Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kad je ovaj dan postao matrix i koji deo genetskog koda meni fali kad nalazim da je ovo...nemam termin...

    Wizard

    Comment


    • Valjda shvatas da je ovaj drugi tvit zajebancija?
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • vise ne znam ni sta shvatam,naleteo sam jos na bublika and over
        Wizard

        Comment


        • Kad Deda gubi od ovih anonimusa šta li će tek top 20 da mu radi...
          Neuporedivo je vraćanje posle povrede/ operacije sa 28, 29 godina ili manje i sa 40 godina, nema više tog tonusa mišića, niti se on može povratiti na nekadašnji nivo, refleksi su sporiji, lateralne kretnje, ne možeš da izdržiš više ni srednje duge poene, kamoli dugačke, pogotovo ako prekoputa imaš nekog ko ume da miksuje udarce, top spin, slajs, uljuljkaš ga na jedan udarac pa iznenada promeniš, i tako dva sata ili duže.
          Biće to vidljivo vrlo brzo, na svim podlogama.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Kako ti ne dosadi, od kad si se vratio na ovaj forum imas 2 posta: ili se divis Djokovicu ili teras Feda u penziju
            plus neki odvratni postovi koji su pobrisani
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nikad mi ne dosadi da iznosim argumente koji se posle pokažu kao ispravni [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Djokovic kad se vracao 2018. bukvalno je gubio od koga je stizao, a sad se ocekuje od Feda da odmah zaigra savrseno
                Da ne pricam o Nadalu i od kojih je likova je on sve gubio....
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Koliko je tada imao godina Đoković? Koliko Nadal?
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Pa tim pre, on se cekao nekoliko meseci, a od ovog se ocekuje odmah da zaigra kao da nije pauzirao i kao da nije imao duplu operaciju kolena.

                    Tako da ti ne iznosis argumente, ti si samo zlurad.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Iskreno - mislio sam da će biti bolji. Šta bi tek bilo da su druge okolnosti, da nije nosilac pa da odma udara na one u vrhu. Koji bi sad bio Federer da se sve računalo normalno.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Pa tim pre, on se cekao nekoliko meseci, a od ovog se ocekuje odmah da zaigra kao da nije pauzirao i kao da nije imao duplu operaciju kolena.

                        Tako da ti ne iznosis argumente, ti si samo zlurad.
                        Vreme će pokazati.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Iskreno - mislio sam da će biti bolji. Šta bi tek bilo da su druge okolnosti, da nije nosilac pa da odma udara na one u vrhu. Koji bi sad bio Federer da se sve računalo normalno.
                          Posto je preskocio i AO, ne bi imao poene, ulazio bi sa PR na turnire.

                          Nemoguce je da bude boji jer su i on i Paganini rekli da je daleko jos od 100%, kondiciono nije sprema i onda sve trpi, nema sitnih koraka, nema namestanja na udarce itd. Jedino je servis odlicno funkcionisao, sto je isto iznenadjenje jer i on ide iz nogu.
                          Sad je izjavio da mu treba jos sigurno 5 nedelja priprema, to je ogromno bas
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • nije sto je fed izgubio. boze moj. ali nacin na koji je izgubio je jos jedan mali djelic slagalice, u jednom segmentu gdje je dodatno pogorsao po sebe ioanako jako losu statistiku, sto ce se sigurno moci pridodati kao dio argumenata u cijeloj GOAT prici. radi se naime o segmentu meceva koja su ova trojica dobila sa spasenim ML ili izgubila sa propustenim ML. statistika koja nesto govori o mentalnoj snazi na najvaznijim poenima u nekim tijesnim mecevima. tu je fed ubjedljivo najlosiji od svih clanova tzv velike 4.

