Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala AP.

    Kazes da je ohrabrivao navijace. Sigurno je bilo i toga. Medjutim, mislim da on iskreno planira napraviti sto je rekao.

    Najvaznije je uporediti ovaj intervju sa onim od prije godinu dana! Koja razlika. Vrlo, vrlo znakovito.

    Comment


    • "Sada sebe posvećujem porodici, supruzi i bebi, za razliku od većeg dela života kada je tenis bio prioritet, kao i tome da stvarno budem sposoban da savladam sopstveni ego", zaključio je Đoković.

      Tesko je ocekivati od ovakvog velikana da savlada svoj ego jer ga je on doveo svih tih trofeja.
      Ipak, drago mi je da vidim takvog profesionalca da posvecuje dosta vremena porodici. 99% uspesnih sportista nemaju normalne odnose sa porodicom zbog nedostatka vremena, te su ubedjeni da, osiguravajuci im novac, vise doprinose nego davajuci im svoje vreme. Djokovic je sve to lepo razumeo, vidi se da uci o duhovnosti (a i napredak je ocit), ali se i dalje opire. Ili laze da se opire?

      Te izjave kako se "vraca", kako ce "biti bolji" i "rusiti stare rekorde" nikako ne idu u prilog njegovoj borbi protiv ega, koju je spomenuo u poslednjem intervjuu.

      Jednostavno, sa uverenjem o non-dualnoscu prestaje zelja da se bude bolji od drugog, jer smo svi isti jelte. A to je upravo ono sto Novak uci. Da bude srecan i da deli istinsku ljubav prema svima.
      Jednom kad se krene tim putem, nema vracanja, jer ono sto vidjeno ili iskuseno se ne moze zaboraviti.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Kazes da je ohrabrivao navijace. Sigurno je bilo i toga. Medjutim, mislim da on iskreno planira napraviti sto je rekao.

        Najvaznije je uporediti ovaj intervju sa onim od prije godinu dana! Koja razlika. Vrlo, vrlo znakovito.
        Samo prvi put je iskreno, posle je sve malo zacinjeno . Zato cu jos uvek vise verovati tom intervjuu na terenu u Beogradu nego svemu sto posle prica jer se nekako pokazalo u praksi da je taj prvi intervju bio "iskren". Jos malo treba da se strpimo pa cemo videti. Posle svega sto se desilo ove sezone, mislim da ce i ocekivanja od njegovog povratak biti dosta visoka, pa se plasim da ako vec tokom zime ne krene kako se "ocekuje" da ce biti opet svakakvih komentara po netu.
        Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
        Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
        30 consecutive match wins - Stands alone
        3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
        Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

        Comment


        • Novak kad pobeđuje ili gubi uvek predmet razmatranja kod Srba. Ja i dalje ne verujem koliko dnevno pročitam o mržnji našeg življa prema dotičnom. Koga više zanima dal je cigan ili Grobar, dal plaća porez u Monte Karlu ili Srbiji. Ko ima pravo da ulazi u tuđe odluke i da zbog toga kreira mišljenje o srpskom asu.

          Još mi gore bude kad naidjem na pasus gde se veličaju Federer i Nadal. Gde se slavi kad se Nole pobedi. Takav debilizam samo kod Srba ima. Rvati da imaju tenisera ko Đoković taj bi bio svetac, zaštićen ko beli medved. Ali ne i u Srbiji... zato nek se stidimo...

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Novak kad pobeđuje ili gubi uvek predmet razmatranja kod Srba. Ja i dalje ne verujem koliko dnevno pročitam o mržnji našeg življa prema dotičnom. Koga više zanima dal je cigan ili Grobar, dal plaća porez u Monte Karlu ili Srbiji. Ko ima pravo da ulazi u tuđe odluke i da zbog toga kreira mišljenje o srpskom asu.

            Još mi gore bude kad naidjem na pasus gde se veličaju Federer i Nadal. Gde se slavi kad se Nole pobedi. Takav debilizam samo kod Srba ima. Rvati da imaju tenisera ko Đoković taj bi bio svetac, zaštićen ko beli medved. Ali ne i u Srbiji... zato nek se stidimo...

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Je l' treba da se nipodaštavaju Nadal i Federer?

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Je l' treba da se nipodaštavaju Nadal i Federer?
              Gde sam napisao da treba? A zar treba Novaka pljuvati ko poslednje govno?

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Gde sam napisao da treba? A zar treba Novaka pljuvati ko poslednje govno?

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Napisao si da te nervira kada se veličaju Nadal i Federer. Ne treba pljuvati Novaka i vredjati ga, to je imbecilno i detinjasto. Ali mi se nikada nije svidjao stav da neko mora da navija za njega jer je iz Srbije.

                Comment


                • Em Srbin em najbolji kud ćeš bolji razlog.
                  A to šta ljudi pišu, demokratija je čudo ....

