoji3]
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Eto, napokon je dosao i taj momenat i to cak u 2017oj...Abu Dabi od 28.-30. decembra
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X