                            Federer:
                            2021: Basilashvili -1
                            2020: Sandgren 7
                            2019: Monfils 2, Coric 2, Thiem -2, Nole -2
                            2018: JM Del Potro -3, Benoit Paire 2, K Anderson -1
                            2017: Haas -1, Donskoy -3, Berdih 2
                            2016: Thiem -2, Cilic 3
                            2015: Kyrgios -2
                            2014: J. Monfils 2, L. Mayer 5, S. Wawrinka 4, J. Chardy -1
                            2013: T. Berdih -3
                            2011: F. Lopes 1, Nole -2
                            2010: Monfils -5, Baghdatis -3, Nole -2, Berdich -1
                            2006: O. Rochus 4, Roddick 3, Nadal -2
                            2005: Ferrero 2, Gasquet -3, Safin -1
                            2003. S. Draper 7, Verkerk 4, Aggasi 2, A Costa -3
                            2002: Haas -1, Escudé -1
                            2001: Massu 3, T.Johansson 1, Rafter -1, Novak -1
                            2000: Ljubicic 2, Hewit 1, wessels 1, Henman -2
                            1999: Raoux 2

                            22-25 (62-49)

                            znaci dobio je u karijeri 22 meca gdje je spasao ukupno 62 ML ali i izgubio cak 25 meceva u kojima je prokockao ML, njih 49.

                            podac ostale clanove velike 4.

                            Nadal:
                            2019. Kyrgios -3, Medvedev 1
                            2017: Pouille 2
                            2016: Tiem -1, Zverev 1
                            2015: Raonic -3, Anderson 1
                            2014: Andujar 2
                            2010: Troicki 2, Benneteau 1, Davydenko -2
                            2009: Almagro 5, Nalbandian 5, Nole 3
                            2008: Moya 4
                            2006: Federer 2, O. Rochus 1
                            2005: Youzny 1, Berdych -3
                            2004: Ferrer -3, Calleri -2
                            2003: N. Lappenti -5

                            14-8 (31-22)


                            Andy M.
                            2020: Nishioka 1
                            2017: Kolsrajber 7
                            2016: Raonic 1
                            2015: Dimitrov 1
                            2014: Isner 2, Robredo 5, Robredo 5
                            2013: Ferer 1
                            2012: Nole -5, Raonic -2, Janowicz -1
                            2010: Querrey -1
                            2008: Ancic -2
                            2007: Mathieu 2, Haas 2, Youzhny 1
                            2005: Mello 5

                            12-5 (33-11)

                            nole je , naravno, daleko najbolji u ovom segmentu

                            Nole:
                            2020: Monfils 3
                            2019: JM Del Potro 2, Federer 2
                            2018: Cilic -1
                            2017: Verdasko 5
                            2015: Gulbis 2
                            2012: Andy 5, Tsonga 4
                            2011: Federer 2, Berdych 1
                            2010: Kohlschreiber 3, Federer 2
                            2009: Serra 5, Stepanek 3, Nadal -3
                            2007: Chela 2, Youzny -3
                            2005: G. Lopes 6

                            15-3 (48-7)

                            dobio je 15 meceva gdje je spasavao ML a izgubio samo 3 meca u kojima je on sam imao ML.

                            podebljani su mecevi sa ostalim clanovima velike 4 i podvuceni mecevi sa GS (ovdje moze biti mozda koji mec kod rafe i muze da sam propustio podvuci).
                            Last edited by talicni; 11-03-21, 22:29.

                            Comment


                            • Ja ovaj mec ne racunam u tu statistiku, pravo je cudo sto je uopste dosao do mec lopte
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Iskreno - mislio sam da će biti bolji. Šta bi tek bilo da su druge okolnosti, da nije nosilac pa da odma udara na one u vrhu. Koji bi sad bio Federer da se sve računalo normalno.
                                ne bi bio nikoji. bez rejtinga. poeni ostaju, normalno, 52 sedmice a poslije se brisu. znaci ne bi imao ni poene ni rejting (jer mu je pauza bila duza od 52 sedmice). imao bi zasticeni rejting koji ti dozvoljava da na odredjeni broj turnira upadas bez kvala itd ali ne pomaze pri zrebovanju. nego upadas bez rejtinga. i mozes na najbolje od prvog kola. i nema ovog, uvjek neugodnog, baja u prvim kolima kao sto je to bilo ovdje u dohi. naravno da bi, poput mareja, na mnoge turnire upadao na divlju kartu. ali i to ne pomaze kod zrijeba.
                                Last edited by talicni; 11-03-21, 20:54.

                                Comment

                                Working...
                                X