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Em Srbin em najbolji kud ćeš bolji razlog.
                    A to šta ljudi pišu, demokratija je čudo ....
                    Nije najbolji

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Napisao si da te nervira kada se veličaju Nadal i Federer. Ne treba pljuvati Novaka i vredjati ga, to je imbecilno i detinjasto. Ali mi se nikada nije svidjao stav da neko mora da navija za njega jer je iz Srbije.
                      Nije da neko "mora" da navija , ali i ja se slažem sa tezom da je poreklom iz neke druge države sigurno bi tu imao više navijača nego što sad ima iz Srbije.
                      Jer prosto kad kod nas neko krene sa uspesima onda se uvek traži malo više pa ljudi popljuvaju čak i vaterpoliste kad izgube, a svi znamo šta su tek oni osvajali...

                      Comment


                      • ... Novi kondicioni trener Novaka Đokovića Marko Paniki pričao je za "Tenniscircus" ...

                        "Bol je još uvek tu (lakat) i radimo postepeno kako bismo sprečili preopterećenje, izbegavamo neke vežbe za sada. Napredak je očigledan i Đoković je kao vozač Formule 1 i smatram da ne treba unapređivati nešto sa fizičkog aspekta, već da treba lepo povezati tačkice i dovesti njegove preformanse do nivoa na kojem su bile pre povrede"

                        ‚‚ Očekujem da će Novak u narednim danima saopštiti i drugog trenera", ističe Paniki. ‚‚


                        http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1309190

                        Comment


                        • Pepe Imas: Promenio sam Novaka spolja i iznutra
                          https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1310407
                          Citas li ovo NI? Ti si uvek minimizirao uticaj Imaza na Novaka. Jel i posle ovog i dalje ostajes pri tom stavu?

                          Comment


                          • "Ja ću nastaviti da imam istu ulogu kao ranije", kazao je Imas.

                            Ma brao care, bojah se da ne odeš i da se Nole ne otuđi od ljudi [emoji55]

                            Comment


                            • Australijski mediji tvrde da Novak počinje sezonu u Brizbejnu, koji se igra od 1. do 8. januara, na kome su za sada potvrdili učešće Rafa, Mari i Dimitrov (brani titulu).
                              Last edited by miloolja; 05-10-17, 17:12.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Pepe Imas: Promenio sam Novaka spolja i iznutra
                                https://www.b92.net/sport/tenis/vest...nav_id=1310407
                                Citas li ovo NI? Ti si uvek minimizirao uticaj Imaza na Novaka. Jel i posle ovog i dalje ostajes pri tom stavu?
                                Lago bih ako bih rekao da me ovaj intervju nije iznenadio. Kao prvo, sve da je Pepe 100% u pravu, nije smio dati ovakav intervju. Na Djokovicu je da komentarise Pepov uticaj.

                                Jos uvijek mislim da u Pepovoj izjavi ima puno pretjerivanja. Naravno, slazem se da je Novak super objektivan. To vazi i za Federera i za Nadala. Ne moze se postici sto su oni postigli bez objektivnosti.

                                Upravo mi ta objektivnost daje nadu da ce Novak napraviti pravu stvar. Da ce napraviti sto treba da napravi.

                                Originally posted by Milutinov Tata View Post
                                Samo prvi put je iskreno, posle je sve malo zacinjeno . Zato cu jos uvek vise verovati tom intervjuu na terenu u Beogradu nego svemu sto posle prica jer se nekako pokazalo u praksi da je taj prvi intervju bio "iskren". Jos malo treba da se strpimo pa cemo videti. Posle svega sto se desilo ove sezone, mislim da ce i ocekivanja od njegovog povratak biti dosta visoka, pa se plasim da ako vec tokom zime ne krene kako se "ocekuje" da ce biti opet svakakvih komentara po netu.
                                Mislim da je svaki put i iskren i neiskren. Dijelom je iskren, cak vrlo iskren a dijelom prica sto se ocekuje od njega, sto mora.

                                Nemoj da te tangiraju komentari na netu. Prihvati da ima takvih ljudi. A zna to da bude i gore. Sjecam se kad su svjetskoj rekoderki Veri Nikolic razbijali stakla poslije Olimpijade u Meksiku.

                                Inace, vrlo je moguce da ce puno toga postati jasno vec u januaru 2018. Ne manje je moguce da necemo znati pravu sliku do decembra 2018. Moramo cekati. Strpljen, spasen. Da ponovim ponovo. Vjerujem u Novaka i vjerujem da, s obzirom na okolnosti, vuce najbolje poteze. S tim sto on u tancine zna sve okolnosti a mi ne znamo.
                                Last edited by NI; 05-10-17, 18:24.

                                Comment

                                Working...
                                X