Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo sta Srdja kaze o rivalima
    O Federeru, Nadalu i prijateljstvima u tenisu.

    „Svi imaju pravo na svoje mišljenje. Ovo je samo moje. Kada je Srbija igrala protiv Švajcarske u Ženevi 2006. godine Novak je imao samo 19 godina. Imao je devijaciju sinusa i nije mogao da diše. Imao je problem sa dugim mečevima i dugim poenima. A Federer je na svaki mogući način pokušao da ga omalovaži zbog problema sa disanjem. Pokazao je tada da je najbolji igrač na svetu, ali i ne toliko dobra osoba. Niko se nikada nije na taj način ophodio prema Novaku. Ja ne razumem zbog čega Federer još uvek igra tenis? Već ima 34 godine.“

    Što se tiče Marija, odrasli su zajedno, oni su sjajni prijatelji. U ovom trenutku ne mogu da budu dobri drugovi jer su rivali, ali će kada završe karijere biti mnogo bliži. To važi za sve najbolje koji sada igraju – Gaske, Monfis, Conga, Del Potro, Raonić, Ferer, svi ti neverovatni sportisti. Novak ima dobre odnose sa svima njima. Svi bi trebalo da se druže i pokažu poštovanje jedni prema drugima jer znaju koliko je teško doći do mesta na kojem su.

    Rafael Nadal je legenda jedne ere, ali njegova igra se mnogo razlikuje od Novakove i Federerove. On troši mnogo energije na terenu. Sa njegovim stilom igre veoma je teško održati visok nivo. Ali tenisu još uvek treba Nadal, on mora da se vrati. Nadam se da će igrati još dve ili tri godine na najvišem nivou.“
    sigpic

    Comment


    • Srdja je jedan divan covek, uopste ne zabada nos u tudje poslove (i kabine)
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        U pravu su, ne moze meldonijum da bude zabranjen, a da isti americki lijek bude dozvoljen. Andol je zabranjen, ali midol nije. Diklofen ne moze, ali diklofenak moze. Nemojmo da se zajebavamo.
        Naravno da jesu. Njihovi sportisti ne podlezu doping kontroli jer zamisli Americka vlada garantuje za njih... ej bre!
        Originally posted by ClayWarrior View Post
        Srdja je jedan divan covek, uopste ne zabada nos u tudje poslove (i kabine)
        Dosta su svi zabadali u njegove, podsmevali i provocirali kad je jedva do vazduha dolazio. To jedan otac ne moze da zaboravi.

        Comment


        • Nekad je pametnije ćutati. Mislim na Srđana.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ok je meni Srdjan bas, ne da na sebe, iskren, ima gresaka kao i svi ljudi naravno, ali opet on donosi stvari iz prve ruke.
            sigpic

            Comment


            • Slazem se Marija.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ok je meni Srdjan bas, ne da na sebe, iskren, ima gresaka kao i svi ljudi naravno, ali opet on donosi stvari iz prve ruke.
                Ma sve je to ok, ali čemu ponovo otvaranje već prevaziđenih i sažvakanih tema? Taman se stavi tačka na priču o Novaku i Federeru Srđan da neku nesmotrenu i ishitrenu izjavu, pa onda kreću mediji...Kao da nije naučio školu onomad sa Nadalom. A sve to Novaka stavlja pod pritisak.
                Zamisli novinarsko pitanje npr. :"Kako komentarišete izjavu vašeg oca da je...?" I šta Novak da kaže? Da demantuje oca, da ga brani (pa sebe ukopa)?
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Novak nista slicno nije nikad rekao za Federera, cak i kad mu je ucutkivao roditelje na sred meca. Visko je toliko intervjua odradio i toliko se puta susreo sa Novakom od incidenta sa Srdjanom pa nikad nije bilo nikakvih problema. Novak je svakako takticniji osjetno od Srdjana, on ima svoje, ovaj svoje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Upravo to, samo kažem da ovo dovodi Novaka u neprijatnu situaciju.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • ja sam samo zabrinuta

                      "On je simbol Srbije i bog nove Srbije, ali ja sam tužan zbog toga. Novak je jedina svetla tačka na kraju tunela Srbije u ovom trenutku. Veoma sam zabrinut zbog zemlje i ljudi. Šta će se dogoditi kada Novak završi karijeru. Ljudi u Srbiji vide Novaka kao njihovog idola. On je živi primer kako ostvariti nemoguće sa podrškom porodice".
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Bojana ironija ti nije na mestu, mislim da malo preteruješ.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Pa roditelj je, ne moze biti objektivan nikako. Svakome je svoje dijete najbolje, najljepse, a sta drugo da misli i osjeca kad mu je dijete jos najbolje na svijetu u svom poslu. Mada nije daleko od istine, Novak sad da se kandiduje za predsjdnika Srbije pobijedio bi. Takvu popularnost i vezivanje su mnogi veliki asovi uzivali u svojim zemljama.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pored ovakve Srdjanove izjave, ja preterujem?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Mada nije daleko od istine, Novak sad da se kandiduje za predsjdnika Srbije pobijedio bi.
                              Baš sam ovo hteo da napišem. Koliko god je blesava Srđanova izjava, ima istine da je Novak jedan vid božanstva u Srbiji, i da se sad na izborima protiv Novaka kandiduju Vučić i Putin zajedno ovaj bi ih oduvao kao od šale.
                              I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                              sigpic

                              Comment


                              • Znaci kad Novak zavrsi karijeru, ti ces da skocis sa mosta, posto je to Srdjan izjavio
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X